ТаЕщеОптимистка• 30 октября 2023

Знов пише мені сестра з раши, просить забути все і налагодити відносини

Сестра рідна. Свого часу вона мене не підтримала, стала в ряди прозомбованих рашкою. Зараз вже вдруге намагається писати. Тексти приблизно такі, що погарячкувала, не увійшла у моє становище, але ж ми сестри, хвилююся, що ж тепер, до кінця життя ні слова… Мої такої думки , що вирішуй сама, але як сказала старша дочка « я б помирилася» Є подруга в якої мама в раші, теж всього наговорили одна одній, з прокльонами, вона взагалі заблокувала її, а зараз каже, час пройшов, емоції трохи повтіхали, все ж таки мати, вік, хворіє вже, поновила спілкування, спочатку відповідала на привітання з днем народження, потім потрохи почали переписуватися за онуків, теми війни та політику не чипають, але їй легше, вона закордоном зараз і повертатися не збирається. Чоловік мій теж не вбачає нічого такого, щоб перекинутися двома трьома словами, але як ранійше не треба, тримати все ж таки дистанцію. Мене гнітить це( Я щось не правильно роблю?
Звоночек• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не питала її і не відповідаю на смс. Там де писала, немає про визнання, просто « я погарячкувала, вам важко було… хто знає, як я б …
Ну это на осознание и извинения мало похоже. Она же все так же считает себя правой, просто думает, что Вы в страхе мололи что попало.
Аленький носочек• 30 октября 2023
Я с родственниками с Раши не общаюсь. У меня мать оттуда, и было много друзей. Они реально, как зомби. Даже те, кто давно в Раше не живёт. Я с детства удивлялась, почему моя мать, как запрограмированная. Теперь многое прояснилось. Их с рождения, что ли там зомбируют.
Капризуля• 30 октября 2023
Мы с братом из росии общаемся, но только на бытовые темы, политические вообще не затрагиваем, я очень хорошо знаю его антиукраинскую позицию. Его все равно не переубедить ни в чем, они там все как зомби.Шовинисты.
А поговорить?• 30 октября 2023
Всі мої у блоці з лютого.
З 2014го якраз було спілкування виключно на побутові теми, яке тут доброхоти пропонують автору.
А от 24.02го...
Мені то не так прям зачепило - спілкувалась рідко. А от маму... Вона ще довго від того відходила, хоч я їй і заспокоювала: що від пропутіноїдів чекати, там одне - послати наф і заблокувати.
Невгамовна сила• 30 октября 2023
Я мости спалила. Не хочу мати нічого спільного. Ну навіщо? Прощати треба, коли просять пробачити. Вас просили?
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
100%
Звоночек• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
100%
То есть фактически сестра автора все так же не против, чтобы по автору пуляли ракетами.
Ирина-bbd0• 30 октября 2023
Ответ дляКапризуля
И Вас не тошнит? О чем можно говорить или Вам тревог не слышно.бомбы на голову не падают.соседей воюющих и коллег не хоронят и война наша.то неВаша война?
Ужас просто
САМ_ТАКОЙ• 30 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
как вы это из текста поняли?
та сестра говорит, ’що погарячкувала, не увійшла у моє становище’.
то есть погорячилась не автор. про не вошла в положение - тоже что-то непонятное такое.

