Перловая Кашка• 29 октября 2023

Как очистить духовку от нагара? Ваши проверенные способы

Как очистить духовку от нагара и не убить её? Именно в середине. Сиф не справляется
АнтиТанкист• 29 октября 2023
Сано форте чорний
Або милам антижир гель
Сижу_и_плачу• 29 октября 2023
Ашан антижир з червоною пташечкою - звір.
Курочка• 29 октября 2023
Спеціальний спрей пінка для духовок і грилів. Навіть шкребти не треба, лишили на вказаний час і змили весь кіпоть і жир
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ось це
Зайка11• 29 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Сано форте чорний
Або милам антижир гель
І я за сано - супер засіб
Млинці зі смайликом• 29 октября 2023
Милам антижир
автор Перловая Кашка • 29 октября 2023
Всем спасибо!
Колупалочка• 29 октября 2023
Ответ дляКурочка
А як змити в духовці? Вода ж тече...
В квартирі - це проблема. В приватному будинку можна винести на двір і провести влітку повну мийку)
Курочка• 29 октября 2023
Ответ дляКолупалочка
А як змити в духовці? Вода ж тече...
Я просто чистою вологою тряпочкою проходилась рази 2-3, і потім насухо.
Просто звязда• 29 октября 2023
Ответ дляЗайка11
І я за сано - супер засіб
Мне вообще не помог.
Колупалочка• 29 октября 2023
Ответ дляКурочка
Дякую за пораду)
Колупалочка• 29 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Мне вообще не помог.
Я не спец, але треба це робити щотижня (якщо користуєтесь духовкою) сильно...
А ми як - та пофіг - колись помию...(я теж така) А потім - а воно треба? Може й треба - я мию (час від часу).
фрау Гітта• 29 октября 2023
ПРО сервис грильмастер! Он сильнее чем Сано. Отмывает все! Пригоревший и старый жир. Мою им духовки,поверхность электрической плиты,если что то убежало и пригорело. Отлично отмывает решетки для гриля
фрау Гітта• 29 октября 2023
Вот такой