ТаЕщеОптимистка• 30 октября 2023

Знов пише мені сестра з раши, просить забути все і налагодити відносини

Сестра рідна. Свого часу вона мене не підтримала, стала в ряди прозомбованих рашкою. Зараз вже вдруге намагається писати. Тексти приблизно такі, що погарячкувала, не увійшла у моє становище, але ж ми сестри, хвилююся, що ж тепер, до кінця життя ні слова… Мої такої думки , що вирішуй сама, але як сказала старша дочка « я б помирилася» Є подруга в якої мама в раші, теж всього наговорили одна одній, з прокльонами, вона взагалі заблокувала її, а зараз каже, час пройшов, емоції трохи повтіхали, все ж таки мати, вік, хворіє вже, поновила спілкування, спочатку відповідала на привітання з днем народження, потім потрохи почали переписуватися за онуків, теми війни та політику не чипають, але їй легше, вона закордоном зараз і повертатися не збирається. Чоловік мій теж не вбачає нічого такого, щоб перекинутися двома трьома словами, але як ранійше не треба, тримати все ж таки дистанцію. Мене гнітить це( Я щось не правильно роблю?
personality• 30 октября 2023
Я своїй сказала- я почну думати про примирення, коли вона, мамка її , чоловік рашист упоротий і її діти побувають пару раз в автозаках за свою громадську позицію. Без цього, мені їх крокодилячі сльозки до жопи, перепрошую.
Дайте вподобайок• 30 октября 2023
Пусть здохнут все кацапы, до единого, и кто их поддерживает. Тоже до единого.
MilkaG• 30 октября 2023
Мої родичи бажали нам подохнути. Кого вибачати? То вже не родичі
А ви, автор, вирішуйте самі. Ми ж не знаємо вашої ситуації
Шукаю трусики• 30 октября 2023
Автор, спитайте в неї чий Крим. Думаю на цьому ваше спілкування знов скінчиться)
автор ТаЕщеОптимистка • 30 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Що саме вона перше писала?
Писала Як ми? Де ми?
Перестали спілкуватися, коли спочатку вона спочатку відмовчувалася, а потім класика жанра. «чому я їздила відпочивати на море в 2015 коли бомбили Донбас, жила звичайним життям, а тепер…
Майор Медуза• 30 октября 2023
Как вы хотите,не старшая дочка,не муж,а вы как хотите? смотрите на себя.
Смажена полуничка• 30 октября 2023
Ответ дляelegante
Ну немцы сменили риторику и где наши на *пасобиях (
Автор , семья незыблемо все остальное меняется , значит и до войны у вас отношения так себе были .
З німцями почали спілкуватися в 40 році під час війни? Чи пройшло кілька десятків років, після того як не тільки змінили риторику, а довели на діях, що переосмисли? Я теж не хотіла б, щоб в нас відновлювались будь які стосунки з москалями ще сотні років, але розумію що вони по трохи відновляться, бо бізнес і сусідство зроблять своє. Але це точно ще не швидко і просто сказати вибачте, не получиться.
personality• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Писала Як ми? Де ми?
8 лєт дамбілі мальчігав у трусіках😂
ИграйМойГормон• 30 октября 2023
В мене особисто таке ставлення:
- Якщо гидотно - не буду спілкуватися, і не спілкуюся.
- спілкування з контактами з росії може бути небезпечно для мене та всієї родини. От переможемо - там і подивимся. А зараз зась.
ФсеСама• 30 октября 2023
Я викреслила людей, що підтримали рашку і живуть там зі свого життя і десь в серці вже поховала, а за часом і переболіло. Деякі хочуть спілкування і дуже, але ці ’люди’ для мене померли назавжди. Що робити Вам, думайте самі
genteestupida• 30 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
У наших все быстро получился . Я не еду в Германию на пасоббия память хорошая .
Міряно-переміряно• 30 октября 2023
Я с мамой своей в начале полномасштабной очень ругалась, она оказалась зомбонутой, хотя ещё 23го числа я об этом даже не догадывалась. Несколько месяцев просто писала она-как вы, я отвечала живы...А потом стали созваниваться, она как-то мягче стала реагировать, стараемся не общаться про войну. Иногда у нее вскользь проскакивает какая-то фраза и у меня внутри всё переворачивается, понимаю, что она просто старается не ругаться, но мнение у нее не изменилось.

