ТаЕщеОптимистка• 30 октября 2023

Знов пише мені сестра з раши, просить забути все і налагодити відносини

Сестра рідна. Свого часу вона мене не підтримала, стала в ряди прозомбованих рашкою. Зараз вже вдруге намагається писати. Тексти приблизно такі, що погарячкувала, не увійшла у моє становище, але ж ми сестри, хвилююся, що ж тепер, до кінця життя ні слова… Мої такої думки , що вирішуй сама, але як сказала старша дочка « я б помирилася» Є подруга в якої мама в раші, теж всього наговорили одна одній, з прокльонами, вона взагалі заблокувала її, а зараз каже, час пройшов, емоції трохи повтіхали, все ж таки мати, вік, хворіє вже, поновила спілкування, спочатку відповідала на привітання з днем народження, потім потрохи почали переписуватися за онуків, теми війни та політику не чипають, але їй легше, вона закордоном зараз і повертатися не збирається. Чоловік мій теж не вбачає нічого такого, щоб перекинутися двома трьома словами, але як ранійше не треба, тримати все ж таки дистанцію. Мене гнітить це( Я щось не правильно роблю?
Пушкининиана• 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
меня сейчас тут проклянут. Но в моей жизни мне больше всего помогала сестра, которая в рашке, далеко. Но она для меня один из самых близких и любимых людей в мире. Ни дня она эту войну не поддерживала. Мы не затрагиваем с ней войну, общаемся намного меньше, вокруг ее детей, здоровья, но люблю я ее не меньше. Я нафиг никому не нужна кроме моих близких, если что. И знаете, я уверена, что если бы война была в другую сторону, фиг бы кто с советчиц встал и пошел бойкотировать, выезжать из страны и т.п. А на словах все умные.
Так,всі на 2з стульях,тут війна,а потім перевзуваються і йдуть паспорт отримувати російський і їдуть в окупацію,бо квартиру ж хочуть там продати. Ліцемєрки.
Молчунья• 30 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
да нет, как раз искренние.
Безпринципова• 30 октября 2023
Продолжаю не общаться с ватной родней ещё с 14 года. После полномасштабного вторжения отвалились родные тетя и дядя.
Остался только мой отец, но там тяжёлый случай. В конце февраля я пыталась донести отцу, что у нас война, что цапы нас закидывают ракеты, убивают и мордуют население в 5 км от меня. В ответ отец мне скидывал дебильный рашистские видосик, где какие-то мрази рассказывают, что Украина сама бомбит свое население, а кацы все в белом, пытаются защитить мирное население. Как вспомню-так взродгну. Киев бомбят, мы в панике, сидим сутками с ванной, не едим, не пьем от ужаса. А родной отец шлёт мне всякую пропагандонскую пургу. Написала, что заблокирую навсегда. Отец угомонился, взгляды не поменял, но слать пургу перестал.
Иногда присылает дурацкие картинки, я не отвечаю. Это единственный человек с кацапии, который остался в моем телефоне. Всех остальных удалила и общаться не собираюсь. Моя лють безгранична!
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Це Ви себе так заспокоюєте? А як конфлікт в інший бік? Мій чоловік, брат, батько, дядько отак пішли б гвалтувати дітей і жінок на расії і різати голови? Ви в своєму розумі? А я б у цей час спокійненько сиділа вдома? Ми різні з тими ’людьми’ до мозку кісток!
MilkaG• 30 октября 2023
Автор, тільки пішла з вашої теми... і тут прям як у вас.
ОБЫКНОВЕННЫЙ РАШИZМ Александр Беспалый, в ютубі гляньте
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляMilkaG
А про що там, коротенько.
Нульовий сантиметр• 30 октября 2023
Відрізала всіх родичів як і не було. Може пишуть,не знаю, в блоці всюди
imul• 30 октября 2023
Ответ дляКапризуля
Мы с братом из росии общаемся, но только на бытовые темы, политические вообще не затрагиваем, я очень хорошо знаю его антиукраинскую позицию. Его все равно не переубедить ни в чем, они там все как зомби.Шовинисты.
Цікаво, невже вам не болить, чи війна вас не торкнулася що у вас є інші теми для спілкування. Заздрю тим у кого війна не 24/7 в голові і людина може жити зв чайним життям....
Молчунья• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
я абсолютно не имею желания с вами спорить, особенно когда начинают манипулировать.
MilkaG• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
А про що там, коротенько.
Там дама розповідає, як вона спілкується з родичами із України, без політики) Ото можна послухати її думку, ну там все зрозуміло....
Виправлялочка• 30 октября 2023
Ответ дляВарена цибуля
У вас я так розумію всі живі. І хата ціла
Нет, не угадали... одной квартиры нет, и дом на оккупированной территории..
САМ_ТАКОЙ• 30 октября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну, напишите, как вы, не надо выяснять уже сейчас, кто за кого
аж интересно. ’уже сейчас’ - это что вы имеете в виду?))
