Я Вас не боюся• 26 октября 2023
Ваша мова спілкування/Ваш язык общения?
На якій мові переважно спілкуєтесь/переписуєтесь?
На каком языке в большей мере общаетесь/переписываетесь?
Результат:
вже голосів:
917 (62.47%)
Російська мова/Русский язык
522 (35.56%)
Українська мова/Украинский язы
29 (1.98%)
Англійська мова/Английский язы
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Современная история Грузии многому может научить таких как вы ;)
Не розумію написаного, українською будь ласка
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Скільки в расісі державних мов і на якому місці там українська? Ви ж узьку захищаєте , не Швейцарську
А что ж вы на росию ориетируетесь?
Реанимация• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
В цивилизованной Европе на вас можно было бы в суд подать за этот пост.
Дивно що ви не зреагували на вище ,,Создайте себе отдельное государство только украиномовных.... Раз вам так плохо живётся с нами,,
КокошинЭль• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
А украинцам можно запретить язык половины украинцев?
Українська ідентичність якраз і полягає у знанні мови, якщо ви не знаєте мови, ви не українець.
ЧорноброваЯ• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А ви не шукайте виправдання мові окуранта
Это не язык оккупанта. Русский язык не пренадлежит эксклюзивно раисси, на нем разговаривают многие народы, в том числе украинцы. Посмотрите на цифры в этом опросе, если не верите.
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Знаю, даже преподаю, и?
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
лишать человека родного языка - это фашизм.
Більше того, я вам навіть на батьківщину запропонувала повернутися....який фашизм....там і мова рідна і язик, і земля...
Дай подивлюся• 26 октября 2023
’Собаки лают,а караван идёт’, даже на примере ’советчицы’ видно,что русскоязычных намного больше)),как бы это не злило украиномовных,мне уже даже смешно читать,как они злятся).
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
І чого ж ті рос мовні ’браття-фашисти’вбивають вас?
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Фашизм це припертись на нашу землю і вбивати українців тому що вони українці
Браво👏👏👏👏👏
КокошинЭль• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Знаю, даже преподаю, и?
Бідні ваші учні, що ви їм можете дати в духовному плані, якщо ви не патріот своєї країни і не розумієте очевидних речей.
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так это такие, как вы, нам сюда путина вызвали? Чтобы половине украинцев не переезжать не пришлось?
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Можна, ваші ж кацапи з цим справляються
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляДай подивлюся
И хамят, и гонят из страны
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Половини?Офіційне посилання,будь ласка,на цю інфу
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Слушайте, не вам здесь указывать кому и куда идти!!! Мы на своей земле, в Украине!!! И в свободной стране будем говорить на том языке, на котором привыкли! Никто не говорит что не надо общаться на украинском на работе и в гос.структурах! Такие как вы сеют вражду и ненависть внутри страны!
Реанимация• 26 октября 2023
Ответ дляДжавеліна
Навіщо аноніми, можно й відкрито написати.
Я до війни була російськомовна, як і більшість мешканців Дніпра. Але українську мову вивчала, ділові папери заповнювала, відповідала, коли співрозмовник був україномовний. Ніяких проблем з мовою не було.
А після початку війни 80% відсотків спілкування українською. Навкруги теж бачу перехід на українську мову, причому без примусу. Добровільно.
Ще б хотіла й англійською спілкуватися вільно. Працюю у цьому напрямку.
Замовники Харкова, Запоріжжя не знаю як в побуті, але по роботі стали писати, телефонувати українською
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
А вы на своей кассе что даёте, кроме сдачи и пакета?
Вам телефонограмма• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
И хамят, и гонят из страны
Зато на мове, и эти люди хотят в ЕС
...
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
А вас би в Європі ніхто не питав, якби ви не розмовляли на мові країни, в якій проживаєте
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляРеанимация
подвійні стандарти вони такі
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Ну, смотрите результат опроса в этой теме
Біле пальто• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Тому що варто розуміти, що влада - то не Україна, Україна то населення, народ....
Мені важливіше було б,якщо б перестали красти в Україні,а там хоч на якій завгодно спілкувалися б
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Це ізик нацменшинств
И именно его запретили, а не молдавский, чего это?
Дай подивлюся• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
И хамят, и гонят из страны
Да,но Вы заметили,что русскоязычным всегда было безразлично,кто на каком языке разговаривает,а украиномовные так бесятся, лично мне уже смешно).
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Шо по Швейцарии?
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Державна мова росії яка?
Румунська не належить румунам,німецька німцям ,французька французам?Так?