СКИБИДЫШь• 30 октября 2023

Вы видели умных аутистов?

У подруги ребёнок с аутизмом. Бежит куда хочет, ест только пюре, с детьми другими не контактирует. Она его водит по специалистам. Есть небольшие сдвиги. И теперь подруга говорит, что у неё особенный ребёнок, он будет гением. Думает, что он особенно умный, с особыми умениями. Какими - не уточняет.
Вот думаю, это у подруги уже от отчаяния или реально у ребёнка прорезались какие-то экстра способности? Я про гениальных аутистов только в интернете читаю. По реале вижу +- таких, как мой крестник (ребёнок подруги).
Запароленое одеяло• 30 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Аутизм не вирок. Серед аутистіі дуже багато талановитих дітей!
І якщо мама вірить в це і займається дитиною, то так і буде!
І не лізьте ото в її душу і не сріть там.
Так склалось, що в свій час я навіть займалась з аутистами, якщо батьки ними займаються, діти не живуть як овочі.
Знаю хлопця який малює, в Польщі навіть виставка малюнків була(він повністю мовчить), знаю дівчину яка працює на одну будівельну фірму і їй не має рівних в підбору кольорів, знаю дівчину яка працює на видавництво і малює стікери, знаю дівчину яка фантастично рахує в голові і має також фантастичну памʼять. Також знаю хлопця який може закритими очима зібрати дрібний механізм годинника зі стрілками, знаю дівчину яка вміє віазізувати в голові і відоьращити на папері будь які розрізи фігур, а також їх перетини. Є дитина яка займається шахами і входить в рецтинги дітей шахматистів світу.
Добре. А чи можуть ці люди жити самостійно і давати собі раду в побуті?
Глаголиця• 30 октября 2023
Так, знаю 2 випадки, коли діти з аутизмом розумні, запам´ятовують на рівні енциклопедії. Але це просто високий інтелект і хороша пам´ять, до геніїв в наш час далеко.
І все одно помітно не нормотиповість - специфічний спосіб мислення та спілкування, запам´ятовується тільки цікава для них інформація (наприклад, роки життя та смерті письменників).
Ще знайома знайомих усиновила дівчинку з аутизмом, скачок у розвитку був значний. Виявилося, що дівчинка, якій прогнозували розумову відсталість дуже цікаво мислить і особливо відчуває кольори (там мама сама малює і розуміє тонкощі, коли дитина інтуїтивно вибрала потрібний відтінок жовтого з кількох). Але по дівчинці помітно, що не є здоровою, в школі потребує тютора, в магазин ходить з запискою від мами, панічно реагує на вимкнення електроенергії.
Тобто буває високофункціональний аутизм, але не в усіх випадках.
Анонім Секретар• 30 октября 2023
Скорее это те у кого синдром Аспергера или высокофункциональные аутисты. Но я думаю таких очень мало. Я знаю двух аутистов. Один - это парень, ему 20 с чем -то, в Украине, в нашем доме живёт. Он к сожалению недееспособен , без родителей и опекунов жить не сможет. Освоить профессию , социализироваться к сожалению не смог. Второй - подросток, сын знакомой - за границей, где я сейчас живу. В принципе у него только поведение немного странное временами, но он очень хорошо социализирован, учится в спецшколе, Я надеюсь в будущем у него всё будет хорошо. Я так понимаю, в других странах для аутистов и вообще детей с особенностями упор делают именно на социализации и освоении хоть какой - то профессии. А не на многочисленных реабилитациях и попытках вытянуть до нормы, что чаще всего невозможно.
Аленький носочек• 30 октября 2023
Ответ дляГлаголиця
Звісно ці діти особливі, але в них дуже важкий пубертат ..
У нас у родичів такий хлопчик.
На вигляд нормальний, але як на нього щось найде , починає кричати,стрибати,риготати , може почати роздіватися ..і це йому 15 років .
Дуже важко і дуже співчуваю батькам
Електрохарчування• 30 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
От тому такі люди як ви, не повинні працювати з аутистами.
Перепрошую, ви дуже радикально пишете.
Аутизм - це спектр, двох однакових аутистів знайти неможливо. На жаль, однієї віри в свою дитину недостатньо, слід тверезо оцінювати актуальний рівень навичок і адекватно визначати найближчі цілі.
