Что скажете?
инфа из телеграм канала Типичная Украина
Ответ дляvinika
фото
Боже, яке воно страшне. Здається більш несимпатичного чоловіка і не бачила в своєму житті. Ще й низьке, риже, посадка очей.
Бррр
Цікаво, якщо теорія з двійника вірна, то що мали б пообіцяти двійнтку, щоб він на це погодився. Він же розуміє, що прийде час і його вб´ють. Що керує тим мозком?
Бррр
Kot_v_meshke• 27 октября 2023
Ответ дляkuskus
Хто?😳
Путин)). Был схимником. Звучит как анекдот. Но хз. Может, заочно был схимником или один из двойников?
Ответ дляmavka.cy
Коли це станеться насправді, це буде свято світового масштабу
але чи приведе це до завершення війни в нормальному варіанті - забирання руських з України, включаючи ’днр-лнр’ і Крим. Виплата репатріації. Продовження санкцій проти всіх руських ще на років 50
Они будут скрывать, пока не поделят в Кремле власть. ’Свято’ буде пізніше.
Смотря кто власть подхватит и выйдет победителем при ведомственных войнах.
Ответ дляРойЛеля
Я вчора так перечиталась цих тем перед сном, що навіть приснилось, що Зе ввечері у своєму зверненні сказав, що здох. І так красиво, типу світ очистився, зло в землі, настає нових день після довгої непроглядної ночі і тд.
Що в моєму мозку за спічрайтер))
Всяке буває.
Я сьогодні з Ілоном Маском стейки смажила🤣
Ответ дляfynjybyf303
Хотя астролог Влад Росс тоже сказал что помрет, 26 октября вроде
Я на нескольких астрологов подписана в тг и фейсбуке. Парочка из них регулярно хоронит Путина, но и другие их прогнозы тоже не сбываются. Я их иногда специально себе копирую, чтобы потом поржать. Самое удивительное, что они продолжают вещать с умным видом, и аудитория хавает
Kolibri_18• 27 октября 2023
Ответ дляfynjybyf303
Влад Росс ще той угадайка
нічого путнього не сказав, все невпопад
Ответ дляKolibri_18
Влад Росс ще той угадайка
нічого путнього не сказав, все невпопад
Я только одного угадайка видела, в ленте фб, кто-то запостил. Шустер на видео говорил - ’октябрь путин не переживет’.
А большинство писало - все надолго и черт будет жить, и раскачка в мире только начинается.
Ответ дляLudaSHS
Опять 158 раз.
Нет.
Згодна. Якось стало цікаво що то за генерал такий з інсайдами, перечитала його дописи з початку війни. І так він нагнітав з тою ядєркою, що ось-ось приймуть рішення. Теж склалось враження, що під виглядом антипутінського каналу, він є навпаки дуже путінським і виконує свої задачі ІПСО.
Ответ дляLudaSHS
Тем временем на Мальте будет 3 тур по формуле мира. Китая не будет, интересно будут ли арабы. В Джиде они вели.
И что нам ждать🤷♀️
Кстати если б раша хотела задвинуть свои пункты то б письнула чтото.
А не отэто про смерть пуйла.
И что нам ждать🤷♀️
А не отэто про смерть пуйла.
Как по мне, обсуждение формулы мира Зеленского, такое же бессмысленное мероприятие, как ежегодная Крымская платформа. По причине нереализуемости. А так гастролировать по миру еще долго с ней можно
Colombina.• 27 октября 2023
Как вы достали уже. Абсолютно нет никакой разницы помер он не помер, помер его двойник-тройник или не помер. На войну это ровным счетом абсолютно никак не повлияет
Видно вообще уже на форуме делать нечего, только срачные темы ’стреляют’
Про смерть Путіна
Коли Путін насправді помре (якщо він помре на посаді і під час війни), то ніяких чуток про його смерть не буде.
Буде ШАЛЕНИЙ (ВИ ТАКОГО ЩЕ НІКОЛИ НЕ БАЧИЛИ) потік будь-якої іншої інформації, про будь що - від ядерного удару до вторгнення прибульців, від вибуху Єллоустонської кальдери до прориву ЗСУ під Благовіщенськом, і від прориву ЗС РФ до Києва до другого пришестя.
А потім - за кілька діб максимум - вийде Мішустін і скаже, що сьогодні припинило битися серце великого патріота Росії Володимира Володимировича Путіна. А за півроку - після відповідної інформаційної підготовки і першого етапу розподілу влади - вцілілі скажуть що це все Путін і його спільники (на той час вже відсторонені, заарештовані або знищені в літаку) винні у всіх злочинах В СЕРЕДИНІ і ЗА МЕЖАМИ Росії. І що тепер буде життя по-новому. Або не буде.
А, і так. Не буде ніякої влади “двійника”, звісно. Зберігати секрет такого масштабу довго неможливо.
Підписатися на Богданова
Ответ дляStar39
Мир хочет очертания ’ позиции Украины на переговорах’, вот они и получают.
Другого и другая сторона ничего не предложила.
Мы с вами уже беседовали, кроме их ’ декрет’ и отказов лаврова с год - ничего.
Или у раши есть пукты? Если снова путинское’ декрет’ то это не пункты- это манипуляции, имитации.
На сегодня, раша настроена и по договорам поставок , что выбили с ирана, сев кореи и по наращиванию производства военки - раша настроена воевать. Или вы считаете раша сейчас, на этом промежутке времени, хочет переговоров?