Короче, тяжело очень. Так что смотрите сами, можете попробовать общаться, но вы почувствуете что в разговоре вас будут наталкивать на другие мысли-они считают, что это нас зазомбировали и мы не знаем правды.
Цигарний шланг• 30 октября 2023
Ответ дляpersonality
Удалено администрацией...
А що сі стало з Вами в 21-му році, що так перевзулися-перевернулися? Війна з рашею вже давно йшла, а Ви ще російськомовною були..
автор ТаЕщеОптимистка • 30 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Я учусь прощать людей и мне стало очень легче жить. Тем более Ваша сестра извинилась. Если конечно она до сих пор не изменила точку зрения, то это уже вопрос…
Вона не вибачилась, просто написала, що погарячкувала, написам тоді мені те, що написала.
personality• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Ви знаєте, я після деокупаціі Київщини і Череігівщини (памʼятаєте який шок у нас у всіх був?) сіла одного дня і по християнські їх помянула. Вони мертві для мене.
Мишка-шалунишка• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Если Вы не хотите с ней общаться, то не общайтесь
Смажена полуничка• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Писала Як ми? Де ми?
А тепер визнає, що вони винні чи просто ніби хвилюється за Вас?
personality• 30 октября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Алло! Я з Дніпра взагалі-то і перейшла на українську ще в 2009. Те що писала теми російською, так тоді всі писали. І не перевзулась, а зрозуміла. Чого і всім бажаю!
Престидижитатор• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А що війна вже закінчилася? І до нас перестали летіти їх ’мирні’ ракети ’добра’ ?
Ирина-bbd0• 30 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
При этом никто уже не будет брататься. Брезгливость и дистанцирование от этого отребья!
Цигарний шланг• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор, а вона не написала, що на неї вплинуло зараз? Цікаво просто, на якому етапі йде прозрівання.. Чи взагалі воно йде..
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляpersonality
Те саме. Буча... Я живу недалеко, друзі там, а моя хрещена мати казала що то фейк... Тобто я не знаю живучи поруч, а їй зомбоящика краще видно...Нещодавно обіймала жінку з Ізюму, сторонню. Вона просто виговоритися хотіла, як вбили жорстоко чоловіка, половину рідні... Це така біль... Ви праві, оті всі ’родичі’ і ’,друзі’ вже мертві для мене.
ПесиКот• 30 октября 2023
не спілкуюся і не хочу, і не думаю про них. І взагалі цим не переймаюся...
любименькая• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор, как правило такие люди возвращаются, когда им что-то нужно.
Просто так писать и извиняться не станут
imul• 30 октября 2023
Не спілкуюся з рідним братом. Спочатку він просто боявся мені подзвонити і спитати як ми, бо може його ’прослуховують і посадять’. А потім коли я не привітала його з днем народження - повилазило все нутро - там засрана голова пропагандою
автор ТаЕщеОптимистка • 30 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Я теж вчуся. Родичка чоловіка потягнула до церкви, вона набожна, там батюшка радив простити, не тримати в собі образи…
любименькая• 30 октября 2023
Сеструне явно что-то от автора понадобилось)
Смажена полуничка• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Батюшка))) ще й певно УПЦ
любименькая• 30 октября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор, прощать и забывать стоит ради себя и своего здоровья, чтоб не душить себя обидами.
Но таких из жизни вычёркивать без жалости
Зроблено у 80-х• 30 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Войны приходят и уходят, а родные люди остаются. Если это родной вам человек, отношения должны быть выше политики. Она в вас не стреляла, а тем более теперь понимает и просит прощения. Я бы не сомневалась со своей сестрой. А ваших отношений не знаю.
Какая политика? Это война.