Ща как дам• 29 октября 2023
Ситуация в супермаркеті
Зайшла сьогодні в супермаркет.
Взяла 10шт яєць але кульок випав з рук і вони всі розбилися.
Весь персонал до мені з посмішкою підлетів і сказали іти на касу
Я це б зробила і без них
Звісно що товар я оплатила.
Але прийшла додому і мені стало цікаво чи могла б я відмовитися оплачувати товар ? Чи це не в моєму випадку?
Я це б зробила і без них
Звісно що товар я оплатила.
Татьяна@..• 29 октября 2023
Якщо б просто заділи, тоді це не ваша провина,а в вашому випадку,це саме ваша провина
Не прохожу мимо• 29 октября 2023
Думаю,могли б.Вони,звісно,викликають поліцію.Ну а далі розбираються.
Нервогенератор• 29 октября 2023
Могли. По закону у них входит в списание все повреждения до покупки. Поэтому могли отказаться и не оплачивать
Organic• 29 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
А если б она разбила коньяк за 2к или 100 яиц, тоже могла не платить?
Потринділиця• 29 октября 2023
Ответ дляOrganic
Так , могла б, якщо не навмисно.
Нервогенератор• 29 октября 2023
Ответ дляOrganic
Хоть за 5к. Вы думаете, если бы она разбила машину на выставке, ее бы заставили купить машину?
Акукарача• 29 октября 2023
По закону на місці не зобов´язані. Якщо магазин хоче стягнути гроші, він повинен подати на вас у суд і тоді уже через суд з вас стягуються гроші.
культУра• 29 октября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Могли, я бы не оплачивала
В смысле? А если бутылку алкоголя на 1500 грн разобьете, тоже пофиг?
Нервогенератор• 29 октября 2023
Ответ дляАкукарача
Вот. Только через суд
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляOrganic
Да,не должны платить
А шо сталося?• 29 октября 2023
Ответ длякультУра
Если я ее не купила и она неправильно стояла или пакет с браком, то да, не моя вина
Нервогенератор• 29 октября 2023
из желе я• 29 октября 2023
Ну пакет же випав з рук по вашій вині, чи ні?
Чи чому ви вважаєте, що не повинні нести відповідальність за свої вчинки?
культУра• 29 октября 2023
А если она выпала у вас из рук по дороге на кассу, потому что руки из попы?
ЛижТолько• 29 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
Не всі, бо за вашою логікою, можна прийти все потрощити навмисно і піти)))
ЛижТолько• 29 октября 2023
Ответ дляПотринділиця
Так , могла б, якщо не навмисно.
Не пишіть брєд
Нервогенератор• 29 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
Ну, это уже хулиганство и там другая статья с причинением ущерба
Полюю на дрони• 29 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Не викликають. Я розбмла недавно маркеті пляшку вина, хотіла оплатити, мені адміністратор сказала , що не треба, поки в магазині за ненавмисну порчу товару не платиш. По камерам подивилися, що в мене та пляшка вислизнула, бо як я її брала, прийшлось придержати іншу бутилку, а то ту б розбила. Як так вийшло, хз. Одне тяну, інше ловлю. Короче, неприємно, але так вийшло.
Акукарача• 29 октября 2023
Ответ длякультУра
Так. Магазин, при бажанні, складає акт пошкодження майна і подає у суд.
Полюю на дрони• 29 октября 2023
Ответ дляOrganic
Я вино елітне розбила. В них воно окремим стелажом стояло. Там ціни всі за 500 і вище.
культУра• 29 октября 2023
Ответ дляАкукарача
А потом все равно оплачиваете товар+издержки суда))
Потринділиця• 29 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
Не пишіть брєд
Брєд у вас в голові, робіть щось із цим
ЛижТолько• 29 октября 2023
Ответ длякультУра
Товар не оплачується, тільки якщо він був розміщений так, що покупець ненавмисне пошкодив його. Це видно з камер.
Все решта - оплачується. Вже мільйон пояснень було, але форумні домогосподарки логікою не користуються.
Полюю на дрони• 29 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Ні. Навмисто, це якщо сама кинула на підлогу. Ви не розумієте, чи прикидуєтесь?
Акукарача• 29 октября 2023
Ответ длякультУра
Якщо по вині покупця, тоді оплачує покупець і товар, і суд.
Не зви чайна• 29 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
Если сума ущерба высока, то вызывается полиция, составляется админ протокол и потом суд определяет кто кому рабинович.
из желе я• 29 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Ну якщо автор розтяпа, то чому магазин повинен оплачувати її незграбність?