автору бы прозрачнее писать, а не намеками нам тут ситуэйшен обрисовывать. кто и что кому сказал.
Пушкининиана• 30 октября 2023
Так,я б спілкувалася,це рідні люди і сім´я. А сім´я на першому місці. Взагалі не розумію,чого ви з нею сварилися.
Розбещена цяточка• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я теж вчуся. Родичка чоловіка потягнула до церкви, вона набожна, там батюшка радив простити, не тримати в собі образи…
УПЦ МП?
САМ_ТАКОЙ• 30 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
вообще не понимаете причину, да?)))
Усатая полосатая• 30 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ужас просто
Согласна, меня тошнит от них, ну не могу я с ними говорить о погоде, когда сирена над ухом . Мне блевать от них всех хочется.
А поговорить?• 30 октября 2023
Ответ дляКапризуля
У плані роздумів...Якщо у когось з таким же спілкуванням дім ракетою розвалить (не беремо щось гірше), то це до побутових чи вже ’про політику’?
І якщо у відповідь почують ’то ваші ж тобі й розвалили’ або ’ну буває у боротьбі з нацистами’?
Чи таке спілкування лише до подібного моменту? Чи про зруйнований будинок (щось інше) просто не казати?
Розбещена цяточка• 30 октября 2023
Ответ дляpersonality
8 лєт дамбілі мальчігав у трусіках😂
-Гдє ви билі, кагда в 8 лєт бамбіли бамбас?
-В бомбардувальнику!
Ирина-bbd0• 30 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Действительно.ачотакова
Хай бог милуе
автор ТаЕщеОптимистка • 30 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дослівно
« Наверное я тогда была не права, что ответила тебе так в тот момент ( и что на меня нашло) Может быть и я так поступила»
Під «поступила» я так зрозуміла вона мала на увазі, моє не бажання спілкуватися
Варена цибуля• 30 октября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Решать только Вам.. Она ваша родная сестра.. Я б общалась, тему политики не поднимала бы...
У вас я так розумію всі живі. І хата ціла
Варена цибуля• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вам важко це не визнання того що її країна вас вбиває. Ні. Не спілкуалася б.
Варена цибуля• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дослівно
Ну тобто вас бомбять. Ваших оточуючих вбивають. Тому вона так і бути розуміє чому ви погарячкували. Ну таке собі для спілкування поле
СкокоМнеДадите• 30 октября 2023
я не знаю, хорошо что у меня там нет родни, я такая категоричная, что послала бы нахрен навсегда. Но если вас это угнетает, общение поддерживайте на уровне привет-пока-живы-здоровы.
Винник• 30 октября 2023
Тільки за дуже велику пожертву для ЗСУ (але не знаю, як технічно це можна зробити) можна знову почати спілкуватись. А не за вибачення.
ГейТуда• 30 октября 2023
Тобто спочатку ваша родичка підтримувала, що вас хочуть убити та розбомбити житло, а тепер хоче спілкування?
Звоночек• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дослівно
Хай скине донат на ЗСУ (які захищають Вас від руснявих ракет і руснявих убивць) і тоді Ви, так і бить, повірите в її світлі наміри.
Винник• 30 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ви ще їхніх мальчіков пожалійте
Винник• 30 октября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
УПЦ МП?
УПЦ ФСБ
Розбещена цяточка• 30 октября 2023
Ответ дляВинник
УПЦ ФСБ
Так, це точна назва))
Молчунья• 30 октября 2023
меня сейчас тут проклянут. Но в моей жизни мне больше всего помогала сестра, которая в рашке, далеко. Но она для меня один из самых близких и любимых людей в мире. Ни дня она эту войну не поддерживала. Мы не затрагиваем с ней войну, общаемся намного меньше, вокруг ее детей, здоровья, но люблю я ее не меньше. Я нафиг никому не нужна кроме моих близких, если что. И знаете, я уверена, что если бы война была в другую сторону, фиг бы кто с советчиц встал и пошел бойкотировать, выезжать из страны и т.п. А на словах все умные.
Звоночек• 30 октября 2023
Я просто не понимаю, как может быть нейтральное общение? Всю прошлую новогоднюю ночь русня Украину ракетами забрасывала, а Вы типа, как ни в чем не бывало, сестру с Новым годом поздравляете? Счастья, здоровья, всех благ Вам родные?
Как это должно происходить?
Зажуженная Жужжа• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дослівно
Ну, напишите, как вы, не надо выяснять уже сейчас, кто за кого