Распутница• 29 октября 2023
Те кто уехал и не вернется. Когда вы поняли, что уже
Точно не вернетесь? Много вам времени понадобилось? Как вы это поняли?
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляУжгород
Совет всем, сейчас нельзя никому делать замечания, люди в стрессе, депрессии, многие вернулись из передовой, психика нарушена, читаю много случаев нападения, даже недавно 14 летнего ребёнка на левом берегу пырнул ножом, и это не единичный случай.
Ну зараз можливо. Напевно, ви праві і далі з цим буде гірше, надаль, такі реалії війни і післявоєнні. Всі ми пам‘ятаємо стан афганців після повернення з війни, нажаль, в нас буде гірше в цьому плані
Всіх підсаджую• 29 октября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Португалія
У вас бессрочный контракт по специальности?
Угадайс• 29 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну там, где я, находишь работу и спокойно живёшь.
Ну так я и пишу, что в некоторых странах можно переходить с укр визы на рабочую, хотя и по укр работать можно.
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Я нічого не хотіла. Я в Україні і прекрасно навіть по цьому форуму бачу, хто ллє помиї... чого лиш варті срачні теми, написані якоби від імені виїхавших, і де автор зливається як лиш адміни знімають анонімів. по роботі. по волонтерці я спілкуюсь з багатьма нашими виїхавшими і в реалі ні від кого не чула помиїв на тих, що не виїхали. Зате прекрасно чую, на жаль, помиї від тих, хто себе в герої записав лиш того, що сидить рівно на сраці і переживає, що відпетляти від мобілізації стає все важче
100% підтримую
Кокосиха• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам четвертий раз пишу щоб ви відстали і більше не буду. Найбільший плюс те що ви не повернетесь в Україну і ваш рєбєнок буде співати в Лондонських закладах.
До речі звідки ви взяли що в Україні дітей ненавидять в ресторанах, якщо ваша дитина там ніколи не була?
Ясно звідки - судите по собі, що я вам і пишу з першого посту.
Ясно,нема плюсів)))) це просто сміх
Контрольница• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого ви не переїдете з Польші?
мені більще цікаво, де конкретно в Польщі її так ’щІмят’. Бо подібні оповіді чую якраз від тих, кого і в Україні ’щімілі’ і котрим ’все должны’
Король дивана• 29 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я понимаю, сложно, тем более наша власть постаралась...((( Но тем ни менее...
поэтому, это пустые мечты и пустые разговоры
Вимагаю спілкування• 29 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Так, я працюю в аеропорту оператор звʼязку
Раніше теж працювала ( Жуляни )
Срочнокпсихологу• 29 октября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
кстати, насчёт 10-летних. иду сегодня из магазина, возле дворовой качели крутится ребятня, один из них в камуфляже, панама камуфлированная, черно-красный флаг на липучке на рукаве, значок черно-красный на груди. готовится уже, на вид лет 10-11
Вы что в детстве в фашистов и наших не играли? Хотите сказать что в своем детстве готовились к войне? Только фашисті пришли с другой стороны, а прошлые убежище дают и пособия платят
Король дивана• 29 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
без гражданства, только с ВНЖ бессрочного контракта быть не может
Контрольница• 29 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так житло для маріупольців, що пережили ад і не мають змоги повернутися в рідне місто, а їм за 25000 тис здають однушку у Львові, дійсно набагато легше буде, коли ціни стануть адекватні
а може вже досить спекулювати маріупольською пропискою? І з тих 250 тис., що в перші дні той же Львів прийняв, всі знімали за 25 тис. однушку? Чи про це неВдобно писати?
Срочнокпсихологу• 29 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ну если нам тут говорят - готовьте 10-летних детей к тому, что они будут воевать, так кто же в здравом уме и трезвой памяти сюда вернётся, да еще и с детьми...((
Уверены, что в ЕС не будут воевать. Такая же уверенность как в 1939?
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Ну в Поляків завжди було трохи зверхнє ставлення до українців, але це нормальне явище і воно є не лише в Польші, всюди корінні жителі трохи зверхньо ставляться до приїзжих. Я жила не в одній країні світу, це меньш відчутно хіба в США і так, ви праві, приїзжі є різні з різною поведінкою і тих кому всі винні не люблять і відношення відповідне, з нормальними з часом все стає на свої місця
Чай не пью, только кофе• 29 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
на игры не похоже, больше склоняюсь на участие в каком-то патриотическом движении, пластуны и т.п.
Всіх підсаджую• 29 октября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Раніше теж працювала ( Жуляни )
Вам нравится страна, люди?
Контрольница• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
У Львові є різні однушки в середньому від 6 тисяч
а ще було купа безплатного, але ж про це таким невдобно писати
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Часто говорят ’да кому ты там нужен’. А кому я тут нужна?
А ми ніде нікому не нужни крім власної сім‘ї і часто сім‘ї де ми народились. Це нормально
Срочнокпсихологу• 29 октября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Чем вам пластуны не угодили?
Всіх підсаджую• 29 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
Может
Это вы загнули
Распутница
• 29 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
100%
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чем вам пластуны не угодили?
а где я писала, что не угодили? просто поделилась наблюдениями
Аноним_1857• 29 октября 2023
Ответ дляКокосиха
А ещё детей любят и прям тащатся от малышей,я у нас только презрение помню и ’понарожали’. Я как-то сидела в польском кафе,у меня ребенок любит пораспеваться аааа уууу, тренеруется говорить,часто я ему шикаю в таких местах и прошу потише,пожилая полька мне с улыбкой сделала замечание - да пусть покричит,он же малыш
Ну да. Кто кто, а поляки украинцев сейчас любят 🤣
Кучу видео опубликовано, как они стреляют украинок и их детей и говорят валить из их страны.
Всіх підсаджую• 29 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Если и будут, то граждане страны
Украинцы не имеют там гражданства, большинство
Flower Girl23• 29 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не уверена, конечно... Но считаю, что хуже чем у нас, и с коррупцией, и с принудительной мобилизацией, и с закрытыми границами для военнообязанных - просто быть не может...(((
Король дивана• 29 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Может
Это вы загнули
на советчице все может
Контрольница• 29 октября 2023
Ответ для40каградусная
Нічого не доведете та і не доводьте
Улюблене кліше порадниці - Виїхали ніщеброди
... і одночасно ’виехали, тут свАи магазины/салоны, хаты/квартиры пАсдавали по стотыщ. а сами на пАсобия’)))) як це в одній голові вкладається - загадка для психіатрів, особливо, коли ці дві протилежності в різних темах без анонімів транслює один і той користувач
Вимагаю спілкування• 29 октября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вам нравится страна, люди?
Люди всюди різні, то залежить від кола спілкування
Вдома, раніше було краще
Зараз, ні
Вдома, раніше було краще
Зараз, ні
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Я можу дуже багато розповісти про безкоштовне дитло і про високі ціни. Але ті теми ми вже проходили півтори роки тому.
Я сама облаштовувала багато безкоштовних місць так само як і здавала все диття квартири за гроші, була сила силенна людей в яких було кууууупа вимог до житла і купа притензій.
Ну і були люди які намагались надитись на халупах, але їх було в сотні разів меньше ніж тих львів‘ян які кинулись допомагати всім чим можна, ну але тут як завжди. Доброго ніхто не знадає.
Всім пофіг як місто в якому і міліона немає переправило в складних умовах більше 6 міліонів людей, хто їх годував, возив, зустрічав, куди ділись їх домашні клюбленці і тд
Контрольница• 29 октября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
І, чим погане патріотичне виховання? Від чого так коробить акакаяразнічних ждунів?