из желе я• 29 октября 2023
Курение в беременность
Как меня это бесит ...немогу бросить ,настолько все раздрожает что иногда это просто для меня спасение ,сбежать и покурить
Скажите пожалуйста кто тоже курил или как вы бросили
Результат:
вже голосів:
64 (80%)
Не курила
16 (20%)
Курила
Куратор дебошей• 30 октября 2023
Дуже хотіла кинути до але не змогла. Кинули коли підтвердили вагітність на 5,5 тижні, одразу. Вирішила, що дитина важливіша за мої забагнянки.
Королева спама• 30 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ну як це не доведено, якщо доведено.
Аутизм не можна набути після народження, його можна тільки спровокувати:вакцинація, стрес, хвороби і тд дитина вже народжується з ним, але зʼявляється при певних факторах
Я б була б вам дуже вдячна, якби ви написали тут посилання або назву хоча б одного наукового дослідження, котре офіційно довело хоча б одну достовірну версію походження аутизму. І не лише я, а й всі батьки дітей-аутистів. Бо в сучасній психіатрії досі не встановлено чітких причин, чому і за якою закономірністю у дітей виникає і розвивається синдром аутизму. Є чимало суперечок в наукових колах, є гіпотези і версії, але об´єктивних доказів досі малувато. Тому щиро подякую, і я, і інші батьки таких діток (я в спільноту батьків дітей з РАС скину те, що ви опублікуєте). Можливо, ми дійсно досі чогось не знаємо? Хоча сумніваюся, чесно кажучи, що ви якось відповісте.
Lubov-9143• 01 ноября 2023
Мене тошнило від сигарет. Тому кинула, і вже як більше двох років не курю
из желе я
• 01 ноября 2023
Ответ дляLubov-9143
Когда вам стало тошно?