Цідило правди• 30 октября 2023

Треба скинути до 5 кг, а я тупо не можу

Не купую собі речі, бо хочу схуднути , але щось в мене не виходить і вже не подобаюсь собі
Я тупо розумію, що сили волі ніякої в мене нема
Даю справку• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
У меня вообще печаль, все лето худела, а теперь мозг меня не слушает и жру все подряд(((
Похолодало ))
Даю справку• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Десь 72 при рості 173. А як ви рахуєте чужі параметри, от цікаво? Як визначаєте, скільки лишнього? Я до речі займаюсь спортом
Мне все равно, честно )
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Похолодало ))
Не, тут что-то другое. Не могу справиться, даже перед сладким. Это ппц
Біток чи ефір?• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Мне все равно, честно )
Чому тоді питали, кілька раз? Бо вам все одно?
Даю справку• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Вы слишком насели ) а так и сменили тему
Даю справку• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Стресс?
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Стресс?
Нет стресса
Кузя 2• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Це тому що урізали були калорії і організм так тепер себе веде, потрібно їсти свій каллораж , якщо урізати сильно калорії то спочатку ви побачите мінус , але потім організм скаже стоп і якщо ви почнете їсти так як їли до , то все повернеться в два рази ..ніколи не сидіть на дієтах , рахуйте свій каллораж)
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляКузя 2
Я не урезала слишком калории, просто не ела мучное и сладкое. А так все ела. Так вот теперь объедаюсь сладким ((
Кузя 2• 30 октября 2023
Ответ дляМама Карло
Автор, я с вами. Скинула 15 кг и вес стал. Стоит уже пару месяцев, а мне ещё 5 надо😭. И мотивации нету, сейчас ещё холодно, движения минимум и вечерами чаёк с печеньками манит.
Це у вас плато , зʼїдайте зараз на 200-300 кал в день більше ( але тільки правильні продукти) і так тиждень а потім урізайте на 200 -300 кал на день , вам потрібно сдвинути організм с плато )
Кузя 2• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Якщо ви зараз їсте солодке і не можете зупинитися , то значіть ви не доїдали, якщо організм получає повноцінно вуглеводи, то він не буде хотіти солодкого , треба їсти )) , повноцінно і правильні продукти)
ПироженкА• 30 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
решение для каждого человека это индивидуально исходя от исходных данных. Попробуйте на 5 продуктах
авокадо 300 каллорий
черный шоколад 300 каллорий
рыба или мясо 600 каллорий
ягоды - 100 калорий
и на остаток зелень или зеленые овощи
А если шоколад не люблю?
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляКузя 2
Интересно а как кушать полноценно, с углеводами, и худеть
Кузя 2• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Вуглеводи повинні бути обов’язково, 2-2.5 на кг, але тільки повільні вуглеводи, якщо ви не доїдаєте вуглеводів , то ви будете кидатися на солодке) бистрі вуглеводи дають короткий ефект і після них вам швидко знову захочеться їсти
Лепешечка• 30 октября 2023
5 кг ніхто окрім вас не бачить. То ж речі ви собі не купуєте не тому що товста, а тому що вас очікує психотерапевт.
ИграйМойГормон• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Дівчата, я розумію коли реально товсті люди і треба для здоров´я. Але ваші оті 5 кг, хто вам сказав що вам треба їх скинути, хто сказав що та вага яку зараз маєте - не ваша фізіологічна норма? Рівняєтеся на відфотошрплених інстамоделей які вбивають своє здоров´я всякими препаратами щоб досягнути неприродних пропорцій, і потім вішати лапшу підписникам як то гарно для здоров´я і як вони тримають вагу на авокаді і спорті? Не знущайтеся зі свого тіла в угоду швидкоплинним трендам ...
Во первых, тренд-быть здоровым и хорошо себя чувствовать.
я, к примеру, ни грамма не инста модель, ем дай боже каждому и худая.
Вес только от недостатка движения при избыточном питании.Все.Другого рецепта похудения, кроме как перекратить питаться за двоих и двигаться-нет.
Грибной_Дождик• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Мне 45. Знакома на разных этапах. И не считаю нормой толстеть потому что стареешь. Нет тут ни смысла, ни здоровья, ни оправдания
Полность согласна! Я в 33 года весила 64 кг , а сейчас мне 43 все 54 кг . Главное что мне комфортно .
tarveldy• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
А недоїдати вам удобно і комфортно? Удобна вага варта дискомфорту в їжі? Чому?
Так, бо це біль в спині, колінах, задишка , невдоволення собою
Та_шо_ж_таке• 30 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
В мене теж саме , треба 5 кг скинути бо наїла блін , і ніяк не можу взяти себе в їжові рукавиці як кажуть.. Кожного дня думаю: от завтра почну не буду їсти солодкого вафлі , печево. А потім до вечора з чаєм або кавою так хочеться, от і можу з´їсти за весь день та вечір 2 шт. вафлі 2-3 шт печева .Якось так🤷
Печево
А у нас макарошки• 30 октября 2023
Ответ дляМама Карло
Шоковая ситуация , есть перестала.
это плохое похудение, наедите теперь. постарайтесь не есть гадость
А у нас макарошки• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
треба, мне 5 кг уже в тягость. если я не имела лишнего веса всю жизнь.
А у нас макарошки• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Я сладкого вообще не ем. Но это не помогает похудеть
хлеб едите, масло, жарите....
Директор Пляжу• 30 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
авокадо 300 каллорий
черный шоколад 300 каллорий
рыба или мясо 600 каллорий
ягоды - 100 калорий
и на остаток зелень или зеленые овощи
О прикіл! Дякую!
ЛюблюДевчонок• 30 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Я з початку війни їх наїла і ніяк , от не виходить і капець
А скількі було до? Бо оціваші 5 кг це як в туалет сходити, чесно. На ніч білки їжте, і солодке до 14.00
Директор Пляжу• 30 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
авокадо 300 каллорий
черный шоколад 300 каллорий
рыба или мясо 600 каллорий
ягоды - 100 калорий
и на остаток зелень или зеленые овощи
А якщо з жирів тільки авокадо, мʼясо і шоколад, тоді досить їх?
пані Солоха• 30 октября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Це як і в мене, завжди без зайвої ваги була, а за останні два роки +5-6кг з‘явилося.
ЯяяКакаджамбо• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
в цілому ви праві, але ж і зовнішність має значення.
У мене зайвих 7 кг, і весь одяг сидить погано, я не можу носити те, що звикла, наприклад заправляти сорочки в штани і джинси.
Торчить живіт, і це негарно. Від того, як я виглядаю залежить моє самопочуття, мені реально ці зайві кг заважають не тільки з естетичнох точки зору.
Скажу навіть більше, я їх найла, тому що було мало часу на приготування їжі і це наслідок перекусів багетами і ковбасою.

Тому коли я починаю худнути - це для мене про турботу про себе, і шкіра кращою стає і самопочуття, і зовнішній вигляд, ну і харчуваання відповідно.
ЯяяКакаджамбо• 30 октября 2023
Ответ дляДаю справку
я пробовала по-разному, реально худела только когда по максимуму урезала углеводы, оставляла только овощи.
Через пару дней и жор пропадает, с углеводами жор постоянный.
Замороженная селедка• 30 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Часто люди худеют для себя, для красивого отражения в зеркале
Герцогиня• 30 октября 2023
попробуйте японскую диету, 5 кг легко уходит