Херсон це Україна• 26 октября 2023
Що є дочірнім долгом?
Результат:
вже голосів:
15 (19.74%)
Догляд, якщо хворіє.
11 (14.47%)
Купляти ліки.
11 (14.47%)
Водити до лікаря.
10 (13.16%)
Ходити в магазин.
9 (11.84%)
Спілкуватись, тобто слухати.
8 (10.53%)
Прибирати, стирати.
8 (10.53%)
Готувати.
4 (5.26%)
Інше.
Невидимка• 26 октября 2023
На що вистачає вашої дочірньої любові і поваги. Мої батьки поки що самозарадні, в моєму боргу раз на тиждень зателефонувати і поспілкуватися. А як треба буде, то і памперси поміняю, що ж робити.
Невидимка• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ображається, що не хочу сидіти слухати.
А....ну то мамине особисте діло - ображатися чи ні. А як допомагати - ваше діло і ваше рішення.
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляКумася
Скільки вам років? Скільки матері?
47 та 87.
Сладкий лимончик• 26 октября 2023
Ответ дляКумася
Скільки вам років? Скільки матері?
Думаю мамі 87 доньці 47
Вгадала
Це автор тисячі тем про маму, яка для автора тягар в там ще купа нюансів
Вгадала
Кукусик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
47 та 87.
Знову Ви. Розмовляти також треба. Бабусі самотньо. Дітей приводьте, хай вони розмовляють.
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляКукусик
Якщо не хочуть діти?
Сладкий лимончик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Якщо не хочуть діти?
А як вони можуть хотіти, якщо мама не хоче?
Ще й живуть окремо
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Коли мені самотньо, я не требую спілкування. Я вона каже, що я повинна сидіти та слухати. Я сказала, що маю право не слухати. Хто прав?
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Как же жаль маму автора.
Чому? Я допомогаю приїзджаю. Я повинна слухати, спілкуватись, або жити с нею?
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Жити з нею вирішила, тільки якщо вона стане лежачою. Не хочу такого дуже, це важко.
Душка-свекрушка)))• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Как же жаль маму автора.
Всех жаль. Но нежелание общаться откуда оно? Не просто же так, мило общались всю жизнь и вдруг бац-автора переклинило.
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Я до дітей власних не пристаю с розмовами і не примушую півгодини мене слухати.
Сладкий лимончик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Маєте право не слухати
Алина-1240• 26 октября 2023
Дети не имеют долгов перед родителями,все по желанию.долг вы имеете лишь перед своим ребенком
Пластилин_Колец• 26 октября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Автора не жаль. Какая это тема про маму и нежелание помогать? 20, 30?Она их клепает еженедельно.
Она ждёт только один совет - как бросить маму, но при этом недвижимость осталась ей и чтобы совесть не мучила.
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Я не збираюсь не допомогати. Питання лише в тому, як жити - у неї або окремо.
Але хочу робити все молча, не розмовляти зовсім.
Кукусик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Тобто слухати, бо це монолог. І мене вона не чує(
Родственников маминого плюс-минус возраста совсем никаких нету? Старики если по телефону наговорятся вдоволь, то потом меньше к членам семьи пристают с разговорами.
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляКукусик
Подруги є, всі розмови з ними потім мені треба розповісти.
Кукусик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А почему нельзя делать вид что слушаешь и поддакивать иногда, самой думать о чем-то своем. И ей будет хорошо и Вам.
Сладкий лимончик• 26 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Юрилически могут иметь
Мама может подать на алименты
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляКукусик
Мене це втомлює. Вона розмовляє громко та емоційно.
Кукусик• 26 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
То что Вы мать не любите, это понятно, да Вы и писали не раз. Но она старая больная женщина, почему бы просто не жалеть её. Тут чужих стариков, с которыми приходится по работе общаться жалко, хочется и выслушать, и доброе слово сказать. Не то что своих. Как Вам может быть родной матери доброго слова жалко? От Вас негатив к ней даже через экран чувствуется, почему Вы такая жестокая? Сколько там ей уже осталось, зачем ее мучать? От Вас что убудет, если Вы ласковое слово скажете человеку, который Вам жизнь подарил?
А детей, мужа Вы часто хвалите, добрые слова говорите, или со всеми такая жёсткая? Как с остальными членами семьи общаетесь?
Херсон це Україна
• 26 октября 2023
Ответ дляКукусик
Якщо я від неї втомлююсь, то це не люблю?
Мені важко спілкуватись, якщо людина говорить богато, голосно, емоційно, мене не чує.