Голодаю• 28 октября 2023
Меланома, препарат Кітруда
Шукаю інформацію щодо цього препарату- як переноситься, де купляли, ціни. Свекруха пройшла 1 курс, на держзакупівлях немає, інколи благодійні фонди передають, де шукати ? Ціна для нас немаленька, 80 тис на 1 раз це лише цей препарат.
Також цікавить інформація про саме такий діагноз
Дякую усім за допомогу)))
Ваша прЭлесть• 28 октября 2023
Вам краще в фб знайти ’афіна проти раку’ чи якось так. Там профільна група жінки проти онко.
Совбез• 28 октября 2023
В мене чоловік хворів меланомою. На жаль, не видив. На 4 стадіі приймав зелбораф півроку післі облучення голови. Були метастази скрізь. Потім Кукушкіна виписала Кейтруду. Але вже не встигли. Різко стало зле і кома 3 тижні з пневмонією. Нажаль, ці препарати експериментальеі і іх не закуплябть. Моде є шанс потрапити на клінічні досліждення. Але якщр немає в голові. Ми збирали по знайомих і за свій рахунок..,, десь 30 тис дол….38 років було
Голодаю
• 28 октября 2023
Ответ дляСовбез
Співчуваю вам щиро. Робили кт всього тіла з контрастом, поражені 3 лімфовузли, решта всюди чисто.Як змінювався стан- було більш- менш нормально і потім кома?
Совбез• 28 октября 2023
Ответ дляГолодаю
Норм було після видалення родимки і лімфовузла 4 роки. Нічого не турбувало. Але пропустили мрт. Типу ну і ладно. А потім епілепсія. Робила швидко мрт і там пухлина вже в 4 см і метастази по кт.((( ну потім 9 місяців життя і лікування і все. То якщо ще чисто - то такижиьтя триває.просто ці препарати я так і не зрозуміла скільки приймати. Тоді читала форуми (2018 рік) то люди в рашці отримували безкоштовно, а хто в Європі - теж якась программа є. Може там спробувати? Виіхати…
Голодаю
• 28 октября 2023
Ответ дляСовбез
Нам поки що сказали 4 і повторне кт, і можливо, видалення л/в. Що далі- невідомо(
Совбез• 28 октября 2023
Ответ дляГолодаю
Так. Лише надіятися на організм(
Голодаю
• 28 октября 2023
Ответ дляСовбез
Так. Лише надіятися на організм(
Дякую Вам, здоров‘я усім близьким вам людям!