Я Вас не боюся• 26 октября 2023
Ваша мова спілкування/Ваш язык общения?
На якій мові переважно спілкуєтесь/переписуєтесь?
На каком языке в большей мере общаетесь/переписываетесь?
Результат:
вже голосів:
917 (62.47%)
Російська мова/Русский язык
522 (35.56%)
Українська мова/Украинский язы
29 (1.98%)
Англійська мова/Английский язы
svetlapanna• 26 октября 2023
Всієї теми не читала.Але чи то мені здалося, чи то таке зараз насправді-але щосб останнім часом дуже активно розганяють теми про російйську. Зокрема, тема була про дітей-білінгвів, а також , що падєлать, думаю па -руські..І що литовці, грузини, естонці тільки рускоюспілкуються, тобто, народи дитину від грузина і вчи його тільки ’рускаму ’, судячи з дописів
Anna_kohana• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ну, смотрите результат опроса в этой теме
Це жахливо.
Я не знаю, що має зробити росія з нашим народом, щоб від її мови відвернуло.
Не знаю...
natalya-la• 26 октября 2023
Люди з східної України майже всі говорять на російській мові, багато з них аргументує тим, що живе біля кордону з парашою.
Я все своє дитинство прожила біля кордону з Польщею (70км), ніхто дома в Україні не розмовляв на польській мові. Ми її знаємо, говоримо лише у Польщі, бо ми гості, туристи цієї країни .
Чому так???
natalya-la• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Мені здається ,що в опитуванні спочатку, першою була українська мова, зараз дивлюся-парашська. Мені здалося?чи дійсно поміняли?
Ответ дляnatalya-la
Чому так???
Знаете потому что в школах есть уроки польского?
natalya-la• 26 октября 2023
Ответ дляKika-6655
Не повірите, не було!!!! Вивчали англійську і німецьку.
Польську мову почали викладати десь років 5-7тому.
Я знаю польську мову, бо їздила з батьками до Польщі, чоловік мій дивився в дитинстві мультики, так вивчив цю мову.
natalya-la• 26 октября 2023
Рекомендую переглянути документальний фільм ’Соловей співає’ , можливо тоді зрозумієте чому всі так ’товчуть’ з мовою і військовими.
Ответ дляnatalya-la
В общем, можно сказать, что на интуитивном уровне польский вам понятен, так как языки похожи. Например я польский не выучу смотря только мультики. Как вы считаете можно ли сказать, что у вас как-бы смешанный язык, говорите на украинско-польском?
Нісенітниця• 26 октября 2023
Ответ дляhaha.ha
Мне хватает этих двоих красавчиков)😂
Ну, это шутка была на тему популярного тезиса ’в Испании - испанский, во Франции - французский, в Украине - украинский’. А оказывается, можно жить в Австрии и обходиться английским и русским.
natalya-la• 26 октября 2023
Ответ дляKika-6655
Уявіть собі, що у мене не змішано мова!)
Я знаю українську, польську і парашську мови.
Я поліглот?Я геній?
Я така сама як інші!
Жалкую що англійську не вивчила, відбила натхнення перша вчителька.
Стосовно мого чоловіка, так він у мене смикалистий і розумний👍.
Українська і парашська більш схожа аніж польська
Я поліглот?Я геній?
Я така сама як інші!
Ответ дляnatalya-la
Це, як горохом об стіну, ніякі аргументи, фільми, не допомагають.
Ракети російські на голови падають і всеодно «радной любімий русскій єзик хатят у нас атабрать»
Ответ дляnatalya-la
Я поліглот?Я геній?
Я така сама як інші!
Я поліглот?Я геній?
Я така сама як інші!
Понятно. Я думала у вас возможно смешанный язык, вы же пишите, что живёте всего в 70 км от Польши. 70 км это ни о чем, это не растояние.
natalya-la• 26 октября 2023
Ответ для vihola
Це точно ....Скільки людей загинуло.....
Олимпиада80• 26 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Не здається. Є тема про таксиста ще. Розганяють. Адміни не реагують
Олимпиада80• 26 октября 2023
Ответ для vihola
Боти. Формують суспільну думку. На це голосування зважати не варто, маніпуляції
Mrs.Ochmonek• 26 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
А украинцам можно запретить язык половины украинцев?
Більше 80% українців вважають рідною українську. Не треба тут про половини брехати
natalya-la• 26 октября 2023
Ответ дляKika-6655
70км до кордону з Польщею це для Вас багато? 40-50хв їхати до кордону. Люди у великих містах довше до роботи добираються.
Повірте, у нас люди не розмовляють українсько-польською мовою.
І розвію вам ще один міф-у нас немає польського паспорта! Люди з східної України ,мені постійно про це пишуть.Шо в телику розказали,повірили?🤣
Ответ дляnatalya-la
Вы меня не правильно поняли. Я не написала, что 70 км много, я написала ВСЕГО 70 км. Вы невнимательно читаете. Про паспорта я у вас ничего и не спрашивала, к чему это? Понятное дело, что это ложь. Я вас спросила только о языке на котором общаетесь, так как вы живёте совсем рядом с Польшей.
Ответ дляKika-6655
Ні, в нас не змішана мова.
Я ж не пишу вам польсько-українською, то чому так розмовляти повинна?
natalya-la• 26 октября 2023
Ми всі українці! Я не примушую людей ,які розмовляють парашською мовою (так, для мене вона така саме)перейти на українську. Це їх вибір. У мене багато знайомих, які далі розмовляють на цій мові, я з ними лише на українській.
Але , як ті сволоти влізли у нашу країну ,і загинуло на цій війні багато моїх знайомих людей, то я їх не можу зрозуміти...
Тяжко вивчити мову? Як Вам німецька, англійська, іспанська, італійська...ці мови легші?
svetlapanna• 26 октября 2023
Ответ дляОлимпиада80
Вже побачила, жах, це під анонімом