Соня-сонятко• 27 октября 2023

Укрзалізниця) задачка

У неділю переводять годинники о 4 ранку назад. Маємо потяг, який їде в цю ніч (Мукачево-Харків). На скріні вказано прибуття і тривалість руху так, наче ніякого переведення годинників не буде. Бо в інший день практично ті ж години і загальний час руху. О котрій зустрічати пасажира на вокзалі і за яким часом?)))
Белая котичка• 27 октября 2023
За новим часом
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
За новим часом
О 7:49?
НаливайКа• 27 октября 2023
О 8.49.
Белая котичка• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
О 7:49?
Ні, за тим що у квитку
Джага-джага• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
О 7:49?
0 8.49 за переведеним годинником
НаливайКа• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
О 7:49?
Схєра?! Вибачте.
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Ні, за тим що у квитку
А як так виходить, що в обох випадках час шляху і години відправлення і прибуття практично однакові. Де тоді далася переведена година?
Джага-джага• 27 октября 2023
У квитку вказаний час прибуття 8.49. В цей час і зустрічати
Белая котичка• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Цю годину потяг десь стоїть
Джага-джага• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Бо прибуває він вже за новим часом
Джага-джага• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
В хогвардсі на годину затримається)
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Цю годину потяг десь стоїть
Тоді з урахуванням переводу годинника він має їхати не 17, а 18 годин (бо додатково годину стоїть)
Джага-джага• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Подзвоніть в довідкову Укрзалізниці))
Вони будуть раді і все детально розкажуть
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Бо прибуває він вже за новим часом
Де +1 година дівається?
Джага-джага• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Де +1 година дівається?
Приїздіть на вокзал в 7.49)
До 8.49 вам якраз детально розкажуть куди година дівається)
english book• 27 октября 2023
Укрзалізниця нагадала пасажирам про перехід на зимовий час
У квитках 30 жовтня час вказуватиметься вже з урахуванням переведення стрілок годинників.
Як зазначили в УЗ, переведення часу не вплине на час відправлення і прибуття потягів: на всіх ресурсах залізниці він вказаний вже з урахуванням зміни часу.
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляenglish book
Але ж неможливо виїхати о 15, бути на місці о 8:40 за новим часом і бути в путі 17 годин 40 хвилин. Бо вночі буде 2 рази третя година, а отже це зайва година шляху. Якщо вказаний вже переведений час, то потяг має їхати 18 годин 40 хвилин
Скіфська пектораль• 27 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Цю годину потяг десь стоїть
Це як? Навіщо?
Перемелица• 27 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Ні, за тим що у квитку
Вірно, система автоматично все змінила .
Перемелица• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Годину стоятиме поїзд по путі , приїде за розкладом
Перемелица• 27 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Це як? Навіщо?
Так завжди при переводі годинника.
Перемелица• 27 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Це як? Навіщо?
Так само як літак змінює часові пояси.
english book• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Є приміські електрички, які ходять щоденно. Маршрут однаковий, але час в дорозі різний, до півгодини, на дві години дороги. Де ці півгодини? Вони просто довше стоять на вузлових станціях.
Це по перше. По друге. Залізниця, це складна система, де рух підпорядкований певному алгоритму. Наприклад в нас біля села колись завжди проїздив потяг на москву, і лише потім їхала електричка. Не важливо запізнювався він, чи ні. Вона його завжди чекала. Тому що той поїзд швидкий, і він би обов´язково наздогнав ту електрику.
Тому я впевнена, щоб не ламати собі голову, не вносити зміни в рух, розклад лишають таким, як він є. А той зайвий час потяги просто довше десь постоять. І час набіжить.
english book• 27 октября 2023
Якщо змінити розклад на один день, то буде бардак. Тому його лишають як є, а потяги десь довше стоять.
автор Соня-сонятко • 27 октября 2023
Ответ дляenglish book
Тобто Укрзалізниця просто не змінила загальний час руху, не додавши туди цю годину?
english book• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так, немає сенсу нічого міняти. Щоб нікого не плутати.
Экспертиза• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так и есть
Позитивна• 27 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Поезда синхронизируют свое движение на этот дополнительный час и приходят по расписанию
В рот не ложи• 27 октября 2023
Чому Ви так вчепились за загальний час руху? Вам треба правильно зустріти потяг, тож орієнтуйтесь на час прибуття, який зазначено. Головне, не забудьте перевести свій годинник
ОйВсе• 27 октября 2023
Так годинник переводять 29-го...