Засомневаю• Изменено 29 октября 2023
У кого був тривалий розлад сну? Скільки часу приймали препарати для вирішення
Проблеми
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
У мене був розлад сну як один із симптомів, тому вирішували проблему комплексно, пила нейролептики, нормотиміки впродовж п´яти років, плюс епізодично транквілізатори і рецептурні снодійні, все під жорстким контролем лікаря
Сіточка• 29 октября 2023
Жесть, я вже 3 неділі маюсь, лікар приписав мелатонін пропити 2 тижні. Я все сподіваюсь на покращення. А тут роками проблема, ох...
бибизяна• 29 октября 2023
В мене безсоння -єдиний прояв клімаксу.Приймала Мелатонін з Айхербу.Ті,що у нас в аптеках-не те пальто.Зараз немає того,що мені допомагав,а інші Мелатоніни не діють.
Знайшла для себе Сонобарбовал.
Пила тиждень по 10 крапель перед сном,допомагало.
Потім рекомендовано зробити перерву в прийомі,що і роблю.
Засинаю більш -менш через день нормально.
Ще тиждень почекаю і знову куплю Сонобарбовал.Ефект-одразу.
Знайшла для себе Сонобарбовал.
Цідило правди• 29 октября 2023
У меня был на фоне депрессии, через пару мес начал налаживатся при приеме ад.
Засомневаю
• 29 октября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Смотря какие
Не снодійні,а саме для лікування
Засомневаю
• 29 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Вже більше 8 років і далі теж. Бо без них можу 10 діб не спати.
Засомневаю
• 29 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Теж приймаю нейролептики. А чому вирішили так довго лікувати?
Як спите після відміни?
Анонимушка• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Нейролептики. Різні. Солерон, Ерідон, Золафрен, Еголанза, Оласин, Адажіо. Не можна, звичайно. Мені вже все одно.
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Як спите після відміни?
У моєму випадку, при моєму діагнозі, де безсоння було не основною проблемою, це стандартна тривалість лікування. Після відміни почав скорочуватися сон, також прокидалася серед ночі і по кілька годин не спала, кілька раз пила гідазепам, кілька разів рецептурне снодійне. Потім лікарка приписала мелатонін на два тижні, але я не мала змоги швидко отримати на нього рецепт, тому взяла те, що було без рецепту - дімедрол, пила днів 10. Наче сон налагодився. Зараз уже четвертий місяць без нейролептиків і сон останні два тижні скоротився, сплю 5 годин, але почуваю себе добре
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Вибачте, що втручаюсь, але мені лікар каже, що якщо є проблема і вона не вирішується, то вихід приймати нейролептики пожиттєво, але час від часу корегувати дозу і, звичайно, міняти препарат, який перестав працювати
Анонимушка• 29 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, мені теж так казали.
Лукава_Кiшка• 29 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Так, мені теж так казали.
Ви часом не чули відгуків про новий нейролептик реагіла?
Анонимушка• 29 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ні, не чула поки що.
Засомневаю
• 30 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
А побічки не появилися?
Засомневаю
• 30 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Рада за вас)
Лукава_Кiшка• 30 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Рада за вас)
Дякую, від щирого серця бажаю вам міцного сну!