Коржик• 27 октября 2023

Спустошення повне. Люди - найжорстокіші створіння

З початком війни в підвал прибився вуличний пес. Заходив з нами під час тривоги.
З тієї пори жив поруч - було затишне місце. Улюбленець всіх сусідів - дійсно розумне створіння. Я спокійно його вичісувала, прокапувала від кліщів - вигляд доглянутий. Ситий, перебірливий в харчах.
Пропав на 5 днів. І раніше таке траплялося - а ось саме цього разу серце нило.
Іду - іде собака на мене боїться глянути . Худий , виснажений . Я його кличу - не дивиться .
Попросила піти за мною - давай годувати всім, що було в сумці. Фарш рвав з пакетом( нарізка, сир - все ковталося(
Підіймає голову - а там рани в районі очей , видно лупили тупим предметом - вся голова в гулях, яма в області лівого ока. Гній засохлий. Доторкнуся - він скавулить. В ветклініку хотіла завести - собачка втік(
Вірите, за все своє життя я нікому не посилала прокляття. Нікому до сьогодні.
И.О. человека• 27 октября 2023
Может под машину попал?
Чорт і Шо• 27 октября 2023
Так може він з псами подрався?
Вся в кредитах• 27 октября 2023
Люди дійсно найжорстокіші з усіх живих істот. Але проклинати нащо, не псуйте собі карму. Поможіть собачці, чим зможете.
автор Коржик • 27 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так може він з псами подрався?
Ні. точно ні
Рани від ударів
Чорт і Шо• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Ні. точно ні
Рани від ударів
Ок. Вам видніше.
Але перечитайте назву теми
Ви ж розумієте що ви ВСІХ людей назвали жорстокими
Хоч напевне це якийсь мізерний відсоток
автор Коржик • 27 октября 2023
Мені дуже важко чому
Сестрі часто відправляла відео з псом і вона сама просила- бо дуже цікавий
І одного разу каже, до речі. Очима він на нашого дідуся схожий.
І таки дійсно ) розріз , карі

Ще більше привязалася до нього. Щодня у мене був ритуал - свіжа вода та каша з телячими хвостами йому.

Розумію, що на фоні масштабної біди , моя оця тема ні про що.
Але як щось вирвали сьогодні у мене
Млинець Мій• 27 октября 2023
Согласна с вами.

Чем больше я узнаю людей, тем больше мне нравятся собаки.
Чорт і Шо• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Мені дуже важко чому
І таки дійсно ) розріз , карі

Але як щось вирвали сьогодні у мене
Як щодо взяти його до себе?
myVogue• 27 октября 2023
А чому ви не хочете його взяти?
Очей немає в нього наразі?
автор Коржик • 27 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Як щодо взяти його до себе?
У мене є цуцик йорк. І він кидався на вуличного завжди( (хоча той в разів 5-6 більший)
Але той мовчки відходив!!! Навіть не зв’язувався з дрібнотою.

Прийде - спробую щось придумати. Якби свій будинок - тут однозначно давно б забрала
Чучало яблуні• 27 октября 2023
прикормите, и на ошейник и поводок возьмите и так заведите в ветклинику.
Пса очень жаль.
Он хоть немного поел?
Даже на советчице посмотрите сколько злобы стало к сожалению.
автор Коржик • 27 октября 2023
Ответ дляmyVogue
А чому ви не хочете його взяти?
Очей немає в нього наразі?
Кроваве місиво
Спробую ввечері пошукати . Тільки що заглядала скрізь - немає .
автор Коржик • 27 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Пса очень жаль.
Он хоть немного поел?
Поїв) все, що купила в сільпо - схрумав, що навіть кекс не вліз.
Оце мене хоч трішки заспокоює
Губи з філером• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Ні. точно ні
Рани від ударів
Твари 😡
Чучало яблуні• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Оце мене хоч трішки заспокоює
да, хорошо, что поел, голодный , еще и раны.((
Люди люди.((((
Гербарія сушу• 27 октября 2023
Я давно писала люди заслуживают того что имеют самое ужасное существо человек и не кричать за что.
Автор заберите его,я кошку забрала
автор Коржик • 27 октября 2023
Чомусь в голові моій слова прабабусі - що десь записано в Біблії, що людина на землі їсть собачий та котячий хліб.

