Что скажете?
инфа из телеграм канала Типичная Украина
Uebersetzerin• 27 октября 2023
Ответ дляKika-6655
С добрым утром! Вчера было много тем, вы все проспали
Вчера?)))
Таких тем через день пачками, уже годами
Ответ дляAmalpi
Уде много раз, значит долго жить будет
Не, не будет. Может еще и жив. Но не надолго точно. Я имею ввиду не на года
Ответ дляBejza
Для чого цей баян кувернадцятий раз тягнути сюди? Переворот, мля, да ті раби будуть оплакувати його ще сторіччя
Я не сиджу тут постійно, і не бачу всі теми. Ну писали багато разів і що. Не заходьте та не читайте і все
Ответ дляfynjybyf303
Такі і на тому світі не потрібні, буде воно жити до 120 років, на смертях дітей, жінок, людей воно живиться, як генератор, таку мерзоту ще хер доб´єш, це як відьма помирає - потрібно дах рощбирати, щоб душа вилетіла, так і воно саме не здохне
Ответ дляВся такая в белом
У меня вопрос зачем,а главное нах@я такие выбросы?
Значит кому то они нужны.
Ответ дляfynjybyf303
Ви така наївна, думаєте, що воно отак здохло і ніяких салютів, ніякого свята немає, лиш в телеграм постик виставили? Чи гадаєте, що воно здихати буде і якісь санітари будуть інтерв´ю давати як воно там конає? За стільки років вже варто віжрізняти баяни від правди
KeteLoveLo• 27 октября 2023
Ответ дляfynjybyf303
Есть волшебная функция поиска
Ваш Кэп
Ответ дляBejza
На жаль, якщо і помре, то там ще є купа таких як він
Ответ дляBejza
Щоб наівні такі, як автор смакували.
Ну хоч якийсь позитив. Бо останнім часом дуже багато негативу. Можна хоть на хвилиночку помріяти.
Чашечка кофе• 27 октября 2023
Ответ для__Jane__
Божечки, что это за недоразумение?..
Лучше уж ’ генерал свр’ читать, чем вот это :’ б..дь и п..ц’. Что это такое и из какой клоаки вылезло?
Нормально таи все написано, бо носяться з тим вкидом як не нормальні
Хотя астролог Влад Росс тоже сказал что помрет, 26 октября вроде