Марафетчица• 28 октября 2023

Гігієна дитини

Сину 7. Погано користується туалетним папером.
Коли починаю про це розмову, злиться і псіхує. Вже купила вологий папір, поклала в усі рюкзаки. Толку немає.
Як педагогічно донести інформацію?
Прошу поради досвідчених батьків.
Чоловік каже, щоб давала йому прати вручну білизну.
Навіть не знаю...
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
То,чего Вы и добивались. Тролль обыкновенный.
На жаль, ні.
Але я в шоці, що стільки людей не спить і відповіло мені в темі.

Були і цінні поради. За них щиро вдячна всім.
Спокійної ночі !

Свідок Перемоги• 28 октября 2023
вы каломазанье исключили?
Хома з пастою• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Він дуже дорослий, самостійний, спортсмен.
То треба постійно дуже делікатно спілкуватися на такі теми.
Типу - ой, які серветки круті.
Бо це вже не той вік - витри добре дупку.
Вы постоянно игнорируете мой вопрос: он забывает только подтираться или еще что-то забывает?
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Я ж писала вже вище - у момент, коли спішить або захоплений чимось, забудькуватість
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
вы каломазанье исключили?
Так
Хома з пастою• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Только подтираться?
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Только подтираться?
Воду спускає. Але біжить-спішить часто, може щось ще забути.

Хома з пастою• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Що забути?
А_мій_самий_самий• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Автор,сори за вопрос,а у вас в семье не принято мыться после по-большому? Может это проговорить и начать внедрять с сыном и он как-бы приучится и забывать вытереться перестанет.
Или не вариант?
Свідок Перемоги• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Так
я почитала ваши ответы. вы писали про копрограмму. так вот - это не тот анализ. вам нужно обратиться к психологу или психиатру. чтоб исключить проблему. лучше перебдеть. почитайте про этот диагноз.
он может говорить вам, что забыл, а на самом деле не забыл, но трусы все равно испачкались. а в силу возраста, стесняется или боится вам сказать
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Що забути?
Наприклад, прибіг з вулиці, біжить в туалет. На вулиці друзі чекають.
Кажу - вийдеш з туалету, візьми яблуко з собою на вулицю.
То от вибігає, біжить на вулицю без яблука.

Це як приклад.
Хома з пастою• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица

Це як приклад.
Це не той приклад. Навички гігієни не одне і теж саме з яблуком. Ви тролль
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дякую! Але читаю про цей діагноз, не підходить.
До психолога звернуся.
Просто звязда• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Типу - ой, які серветки круті.
ну 7 років, вони ще малі.
акцент не на ’витри дупку’, а ’це важлива навичка гігієни, а гігієна важлива основа нашого здоров´я’.
я не маю на увазі делікатні розмови. просто питання-відповідь, просто щоб ця ’проблема’ звучала, він запам´ятає - це ж вийде з туалету, мама запитає. це просто для формування навички, для запам´ятовування. ну типу як перед обідом запитать чи вимив руки. місяць так позапитуєте, сфомується автоматичка навичка.
краще ’понабридать’ зараз, бо потім точно буде незручно і йому і вам.
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Який тріль...

Я не розумію питання - що ще може забути?
Навела приклад, коли забуває витертися.
Коли спішить і захоплений чимось
А_мій_самий_самий• 28 октября 2023
Или не вариант?
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
ну 7 років, вони ще малі.
Дякую!
Буду запитувати.
От руки миє добре завжди перед їжею, бо тоді не спішить.
І зуби чистить без нагадувань. Бо теж є час.
Хома з пастою• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Який тріль...

Навела приклад, коли забуває витертися.
Коли спішить і захоплений чимось
Ви 4 роки соромитесь йому нагадувати через двері туалетної кімнати чи що?
автор Марафетчица • 28 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Или не вариант?
Не прийнято, біде немає.
Є папір - сухий і вологий на вибір.

А_мій_самий_самий• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Не прийнято, біде немає.
Є папір - сухий і вологий на вибір.
У нас тоже нет биде. Кабинка и душ. Ни я ни сын не выйдем из ванной пока не помоемся после туалета. Может вам с мужем попробовать и сына приучить?
А_мій_самий_самий• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Не прийнято, біде немає.
Є папір - сухий і вологий на вибір.
У вас раздельные ванна и туалет?
Ласую колобками• 28 октября 2023
Салфетки в карман и понаблюдайте, пусть ребенок знает что может все вам рассказать и получить помощь и совет
FluffuRana• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Ні, забуває користуватися папером.
Як педагогічно донести, щоб не забував?
Просто нагадуйте, акуратно і тактовно. Правильно робите, що даєте папір з собою. Підросте і навчиться.
А по-друге, таке тільки після школи? Чи і вдома на вихідні/канікули?
В рот не ложи• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Я і свої, і сина, і чоловіка - так. Все перу з плямовивідником вручну, а потім закидаю у машинку.
так у вас это семейное, иначе я не знаю зачем столько этапов стирки
Безсовісна кума• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Я ж не знаю. Але так розумію, що періодично забуває.
Бо сам в цьому признався.
Медичної проблеми немає точно.
періодично забуває или постоянно забывает?
Безсовісна кума• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Таке буває не постійно.
Періодично.
как часто?
Несу добро людям• 28 октября 2023
Автор, треба дійсно виключити медичну проблему. ’Забув’ у сором´язливої дитини дійсно може означати біль при дефекації і як наслідок стримування, а потім підтікання калових мас, яке дитина не знає як пояснити або взагалі соромиться казати. А ще - в дітей також, наголошую - геморой буває або анальна тріщина, з якою витиратись реально боляче. Це необов´язково має бути щодня, це можуть бути епізоди, які все одно треба обережно, але уважно виявити і пролікувати. Бо забув яблуко, бігши до друзів - то одне, а ’забути’ какашки на попі - дискомфорт і брудне відчуття на ніжній шкірі, тут щось не так.

Крім цього, є важливий нюанс. Чи нормальні туалети в школі? Може, там нема перегородок, дверей, або завжди брудно і дитина старається вийти якомога швидше, нехтуючи гігієною, бо це краще, ніж якщо хтось зайде і побачить без штанів?
Кузякин• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Бо я так всі речі перу. Спочатку замилюю у плямовивіднику, а потім в машинку.
У вас какие-то проблемы. Может к психиатру?
Кузякин• 28 октября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Послушайте, Вам пишут нормальные советы. Исключите медицинскую проблему! Ребенку элементарно может быть больно дотрагиваться до ануса, поэтому и не вытирает. Да что угодно может быть. А Вы хотите его унизить стиркой трусов!
Унизить? Капец. Шо у вас в голове
Мамин тріль• 28 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Ні, забуває користуватися папером.
Як педагогічно донести, щоб не забував?
Значит, берите и вытирайте его сами. И попу мыть приучать, хорошая привычка.