Карусель-весель• 28 октября 2023
Кнопковий телефон для бабусі
Порадьте будь ласка кнопковий телефон для літньої людини. Головні вимоги це гучні динаміки, зручні кнопки з великими літерами, простий у використанні.
Вся в кредитах• 28 октября 2023
Їх і вибір не великий.
Але всеодно, у більшості дуже дрібний текст смс.
Міс Всесвіт• 28 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Их выбор из одной-двух моделей
Не запутаетесь
Не одной и не двух
Карусель-весель
• 28 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Их выбор из одной-двух моделей
Не запутаетесь
Купа кнопкових телефонів. Як знайти щоб були гучні динаміки, щоб добре було чути співрозмовника?
Все возможно• 28 октября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Може хтось може порадити з власного досвіду?
З власного досвіду не раджу такий телефон для літніх людей. Там всеодно треба бачити що на екрані, а екран там гівно. Купували дідусю, він постійно забував його зарядити, бо не бачив, що телефон виключився.
Рекламама• 28 октября 2023
Ми купували дідусю ’ Бабушкофон’ Nomi, ще є Sigma. У дідуся були проблеми зі слухом, то він добре по ньому розмовляв, кнопки великі, можна виставити великий шрифт на екрані, зручний у використанні, можна зробити швидкий набір на клавіши, зручно, що не потрібно шукати серед контактів, достатньо запам’ятати, на якій цифрі хто з родичів записаний.
Снежнакомка• 28 октября 2023
Сигма бывают проблемы с динамиком. Маме купили, она жаловалось, что тихо. Нокия очень хороший динамик, но маленькие кнопки, по сравнению с сигмой. Алкатель был идеальный, но они закрылись. Видела, что остатки еще есть в продаже, но кто знает, какая батарея уже.
Карусель-весель
• 28 октября 2023
Ответ дляВсе возможно
А який радите?
Карусель-весель
• 28 октября 2023
Бабусі телефон потрібен тільки для дзвінків. Повідомлення писать і читать навіть не вміє. Скільки не вчи, забуває все. Тому потрібен телефон, в меню якого легко знайти потрібний контакт, добре чути співрозмовника і великі кнопки.