Я Вас не боюся• 26 октября 2023

Ваша мова спілкування/Ваш язык общения?

На якій мові переважно спілкуєтесь/переписуєтесь?

На каком языке в большей мере общаетесь/переписываетесь?
Результат:
вже голосів: 1468
917 (62.47%) Російська мова/Русский язык
522 (35.56%) Українська мова/Украинский язы
29 (1.98%) Англійська мова/Английский язы
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
В цивилизованной Европе на вас можно было бы в суд подать за этот пост.
Подайте

Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
С каких это делов? Русскоязычные ни разу ничего против не говорили, даже когда на отдыхе пересекаемся никогда ни слова небыло про закарпатский диалект и словечки которые к чистому украинскому языку отношения не имеют! Хватит тут срачь разводить!!!
Ви це на українському форумі будете вказувати українцям що робити і писати ?
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
В цивілізованій Європі вам би прийшлось вивчити мову тієї країни де живете , а не розказувати 30 років про страєніє узкай чєлюсті
Два-три тижні і фсьо• 26 октября 2023
Ответ дляРеанимация
А навіщо ви зневажливо перекручеєте? Пишіть ,,укр яз,, і тоді продовжимо про відношення і повагу до своєї країни.
Я пишу так, как считаю нужным. Уважать свою страну начните с уважения граждан этой страны и Конституции. Уверена вы и сотой доли не делаете для нашей страны из того,что делаю я говоря на русском.
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Подайте
Не в нашей стране, увы. Она давно перестала быть правовым государством.
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Что вы слышали о РОДНОМ языке? Какое отношение государственный язык имеет к общению на родном?
Вас только русскоязычные задевают, к тем же венграм, молдаванам нет претензий? А ведь есть венгерские, молдавские села, где украинский язык не в зуб ногой! И ничего.
А ви багато бачили від них дописів тут ?Завивання і гвалту’ущемляют’?
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ооооо
Починається
Маніпуляція узкіє в акопах

Продавчиня кіз• 26 октября 2023
Родилась и живу в Киеве уже больше 40 лет. Всю жизнь говорю на русском. Украинский знаю , но привычней на русском.
КокошинЭль• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Так але ці молдавани і венгри дома розмовляють своєю мовою, а приїжджають в інше місто України і говорять там українською, щоб їх розуміли, а російськомовні навіть не думають розмовляти українською. В цьому різниця.
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Що вас заважає змінити її?поруч сусідня і з язиком і ’правова’
Бутерброд и я• 26 октября 2023
Переважно українська, часом російська (треба відвикати переходити на неї), рідко, але декілька разів на тиждень англійська
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Если бы там люди разговаривали на украинском языке, придумали бы другую отговорку. Не будьте так наивны
А ви не шукайте виправдання мові окуранта
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Откройте хотя бы википедию и посмотрите, сколько официально признанных языков нацменьшинств и региональных языков в разных странах. Не говоря о 2-3-4 государственных в некоторых из этих стран.
Да и в той же Германии выехавшие учат русский в школах и молча сопят в две дырочки.
Два-три тижні і фсьо• 26 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Ооооо
Починається
Маніпуляція узкіє в акопах
В чем манипуляция? Я работаю в оборонной сфере, вокруг меня 70% русскоязычных, которые служат своей страны и сражаются против орков. А подобные вам только щелепами могут шевелить
Готова до другої• 26 октября 2023
Русский и польский
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
А что, не ущемляют? Серьезно? Ст.10 Конституции не работает, хотя гарантирует развитие и использование русского.
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Мова нацменшин
Фиктивная• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
На росії українська використовується і розвивається?
Біле пальто• 26 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Яка сумна статистика. Відразу видно, що війна у нас на довго....і після перемоги через певний час ми знову обнімемося з цими п..сами. На жаль, історія нічого нас не вчить. Повністю заслужили,те що маємо
Тут в цілому вік в середньому жінок 40 років,а то і більше,а в той час коли народилися,у багатьох навчання була російською,що в школі що в інституті.Так і залишилося,що російська то ’рідна’🙄

КокошинЭль• 26 октября 2023
Ответ дляДжавеліна
Навіщо аноніми, можно й відкрито написати.
Я до війни була російськомовна, як і більшість мешканців Дніпра. Але українську мову вивчала, ділові папери заповнювала, відповідала, коли співрозмовник був україномовний. Ніяких проблем з мовою не було.
А після початку війни 80% відсотків спілкування українською. Навкруги теж бачу перехід на українську мову, причому без примусу. Добровільно.
Ще б хотіла й англійською спілкуватися вільно. Працюю у цьому напрямку.
Ви молодець, я захоплююся такими людьми. Порадьте, будь ласка, як це пояснити людині, яка писала пост 114 про мой родной язик. У вас також рідна мова російська. Може ви підберете для неї потрібні слова.
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Ці нацмєншінства не кажуть в Європі: гавірітє на панятнам язикє, я нічіво не панімаю на вашій тєлячєй мріє і не вважають мову найбільшинств мовою селюків, а свій ізик вище не ставлять. У нас інша ситуація
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
Події мотивують змінити ’рідну’ мову.....але люди цього не розуміють і далі вважають ’какая разница’
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вдень. А ввечері здають об´єкти оборонної сфери кацапам
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Та де там, майже всі вже баіньки пішли
В языковых темах анонимов до упора не снимают
КокоСина• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
На расіі скільки других державних мов і чи є українська в цьому списку?
Свекруня• 26 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Единсивенное, что научились лелать ура-патриоты - это переводить стрелки и каверкать язык. )))
Когда году в 2009 в Москве хотели открыть украинскую гимназию, т.к. там проживает большое количество гражлан Украины, не набрали заявлений даже на один класс. А так есть классы с ищучением украинского. По крайней мере были до войны. Гугл в помощь.
Броніки для Моніки• 26 октября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ага, я заметила что вот те кто всегда разговаривал на укр языке тем вообще побоку кто как говорит, а вот те кто резко перешел с началом полномасштабной стал таким свідомим сразу , и всех хочется переучить) Ну а то как это, я перешла, а остальные как хотели так и говорят , непорядок)
А главное,они в 2014 что-то на украинский переходить не спешили
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляУказка
Чому англійською не продублювали?
Для тех, кто не знает ни украинского, ни русского?
Освічую темряву• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Оооо то у вас рідна мова - російська.....то мабуть і батьківщина - кацапія....
Котогосподиня• 26 октября 2023
Ответ дляМелочунь
А шо, немецкого не будет? Это вы зря конечно так лоханулись
И польского