Воно могло ритись в речах, доторкатись до них.
Знаю, вони переносять хвороби.. це перепрати потрібно всі-всі речі, які були в домі?
Мені поки не реально це, бо на чемоданах і за пару днів переїжджаю
Love_Love_Love_• 31 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Ай ну Вас. Я в житті з гризунами не мала справи
Купіть отруту яка муміфікує. Домашні тварини є?
Lor111etta• 31 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Приватний будинок.
Я маю їхати звідси за декілька днів. Але тепер не знаю як буи з речима, до яких міг доторкатись щур чи миша. В мене деякі речі вже в сумках і пачках
Так він в сумки не лізе.
Ви перебільшуєте небезпеку від гризунів.
В мене щуренята нераз залазять поїсти в клітку до кролів.
Ніякої зарази кролики не підцепили
Ответ дляLor111etta
Так він в сумки не лізе.
Ніякої зарази кролики не підцепили
Він погриз кульки з лікарствами. Не знаю що ще він міг погризти. Я не розумію як проходить зараження речей