все по ГОСТу!• 27 октября 2023
Чани з гарним краєвидом, Західна Україна
Порекомендуйте гарні чани, щоб із чанів був красивий краєвид на гори, природу, ліс на Західній Україні. Бажано щоб можна там і зупинитися в готелі
Глаголиця• 27 октября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
не гидко полоскатись в чужих сцяках?
Розсадник бацил і мікробів, ще й в гарячій воді, щоб розмножались краще))
Борисфенка• 27 октября 2023
А нащо краєвид з чану? Там тих краєвидів цілодобово, надивитеся донесхочу.
Файна пані• 27 октября 2023
Ми замовляли чан- воду замінювали, навіть не дозволили ще на годину продовжити, бо їм треба дві години на все про все щоб вимить/замінить
Комиссия50%• 27 октября 2023
Всеодно будете дивитись у бокал з шампанським. Нащо вам краєвид з чана?
Юлія Travel Agent• 27 октября 2023
Рекомендуємо готель ’Стара Правда’ на території курорту Буковель. Краєвиди просто фантстичні! Якщо вирішите бронювати через нашу туристичну компанію, можливо, зможемо зробити для вас невелику знижку.
люблю_тортики• 27 октября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
не гидко полоскатись в чужих сцяках?
ви з дикого краю і купаєтеся в чанах після когось?