По дідусеві з бабусею бачила, що самі не поснідають, поки не насиплять собаці та котам.
Свого роду, програмування в голові - і діти мої емпатичні до природи - зоопарки минали, а син раз істерику закотив в Немо( - так шкода йому дельфінів було

До речі, зараз йому 18 і признався, що похід в Немо був найнеприємнішою згадкою дитинства
Даха-сваха• 27 октября 2023
Дуже співчуваю. Підкармлюйте поки що. Нашому котику ми око капали торбексом. Це каплі для людей. Помогло.
Киев_Елена• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Кроваве місиво
Попробуйте отыскать его, нужно в ветклинику показать. Чтоб воспаления не было, возможно зрение хоть на одном глазу удастся не потерять. Ужасная история, у меня от Вашего рассказа сердце заныло( хоть я вообще не собачница
автор Коржик • 27 октября 2023
Дівчата, я вам всім дуже вдячна! Чесно
Піду , поброджу ще.

Я розумію, що багато хто проти вуличних тварин, проти їх підгодовування. Можу зрозуміти цю позицію .
Але ж ті тварини на вулицях не просили, щоб їх вишвирнули.
А не годувати - вони ж будуть агресивними. Як не крути , це хижаки

Ще напишу, що у мене є мрія - після Перемоги створити петицію про відзнаку Анни Куркуріної як волонтера.
Ця жінка - Ангел тут.
От переможемо - я першою створю ту петицію

Обіймаю вас всіх ❤️
Кудрі кручу сама• 27 октября 2023
Если боится человека,это какая-то тварь его побила.Надо постараться обработать раны.Антибиотик давать.Можно фото сделать увечий и показать врачу.Яма под глазом-перелом.Спасибо за заботу.
Бокс-орун• 27 октября 2023
Автор, примите как данность, что все уличные животные рано или поздно погибают. Не в укор вам. Сама такая, всех кормлю, но понимаю, что на следующий день собачка уже может не прийти. Кого могла - забирала. Дома никогда не жили животные, которых мы купили. Всегда подбирали
Безпринципова• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Мені дуже важко чому
І таки дійсно ) розріз , карі

Але як щось вирвали сьогодні у мене
Тема очень актуальна, люди с войной стали более жестокими
Головний кошак• 27 октября 2023
Я смотрю на ФБ видосики про одного американца, что забирает к себе больных собак, или тех, с которыми плохо обращались. Последнее видео меня просто убило, там собаку трясло всю при виде человека, хозяин новый приходил каждый день, говорил с ним, и постепенно собака привыкала. Через две недели только начала понемногу сама подходить. Я смотрела на это и думала, что нужно было с ней делать? И что за зверь может такое сделать?
УжеВотДа• 27 октября 2023
Автор, а почему собачку к себе не взяли? Ах, ну да: у Вас же ремонт, дети...
Смячиком• 27 октября 2023
Недавно в фейсбук в одній із київських груп, відео було як чоловік якийсь кидав котика головою об асфальт, ну чоловік маргинал якийсь, тому можливо і тут побив пса якийсь маргинал.
Ms. Искренность• 27 октября 2023
Ответ дляСмячиком
Тот мужик хотел съесть кота( не смотрела видео, не хочу
спальное место• 27 октября 2023
Да, есть такое, люди разочаровывают все больше... Много жестокости, особенно страдают животные,т.к. беззащитные, даль их((. Поэтому часто передаю деньги на приют, где женщина сама содержит, выезжает, когда кота или собаку сбила машина, возит на лечение.
Ворожу на каві• 27 октября 2023
Ответ дляКоржик
Дівчата, я вам всім дуже вдячна! Чесно
Піду , поброджу ще.

Ця жінка - Ангел тут.

Обіймаю вас всіх ❤️
Господи, як шкода песика…. дай Бог Вам здоров’я🙏 я перша підпишу петицію👍Анна Куркуріна - жінка з величезним серцем, таких людей мало і вона дійсно заслуговує на відзнаку…..
А_мій_самий_самий• 27 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
То есть виновата автор, а не тот кто избил собаку? Супер, после таких комментаторов, как вы, вообще отбивает желание помогать животным, чтоб потом еще крайней не оказаться. Автору и так плохо - а тут вы еще ей чувство вины навязываете. Если вы такая умная - купите билет, поедьте и заберите себе эту собаку, покажите пример. Автор хоть что-то для пса делала в меру своих возможностей. А подобные вам только языком умные в интернете, а сами за всю жизнь косточки обглоданной собакам бездомным не кинули.