Квітка Миру• 27 октября 2023
Сумки PoloAssn
Дівчата, хтось купував сумки цього бренду? Як носяться?
Хочу барабульки• 27 октября 2023
Сумки нормально носяться. А рюкзак - через місяць порвалися ручки з м´ясом, хоча носила попупустий.
Квітка Миру
• 27 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Дякую
Чеширская кошечка• 27 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Типу такої чи шопера
Нормально носились, и рюкзак тоже
Единственное, берегите от влаги и заломов.
Кросс боди я полтора года таскала, не снимая. Только на дне затерлась, где углы. Еще бы таскала, но она осталась в другом доме.
а рюкзак ношу до сих пор, но есть пара заломов, поэтому купила новые рюкзаки.
Квітка Миру
• 27 октября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Нормально носились, и рюкзак тоже
Я просто кожзам давно не купувала. Дякую за відповідь. Спробую)
Чеширская кошечка• 27 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
якщо по вартості норм, беріть.
я брала, коли був сейл, не пожалкувала. тоді щось, за крос боді та наплічник, сплатила близько 1800 грн.
вважаю на два роки вистачило - тягати майже кожен день, то норм.
Області пітьми• 27 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Типу такої чи шопера
В мене така, тількі іншого кольору, раніше була чорна, носила круглогодично, в мороз і спеку, два роки, потім доньці віддала, вона її і ’вбила’🫠, взагалі, задоволена
Квітка Миру
• 27 октября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
якщо по вартості норм, беріть.
20дол
Квітка Миру
• 27 октября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Супер)
Кидаю курити• 27 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Типу такої чи шопера
Замовила таку иільки в чорному кольорі. Шо вам сказать...Страшна, кожзам м´який, виглчд загалом дешевий, най вже буду на сезон, але більше не маю бажання замовляти. Хоча був рюкзак, то класної якості