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Та ні моя хороша, то не маніпуляції, то чистісінька правда, що підбиває Вашу опору для самовиправдання.
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляMilkaG
Дякую
Звоночек• 30 октября 2023
Ответ дляMilkaG
То ж, мабуть, так і є. Наприклад, питають русняві родичі ’Як ви там?’
Відповіси ’Ну нормально’ (опустивши ’внєполітично’ що всю ніч тривога була, що був приліт у місто, що був приліт по країні з жертвами, що на фронті сусід помер). А вони собі такі ’Ну і славнєнько, значить не така вже й кривава війна’.
Ну як це має бути, я не розумію?
В мене є родичі в рашці, і я з ними не спілкуюсь. Хоч вони наче й проти уйла і проти війни (принаймні в них вистачає клепки так говорити нам). Але ж на всі їхні ’Як ви там?’ я можу їм лиш скинути фотку як одна моя дитина спить в шапці і комбінезоні на матраці в підвалі, а друга (постарше) з переляканим очима прислухається чи не летить літак з бомбами? І в тому, хоч і не прямо, є їхній шматочок участі.
MilkaG• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Дякую
Там всього 5 хвилин розмови.
Отак спілкуючись, позаочі будуть потім таке мусолити
Ну таке собі, заради генетики. Іноді чужі люди стають ближчі та рідніше близьких
Угги_в_горошек• 30 октября 2023
Запитайте: Чий Крим?
І далі вирішуйте.
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляMilkaG
Там всього 5 хвилин розмови.
Це Ви праві. Чужі можуть стати рідніше за рідних
автор ТаЕщеОптимистка • 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Ваша сестра не підтримувала війну
Сільський ансамбль• 30 октября 2023
я бы спросила чей Крым, и в зависимости от ответа решала общаться дальше, или нет
Смажена полуничка• 30 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я со своими родственниками ещё в начале войны расставила все точки над i.
Сначала они нам сочувствовали. Как же так, типа братский народ и т.д.
Потом, оказывается, у них горе - племянника отправили освобождать Украину от нацистов и вернули в черном пакете в апреле 2022.
Бл*дь, я им всё высказала. Она там что-то пыталась проблеять оправдать его, себя и всю эту мразоту. До сих пор не общаемся и не тянет. Вот такой я злопамятный человек.
Я б ще на останок привітала з покупкою нової лади))) і сказала що то велика удача, бо багато хто лишається гнити тут і не вернуть в чорному пакеті, і відповідно лади не буде
Молчунья• 30 октября 2023
Ответ дляФсеСама
а почему я должна самооправдываться? Вы что-то путаете.
Перемелица• 30 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну як це має бути, я не розумію?
От ви все абсолютно правильно написали!
Я така сама.
Хотіла авторці порадити відповісти собі на одне єдине питання (щиро і конкретно відповісти) - про ЩО з ними говорити??
Я собі не змогла відповісти, тому і не спілкуюсь. Нема про що. Будь яка тема буде про війну. І не важливо, про дітей, роботу, погоду…
Bejza• 30 октября 2023
Ответ дляpersonality
8 лєт дамбілі мальчігав у трусіках😂
І єлі їх
Шукаю трусики• 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Так ви перша почали маніпулювати, а як вам відповіли, то ой, ой, маніпуляції, я ухажу. Цирк.
Киев_Елена• 30 октября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Решать только Вам.. Она ваша родная сестра.. Я б общалась, тему политики не поднимала бы...
+1, с родной сестрой общалась бы, если взгляды политические не совпадали бы - о политике не говорила. Вот и всё.
Звоночек• 30 октября 2023
Ответ дляПеремелица
От ви все абсолютно правильно написали!
Я така сама.
Конечно.
Не выспалась, потому что пол ночи дроны над городом летали.
Ребенок в школу не попал, потому что тревога была.
Света нет, потому что сраная русня опять энерго бомбит.
Цены бешеные, потому что война.
Отменили детский концерт, потому что очередной траур в стране после очередной руснявой атаки.
Как на все это отвечать, обходя тему войны? У нас вся жизнь так или иначе завязана на войне сейчас.
Писать, что все нормально? Чтобы они поддерживали свою легенду ’мирные не страдают, Буча постановка’?
Киев_Елена• 30 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Войны приходят и уходят, а родные люди остаются. Если это родной вам человек, отношения должны быть выше политики. Она в вас не стреляла, а тем более теперь понимает и просит прощения. Я бы не сомневалась со своей сестрой. А ваших отношений не знаю.
Золотые слова
ФсеСама• 30 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Це Ви плутаєте наших людей з тим садиським кодлом.
Bejza• 30 октября 2023
У мене кум і друг там, друг постійно писав і пише, його позиція чітка, а кум, чувирло за рашку, був кум і не стало, вмер ще живим в моєму житті, я не можу посміхатись і писати про природу, температуру, грати на публіку, для чого?