Русланка з гілки• 27 октября 2023
Домік з когтеточкою для котика
Хочу купити домік з когтеточкою, чи варто витрачати на це гроші, ціна як на мене космос? І який домік у ваших котиків, покажіть?
КокошинЭль• 27 октября 2023
В нас Городок кутова. Дере, на лежанці зверху спить, а от внизу в будиночок не лізе, хоча в звичайну коробку з діркою збоку - із задоволенням!
Русланка з гілки
• 27 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ціна, дорога? Домік думаю, щоб був повише, шоб не перший ярус.
СкиниУскачи!• 27 октября 2023
Внизу в домик ни разу не залез, наверху на полке лежал, наблюдал за рыбками. Посмотрите бу домики.
Барабасиха• 27 октября 2023
КокошинЭль• 27 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ми давненько купували, було не дуже дорого на той час
КокошинЭль• 27 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
У моей такой. Спит и в ’будке’ и на верху, и на ’будке’, и коготки точит только там
О, це наша))
Чарівна патика• 27 октября 2023
Можно самим сделать, не дорого. Трубу взять в отделе с линолеумом, обмотать сизалевой веревкой и прикрепить гамак(гамак купить). Есть подробные инструкции на форумах,почитайте.
КокошинЭль• 27 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
В общем наша использует все его местечки
І горщик поруч)))
Можу брикнути• 27 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
В нас така сама історія. В будиночок на першому ярусі майже ніколи не залазять коти. Але вже час змінювати дряпку, тому теж шукаю варіанти.
Можу брикнути• 27 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Автор, на олх є продавець керхаус. В них наче недорогі.
А ви чи знайомі в них замовляли? Якість дряпок цікавить
КокошинЭль• 27 октября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ще ні. Просто шукала на олх, як альтернативу, бо наша вже зносилась, їй 7 років.
Можу брикнути• 27 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дякую, теж в процесі вибору. Дивилась на Тріксі, но для мене ціна кусюча
КокошинЭль• 27 октября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Так, тріксі дорогущі! Але якість гарна. У Природи теж якість непогана.
Можу брикнути• 27 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дякую, подивлусь Природу ще
Stepa_nida• 27 октября 2023
Ми купували в DomKo house, це інтернет-магазин, але без будиночка. В принципі, задоволені і ціна-якість ок.
Брюлик в стразах• 27 октября 2023
Ми робили самі з чоловіком, на лежанці котик любить лежати та спати, а в самий будиночок забігає лише коли бавимось, щоб заховатися, а так він в нього не залазить. Спочатку планували і третій поверх робити, але передумали, бо він був би за високий та травмонебезпечний для кота.
Подтяжка• 27 октября 2023
У меня самодельный, обошелся в свое время грн в 300. Кошка любит. Когтеточки отдельно, частично самодельные картонные, из коробок от посылок, получается, вообще бесплатные.