Аль де Барановна• 30 октября 2023
Ваш любимый рюкзак для поездок
Какой?
Был у меня рюкзак, но он приказал долго жить и не очень удобный.
Купила чемодан, тоже не нравится.
Чебураха з перцем• 30 октября 2023
Такого плану. Без бренду і тд. Купила на розпродажі за 15 євро. Дуже вмісткий+ місткість регулюється
Їжак в панчохах• 30 октября 2023
У мене декілька рюкзаків Дойтер.
Різного розміру.
Найкраще піти в магазин і приміряти на свою спину.
Різного розміру.
Кумедний ґудзик• 30 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
У меня подобный, Harvest
Оце так цабе• 30 октября 2023
Enrico benetti, купували сину в середню школу десь років 8 назад на якомусь розпродажі, син давно школу закінчив. А рюкзак з нами пів світу обїздив і ще служить.
100pudov• 30 октября 2023
В мене для ручної поклажі. Дуже задоволена. Можна одяг покласти як в чемодан, потім не треба прасувати.
Ms. Похвала• 30 октября 2023
Я більше по маленьких валізках; і поставити можна, і котити, і не все всередині жмутком
Місячне Сяйво• 30 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
а де купили, якщо можна? як раз такий улюблений після 7 років почав псуватися і шукаю заміну. дякую
Чебураха з перцем• 30 октября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Та це не онлайн, на ринку в Італії взяла. Була влітку на відпочинку і купила, бо валіза зламалась.
Місячне Сяйво• 30 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
знайшла в наявності, дякую