Геніальність чи савантизм - це цікаві явища, однак не менше важать навички самообслуговування, які нашим клієнтам даються дуже непросто. Важливо дати дитині вміння самому витертися в будь-якому туалеті і перевірити, чи вдягнув штани, бо всі батьки мріють віддати сина чи доньку в школу - а там це може бути проблемою і насправді є проблемою для багатьох моїх вихованців.
Я вже не кажу про розуміння підтекстів - сміються зі мною чи наді мною? Як визначити?

Усі ці дрібниці складають базу, без якої одна суперрозвинута інтелектуальна чи творча риса дитини не матиме можливостей для реалізації в соціумі.
Я хочу підкреслити, що слід не ’махнути рукою’ чи ’просто вірити в дитину’, а спуститись на землю і працювати, працювати, працювати. І дуже підтримувати батьків, бо вони дійсно змушені коригувати навички дитини цілодобово.
Пушап Мі мі• 30 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Хтось може. Але багато залежить від батьків... І як це не сумно потрібні кошти. Дитиною треба займатись і дуже багато, звичайно зі спеціалістами. Я знаю сім’ю, яка вже багато років тому виїхала до США. Там є якась спеціальна програма... У них було 2 дітей аутистів. І вони виросли здровими, успішними...
Tatius_ka• 30 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Бред.
Автор, только в кино аутисты гении. Нет таких в реальности. Если люди с аутичным спектром а той или иной степени, это другой диагноз, аутичный спектр а какой-то степени, области может быть и у здоровых людей.
Ви компетентні в цьому питанні щоб апелювати словами ’бред’?
АБВГДейка• 30 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Еге ж
Тільки батьки дітей з аутизмом вважають інакше
Цього року я з ними не працюю, але батьки просять в дирекції повернути заняття
Майор Медуза• 30 октября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Сыну ставили аутизм, настаивали на оформлении инвалидности. Плюс зпрр и сдвг. Уо даже одна писала. В общем. Мы всех послали с мужем. Занимались аж пар шёл. В итоге ребенок в обычной школе учится и довольно неплохо.
С едой тоже были проблемы, да. Но понемногу перерос это. Остались совсем небольшие нюансы.
Так что поддержите подругу и верьте.
У нас похожая ситуация, сначала ставили зпрр, потом Аспергера, потом рас... Сейчас все более-менее выровнялось, хорошо учится, с общением со сверстниками особых проблем нет, читать и набирать текст вообще сам научился. Остались, как Вы говорите, небольшие нюансы.
Но вот с едой беда, с общего стола не ест ,хотя ему уже 9((( Подскажите, что вы делали для расширения рациона.
ХуАнита• 30 октября 2023
Ответ дляTatius_ka
Да, естественно.
АБВГДейка• 30 октября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Де ,що дитина рахує до ста в 2 роки це погано?
🤦‍♀️
Простецкая• 30 октября 2023
У родственников аутист. Не тяжелая форма, не помню, что за разновидность. Но сразу видно, что не обычный. Очень красиво рисует, хоть нигде не учился. Сейчас они в Европе, так язык очень хорошо схватывает. Диктанты в школе пишет лучше, чем местные.
АБВГДейка• 30 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А при чому тут ’толк’? Наче батьки вибирають, яка народиться дитина...
А при чому тут вибір батьків?
Ви як читаєте?
Я написала, що ті обсяги інформації, яку здатні запам’ятати аутики, є неприкладними, здебільшого. На жаль
АБВГДейка• 30 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Колись бачила документальний фільм про аутистів. В одному з епізодів показували дорослого чоловіка, який напам´ять декламував всі вірші і поеми Тараса Шевченка і Лесі Українки, здається. Але жив при цьому в будинку для інвалідів. Батьки померли, а самостійно він не міг жити.
Так, саме тому важливішою є соціалізація, а не геніальна пам’ятать
Але батьки бачать в тому геніальність і передчасно радіють
Попадалочка• 30 октября 2023
Да, в кино.
В реале аутисты имеют обширный спектр расстройств и гении встречаются крайне редко.
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Можуть, але не всі. Тому багато хто виїздах з України, щоб їх діти мали майбутнє
сладкий_ноябрь• 30 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Саме так.
