Стильна штучка• 29 октября 2023

Донька непритомніє(

Вчора знепритомніла, створювала тут тему, можливо, зараз більше людей на форумі. Відбувається це завжди перед місячними, може перед тим супроводжуватися болями в животі( може бути навіть район шлунку), тиск в ці моменти менший 90, цукор норма.Але не завжди болить живіт. Узд внутр органів, ЕКГ, ехо серця, зак, ендокринолог,проблем особливих наче жодних. Дуже хвилюююся(((
Наездница• 29 октября 2023
А невропатолог что говорит? УЗИ головы и шеи, МРТ / КТ делали?

Клевотница• 29 октября 2023
Робіть МРТ. У подруги була схожа ситуація. Виявили пухлину в голові. Вона була доброякісною, але лікування потребувала.
Вилами по воде• 29 октября 2023
У мене таке все життя. Падала в обморок в транспорте, магазинах і вдома. Навіть зараз в 45 років теж падаю
Патика-мотика• 29 октября 2023
Всд, низкое давление, у меня такое было в подростковом возрасте. Могла потерять сознание от духоты.
Єдина Країна• 29 октября 2023
Невропатолог.
У меня старшая такая в первый день М
Весела пiсенька• 29 октября 2023
В мене так було перші два-три роки, коли почалися місячні, списували на гормони. Нічого не нашли.
Пройдіть обстеження.
Свята• 29 октября 2023
Невропатолог
Но если перед месячными, то скорее всего ничего страшного. Падает давление
Милая Анна• 29 октября 2023
Знайома при таким симптомах пила гормональні препарати, так часто визивали швидку. Звернітся до гінеколога, тому що бувають сильні болі що перед місячними що втрачають свідомість.
Алгонавт• 29 октября 2023
Майже все життя перед місячними у мене падав тиск дууууже дуже. Не непритомніла, але майже майже, просто лягала на підлогу і адські болі. Десь з 24 до 30 років. Переросла. Але все індивідуально. Обовязково знайдіть гінеколога- ендокринолога.

Галябалована• 29 октября 2023
Тиск 90 верхня межа? Ви б теж впали
Даю справку• 29 октября 2023
Може панічні атаки?
Епілепсія?
автор Стильна штучка • 29 октября 2023
Невропатолог сказав, що вона голодна бути не може( всі випадки, коли їй робилося погано, перед тим або не їла, або погано поїла), схильна до гіпотонії, інших обстежень не призначав
Ермолайчик• 29 октября 2023
Ответ дляГалябалована
Тиск 90 верхня межа? Ви б теж впали
Чому? Я все життя живу з тиском 90/60. Це мій тиск. 120/80 - мені дуже не комфортно(
Гравіцапа• 29 октября 2023
Вона ж у вас на той момент голодна була, чому ви дивуєтесь?
автор Стильна штучка • 29 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Може панічні атаки?
Епілепсія?
Та наче не панічні атаки(
Наездница• 29 октября 2023
Ответ дляСтильна штучка
И что ей мешает не быть голодной?
Борець за гаманець• 29 октября 2023
Ответ дляГалябалована
Тиск 90 верхня межа? Ви б теж впали
у меня норм давление 90/60, если 120/80 это для меня высокое-тогда могу и упасть
КокошинЭль• 29 октября 2023
Я в детстве во время месячных теряла сознание, почти теряла. Успевала присесть
автор Стильна штучка • 29 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Можливо, не зовсім голодна, але й не сита

Даю справку• 29 октября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Та наче не панічні атаки(
Вона не анорексічна нормально їсть?
Любовь Калистратовна• 29 октября 2023
У дочки та же проблема. Только фактор стресса и голод. При том что Сахар в норме, не понижен. Мы обследовали абсолютно все, включая мрт, невролог поставил синкопальні стани. Сказала что таких у нее много.
Еще мы делали кучу анализов, електролиты, с-реактивный, печень, общий, сахар, это то что помню. Делали мрт и еег. Еще обследовались у офтальмолога, и по сердцу обследование. И ничего не нашли.
Любовь Калистратовна• 29 октября 2023
Сказали то что и вам, водный баланс, не быть голодной, уменьшать уровень стресса.
Гравіцапа• 29 октября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Вона ж у вас важить 48(?) кг при зрості вище 170 і при тому погано їсть. Чому ви відкидаєте, що це може бути причиною?
Прилипало• 29 октября 2023
В мене таке було. Зараз розумію що то була хронічна анемія + спадкова проблема з судинами.
На додаток до усього спадковий діабет, на той момент ще недіагностований.
Перевірте судини головного мозку через очне дно, в мене було звуження, то я в такі моменти і непритомніла.
автор Стильна штучка • 29 октября 2023
Ответ дляНаездница
И что ей мешает не быть голодной?
Знаєте, я не маю можливості бути поруч з нею 24/7, а свідомості подекуди бракує(
Любовь Калистратовна• 29 октября 2023
Ответ дляПрилипало
Мы например, это все обследовали, не нашли ничего абсолютно, проблема как у автора
Лапка• 29 октября 2023
Ответ дляСтильна штучка
У моєї доньки були спазми такі в перший день, рвота та понос, болі страшні та біліло все тіло і наче зараз втратить свідомість.
Аналізи всі гормональні здавали, все добре. Щось їй ендокринолог призначав, але воно не допомогло.
Ефективним виявилося пити дротаверин починаючи за тиждень до місячних. Розслаблює мускулатури, тому спазми пройшли.
автор Стильна штучка • 29 октября 2023
Ответ дляПрилипало
А як це обстеження робиться?
Любовь Калистратовна• 29 октября 2023
Ответ дляСтильна штучка
А як це обстеження робиться?
Офтальмолог в глаз посветит и посмотрит.
Ну и мрт
Витворунка• 29 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Жах який(((дистрофік, тому й втрачає свідомість