СКИБИДЫШь• 30 октября 2023

Вы видели умных аутистов?

У подруги ребёнок с аутизмом. Бежит куда хочет, ест только пюре, с детьми другими не контактирует. Она его водит по специалистам. Есть небольшие сдвиги. И теперь подруга говорит, что у неё особенный ребёнок, он будет гением. Думает, что он особенно умный, с особыми умениями. Какими - не уточняет.
Вот думаю, это у подруги уже от отчаяния или реально у ребёнка прорезались какие-то экстра способности? Я про гениальных аутистов только в интернете читаю. По реале вижу +- таких, как мой крестник (ребёнок подруги).
Багиня• 30 октября 2023
Нет не видела гениев, но у знакомой сын тоже с диагнозом, и все как вы написали, но только у него еще бывают приступы агресси наносит увечия себе и маме, ребунку 8 лет. Но знакомая тоже утверждает что син гений, думаю это какая то их фишка, вера в лучшее, или от отчаяния ищут себе во что верить
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Аутизм не вирок. Серед аутистіі дуже багато талановитих дітей!
І якщо мама вірить в це і займається дитиною, то так і буде!
І не лізьте ото в її душу і не сріть там.
Так склалось, що в свій час я навіть займалась з аутистами, якщо батьки ними займаються, діти не живуть як овочі.
Знаю хлопця який малює, в Польщі навіть виставка малюнків була(він повністю мовчить), знаю дівчину яка працює на одну будівельну фірму і їй не має рівних в підбору кольорів, знаю дівчину яка працює на видавництво і малює стікери, знаю дівчину яка фантастично рахує в голові і має також фантастичну памʼять. Також знаю хлопця який може закритими очима зібрати дрібний механізм годинника зі стрілками, знаю дівчину яка вміє віазізувати в голові і відоьращити на папері будь які розрізи фігур, а також їх перетини. Є дитина яка займається шахами і входить в рецтинги дітей шахматистів світу.
Лиса Патрикевна• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Нашему сейчас 4 года...
Тем более всего 4 годика. Есть возможность подтянуть его. Нужно заниматься, развивать. Нам помогали путешествие, новые места. Это давало эмоции и после лучше шли занятия с дефектологом.
АБВГДейка• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вот я об этом и говорю!
Но она сначала приняла диагноз, а сейчас начинает говорить о том, что он особенно умный будет.
Если б я не была с ней у врачей, то может и поверила, что перерастет. Но врачи советуют занятия.
Вона рятує свою психіку
От і все
Ви молодець, що допомагаєте і возите всюди
Про геніальність просто слухайте, не заперечуйте нічого, хай собі говорить
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Генії аутисти це більше виключення, ніж правило. Толку з того генія, якщо наприклад в нього зацикленість на комах, але і інтелект страждає. Можна уявити , що дитина в майбутньому науковець, дослідник, а по життю як в 10 на комашок дивився, і в 20 нічого не змінилось. Вони навіть не всі математики-програмисти. А ця романтизауія аутизму у фільмах, тількі ще більше вгогяє батьків в депресію, коли розуміють що так геніальність і не вистрелила, і як була дитина обмеженою, так і є.
Тому потрібно мамі перестати вірити в свою дитину?
Триндю-бриндю• 30 октября 2023
У нас в доме живет парень 28 лет , золотые руки .
Нашел себя в ремонтах , обслуживает сам себя
Пушап Мі мі• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Девочки, это выглядит, как мама вслед за сыном сходит с ума. А не как положительный настрой.
Альберт Ейнштейн був аутистом. Йому важко прийшлось. В нього були проблеми зі спілкуванням. Але зараз його знає весь світ. Моцарт також був аутистом, але це не завадило йому стати видатним композитором. Багато відомих і знаменитих. І хто знає..., хто розумніший вони чи ми. Вони інші і нам важко це прийняти...
Викасикрет• 30 октября 2023
Звісно бачила, але я працюючи з такими дітьми то ж вибірка широка. Автор дуже багато некомпетентний упереджень написав, то ж зрозуміло що не в темі і якщо схоче почитає інтернет. Люди що страждають аутизму дуже різні і досить часто це неможливо непрофесіоналу помітити. Ну і такі діти проходять зовсім інший шлях формування, перспективи дуже великі... ось це всіх і цікавить... Як з дитини, яка майже нічого не могла у 4 роки, виростає досить цікава і неординарна особистість.
Спішу - перекидаюсь• 30 октября 2023
Ну в нас дитина вже рахує в 2 з чимось
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я вожусь с ней и её ребёнком 3,5 года.
Тому ви вирішили, що маєте право на цю тему і право на те, щоб доводити подрузі протилежне?
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не розумію, чого всі на автора накинулися…
Працюю в садку, де групи для дітей з особливими освітніми потребами
З аутизмом багато, плюс ще часом паралельно інші проблеми. Лише невеликий % батьків розуміють складність діагнозу і серйозно займаються здоров’ям дитини. Більшість думає, що дитина переросте, що виросте геній, бо він у 2 роки до ста рахує і тд. Люди дуже відірвані від реальності…
От тому такі люди як ви, не повинні працювати з аутистами.
А поговорить?• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну одного даже вы знаете - гения с аутизмом
Илон Маск