В Европы і Америці ці діти такі ж діти, а в нас, то для всіх кінець життя.
ЗаведУющая• 30 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
вы молодец, тогда почитайте про синдром Аспергера и синдром Каннера, и то и то аутизм и поймете чем они отличаются. и еще есть атипичный аутизм
у меня зять с аутизмом из тех что Вы описали,програмист,давно живет в кремнеевой долине зарабатывает большие деньги,работает на майкрософт, жить с ним я бы не смогла(
Садоводница• 30 октября 2023
Ілон Якщо він правда аутист)
Анна 0988790346• 30 октября 2023
Я серед здорових людей не бачила геніїв , якщо чесно
Неместная Я• 30 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Так не безразлична, что вы решили смешать тут ее и ее ребёнка с дерьмом?
Удивляют такие комментарии. Автор здесь ее адрес, ФИО написала? Человек спросил о том, что ее волнует. Я тоже недавно об этом думала, посмотрев сериал.
КокошинЭль• 30 октября 2023
Ответ дляTatius_ka
’Обманіваеть’ - і що? Кому гірше від цього?
Ребенку. Нужно принять и осознать проблему и начинать заниматься социализацией и развитием. Мать упускает время.
КокошинЭль• 30 октября 2023
Ответ дляDistel
А Ілон Маск?
Хоч і розумний, а дурень ще той.
Мамі було добре піти в особисту психотерапію.
Кажу як мама дитини з аутизмом.
Эээ,что не так с Илоном? Умнейший человек,сколотивший состояние,с нуля. Почитайте сколько разработак.нам всем до него....как до неба
ТайТаке• 30 октября 2023
Ответ дляDistel
А Ілон Маск?
Хоч і розумний, а дурень ще той.
Кажу як мама дитини з аутизмом.
Тоже про него хотела написать
ЖонДуан• 30 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Альберт Ейнштейн був аутистом. Йому важко прийшлось. В нього були проблеми зі спілкуванням. Але зараз його знає весь світ. Моцарт також був аутистом, але це не завадило йому стати видатним композитором. Багато відомих і знаменитих. І хто знає..., хто розумніший вони чи ми. Вони інші і нам важко це прийняти...
І з живих яскравий приклад аутиста Григорій Перельман, який довів теорію Пуанкаре.
Оскільки, Нобелівської премії за математику не існує, математична спільнота світу зібрала гроші і виділила йому премію в один мілліон доларів
Перельман відмовився від мілліону зі словами: ’Я знаю, как управлять Вселенной. Зачем же мне бежать за миллионом?!’
До речі: істи він любить виключно сир

Ще аутист Грета Тунберг
ТайТаке• 30 октября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не розумію, чого всі на автора накинулися…
Працюю в садку, де групи для дітей з особливими освітніми потребами
З аутизмом багато, плюс ще часом паралельно інші проблеми. Лише невеликий % батьків розуміють складність діагнозу і серйозно займаються здоров’ям дитини. Більшість думає, що дитина переросте, що виросте геній, бо він у 2 роки до ста рахує і тд. Люди дуже відірвані від реальності…
А вы не знаете чего накинулись ? Тут де запрещено высказывать собственные мысли
Я как то в чате украинцев одному чуду ,которое написало по три сообщения подряд ,что он с украины и нуждается в гум.помощи,гаписала ,украинец ,Украина пишется с большой буквы .
Так на меня стадо накинулось белопальтовых , да как я маагу это ниграматный чилавееек.
Но имя свое ниграматный писал с бальшой буквы.
Вообщем фу.
ТайТаке• 30 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Автор, не розумію навіщо створювати такі теми, я як мама дитини з аутизмом і так все добре розумію, але ж хочеться вірити і надіятися на краще бо можна здуріти інакше.
А почему вы запрещаете автору что то чувствовать и об этом говорить?
Кили и Манджаро• 30 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
Автор сует нос туда, куда ее не просят.
Неместная Я• 30 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Автор сует нос туда, куда ее не просят.
А вы будете решать, куда кому нос совать?
ТайТаке• 30 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому ви вирішили, що маєте право на цю тему і право на те, щоб доводити подрузі протилежне?
А почему не имеет право на эту тему????
Очень имеет .
Другой вопрос что не надо подруги ничего доказывать.