Полонянка SexShop-а!• 24 октября 2023

Підскажіть, де можна отримати довідку про відсутність боргів по комуналці у Киє

автор Полонянка SexShop-а! • 24 октября 2023
У Києві

Кубик Рубика• 24 октября 2023
Не существует единой справки. Надо обойти каждую обслуживающую организацию
Ответ дляКубик Рубика
О ні((
Лялькодзьоб• 24 октября 2023
А зачем вам такая довидка?
Ms. Любмая жена• 24 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
О ні((
Не лякайтеся,у багатьох існує електронна черга
ПлакалаВАвто• 24 октября 2023
Автор, если не секрет где требуют такую справку. У меня есть долги по коммуналке и интересно кого это может волновать
Украиночка• 24 октября 2023
Раньше, что то такое давали в ЖЕКе. Вам для субсидии?
#Пойду_кгадалке• 24 октября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
При продаже обычно покупатели просят такое
Зоряний Шлях• 24 октября 2023
Довідка сама по собі неінформативна. Необхідно зняти контрольні показники лічильників, аж потім ви побачите справжню суму боргу. Вона буде відображена в останніх квитанціях, які надсилає щомісяця поставщик послуги. Сума за кормуналні відображається по номеру особового рахунку в особовому кабінеті. Найінформативніше - свіжа квитанція.

Гл. Амурная• 25 октября 2023
Подзвоніть в ЦКС і проконсультуйтесь.(044) 247 40 40
може не все так жахливо.