И да, они есть. Сын после онко ходил в реабилитационный центр. С ним ходили дети с ДЦП, аутизмом. Среди детей с аутизмом были такие, которые с сыном решали мат задачи из высшей математики, будучи младше. А были полиглоты. Это дети примерно 13-15 лет. Я с мамами ждала детей в родительской комнате. Тоже сначала думала, что они преувеличивают, рассказывая об успехах детей.
И аутизм бывает разным.
Гомосноб• 30 октября 2023
Гении это с аспергером. Знаю детей со спектром, не гении, но талантливы, есть поведенческие особенности в еде и прочем.
Я училась в классе девочка-заучка, ну явно аспергер, не знаю какая в быту, но в глаза никогда не смотрела, сама по себе всегда.
ХуАнита• 30 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Бред.
Автор, только в кино аутисты гении. Нет таких в реальности. Если люди с аутичным спектром а той или иной степени, это другой диагноз, аутичный спектр а какой-то степени, области может быть и у здоровых людей.
Пацан к успеху шел• 30 октября 2023
Ну у нас с официальным диагноз аутизм мальчик, полевое поведение было до 4 лет, не говорил, из- этого была агрессия. Очень много занимались, очень, деньги всё на него входили, папа слился. Сейчас ему 9, учиться ч обычной школе, высшие баллы, ходит в айти школу, за всё что ни возьмётся, всё получается. Только с коммуникацией проблемы, а так обычный ребёнок. Но в айти говорят очень талантливый, выше среднего уровня
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Доброта
Та нормальная она подруга.С рождения с ребенком, по больницам на своем авто возит.Она как раз и поддерживает мама и ребенка, и все понимает
Что все очень серьезно и почти нет надедж на гениальность.
Для мене не нормальна.
В мене теж в подруги дитина важкий аутист, не розмовляє. І якби вона забила на нього ще в дитинстві і не вірила в нього, то так, нічого б зараз він не мав того, що має. Тому таким подругам, як автор, краще не лізти без мила туди, де її не просять.
Штош• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Правильно , так добейте её. Врубите правду-матку в глаза, её жизнь сразу засияет другими красками
мадамГрицацуева• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я подругу знаю 20 лет. Она мне не безразлична. Я ж вижу, что человек себя обманывает.
В неї великі мрії,нажаль,безпідставні,мало життєвого досвіду.Хай вірить,так буде легше.
ХуАнита• 30 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Для мене не нормальна.
Куда она лезет? Почему нельзя обсуждать диагнозы, заболевания? Что за бред вы несете?
Спішу - перекидаюсь• 30 октября 2023
А взагалі автор,в цій ситуації хто не розумний так це ви)))
Тому що те про що ви пишете це поведінкові якості дитини ,не треба мішати їх із інтелектом
Дитина може бути розумною навіть з аутизмом,але по поведінці це оцінювати це таке
мадамГрицацуева• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Нашему сейчас 4 года...
А може художником буде
Електрохарчування• 30 октября 2023
Я корекційний педагог.
Аутизм не дорівнює геніальності, відсоток геніїв дійсно приблизно такий же, як і серед нормотипових людей.
Ви мусите розуміти, що геніальність також не є нормою і часто створює проблеми у школі, університеті та ширшому соціумі.
Не засуджуйте вашу подругу, вона вимушена працювати з дитиною цілодобово в зовсім іншому темпі та з іншою інтенсивністю, ніж батьки нормотипових дітей. Вона потребує підтримки.
Чудово, що ви цікавитесь деталями щодо її дитини, але нетактовним буде намагатись її переконувати, дайте їй час на прийняття. Багатьом батькам потрібно багато років, щоб прийняти факт свого надто відмінного від очікувань батьківства.
Заняття дійсно ефективні, дитині потрібні нові навички, вона їх поступово здобуватиме у власному темпі.
Isa Dora• 30 октября 2023
Каждый аутист особенный по своему.

Я знаю и гениальных и умственно отсталых.

Есть девочка 6 лет, рисует просто великолепно.

Мальчик 19 лет музыкант.
ХуАнита• 30 октября 2023
Ответ дляШтош
С чего вы решили, что аатор собирается что-то рубать? Она явно интересуется для себя, имеет право.
А поговорить?• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Накинулись через декількп фраз
Я вожусь с ней и её ребёнком 3,5 года.
это выглядит, как мама вслед за сыном сходит с ума.
Та больше никого крестить не собираюсь. Это очень дорого выходит.
Спішу - перекидаюсь• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Де ,що дитина рахує до ста в 2 роки це погано?
Пушап Мі мі• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
От власне і вся геніальність
Толку з тих енциклопедичних знань, якщо людина ніде не може їх застосувати, на жаль
А при чому тут ’толк’? Наче батьки вибирають, яка народиться дитина...
Запароленое одеяло• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
От власне і вся геніальність
Колись бачила документальний фільм про аутистів. В одному з епізодів показували дорослого чоловіка, який напам´ять декламував всі вірші і поеми Тараса Шевченка і Лесі Українки, здається. Але жив при цьому в будинку для інвалідів. Батьки померли, а самостійно він не міг жити.
МУСЯкомарова• 30 октября 2023
У знакомой аутист, на самом деле очень умный и гениальный. Но вот знакомая болезненно ко всему относится,считает, что им все и всё должны. Поэтому мы не общаемся
Аленький носочек• 30 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вот я об этом и говорю!
Ну , может ей это даёт силы? Даёт надежду,что все изменится? Ей с этими мыслями легче справиться и не впадать в отчаянье