Я Вас не боюся• 26 октября 2023

Ваша мова спілкування/Ваш язык общения?

На якій мові переважно спілкуєтесь/переписуєтесь?

На каком языке в большей мере общаетесь/переписываетесь?
Результат:
вже голосів: 1468
917 (62.47%) Російська мова/Русский язык
522 (35.56%) Українська мова/Украинский язы
29 (1.98%) Англійська мова/Английский язы
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Единсивенное, что научились лелать ура-патриоты - это переводить стрелки и каверкать язык. )))
Когда году в 2009 в Москве хотели открыть украинскую гимназию, т.к. там проживает большое количество гражлан Украины, не набрали заявлений даже на один класс. А так есть классы с ищучением украинского. По крайней мере были до войны. Гугл в помощь.
Удалено администрацией...

А вот недавно• 26 октября 2023
На работе только украинский уже лет 10, думаю на русском, в семье на русском.
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
В чем манипуляция? Я работаю в оборонной сфере, вокруг меня 70% русскоязычных, которые служат своей страны и сражаются против орков. А подобные вам только щелепами могут шевелить
Удалено администрацией...
Біле пальто• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Події мотивують змінити ’рідну’ мову.....але люди цього не розуміють і далі вважають ’какая разница’
Я думаю,що люди дивлячись на усіляких начальників,які носяться з мовою,а потім благополучно виїжджають закордон з мільярдами,і часто у ворожу країну,вже просто ’плюнули’ на те якою їм розмовляти.
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Ви це на українському форумі будете вказувати українцям що робити і писати ?
На СВОЕМ форуме
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
В цивілізованій Європі вам би прийшлось вивчити мову тієї країни де живете , а не розказувати 30 років про страєніє узкай чєлюсті
Шо по Швейцарии?
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
На СВОЕМ форуме
На українському.’свій’у вас вдома

Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
Тому що варто розуміти, що влада - то не Україна, Україна то населення, народ....
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
На росії українська використовується і розвивається?
Там половина украиноговорящих?
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Шо по Швейцарии?
У Швейцарії є своя мова?
Реанимация• 26 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я пишу так, как считаю нужным. Уважать свою страну начните с уважения граждан этой страны и Конституции. Уверена вы и сотой доли не делаете для нашей страны из того,что делаю я говоря на русском.
На чому базується ваша впевненність? Докази, факти, фото, відео?? Языком молоти не мішки ворочати.
Звісно в Україні ви можете говорити говорити как вважаєте заповідне. Уважение ваше ми вже побачили. Ич, демагогію розвела бо , бачте, на рос др неї не переходять.
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
На СВОЕМ форуме
Українською, будь ласка , не розумію
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
Ущемленыве мозги - это серьезнее! )))
Ну шо не так?• 26 октября 2023
Ответ дляalisarich
Українська, русский, slovenčina, english
Скажите пожалуйста, как вы учили словацкий?
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Шо по Швейцарии?
Скільки в расісі державних мов і на якому місці там українська? Ви ж узьку захищаєте , не Швейцарську
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Ущемленыве мозги - это серьезнее! )))
Це точно, дякую за самокритику
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Там половина украиноговорящих?
Офіційний дані про половину рос.говорящих в Україні ,будь ласка ,покажіть
Та на росії хоч би й було більше половини москаль це б ніколи не дозволив.на відміну від українців він розуміє важливість і значення свого
’язика’
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
На українському.’свій’у вас вдома
Да, дома, в Украине
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
У Швейцарії є своя мова?
Аж 4. И отлично живут, в отличие от нас!

Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Українською, будь ласка , не розумію
Донерозумились уже до войны
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Це точно, дякую за самокритику
Так вы же не можете произнести фразу без каверканья слов, не я. )))
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Донерозумились уже до войны
Оооооо
Тут же пишуть ні ізик прічіна вайни, сматрітє глубже
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Українською, будь ласка , не розумію
На СВОЕМ форуме.
На СВОЄМУфорумі.
Так важко зрозуміти
ОбережнаЯ• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
лишать человека родного языка - это фашизм.
Янгол в камуфляжі• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Яка сумна статистика. Відразу видно, що війна у нас на довго....і після перемоги через певний час ми знову обнімемося з цими п..сами. На жаль, історія нічого нас не вчить. Повністю заслужили,те що маємо
Современная история Грузии многому может научить таких как вы ;)
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну, что вы, в Украине можно все
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Фашизм це припертись на нашу землю і вбивати українців тому що вони українці
Реанимация• 26 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Я не можу одного зрозуміти: чому російськомовні так завзято не бажають переходити на українську мову, мову СВОЄЇ країни .
В мене невістка з сім´єю з Маріуполя переїхали на західну Україну, люди їм безкоштовно дали для проживання будинок в селі, вона отримує впо, всі гуманітарні допомоги які можна, минулої зими їм навіть генератор безкоштовно дали. Але за рік проживання в україномовному середовищі вона принципово не переходить на українську мову і з усіма хто робить їй зауваження свариться і ображається. Хіба не простіше інтегруватися в суспільство, яке тебе прийняло, ніж йти проти нього?
Ха! Дивіться он як образилися що не хочу переходити з ними на рос мову. Зато як гарно говорять про повагу Конституції, ближнього, до України. Заслухатись
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
А украинцам можно запретить язык половины украинцев?
Реанимация• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
В цивилизованной Европе на вас можно было бы в суд подать за этот пост.
Подати в суд не дорівнює виграти. Так, маленьке уточнення