Поросенка• 31 октября 2023
Чоловік купив батьку машину!
Я про це сама здогадалася, ніхто не говорив взагалі про купівлю. Я побачила сама і склала карти! Чоловік сказав шо це все одно не мої гроші 🥹
Як жити і що робити?
Чи це норма?
Як жити і що робити?
Чи це норма?
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Смотря сколько зарабатывать
А ви я так розумію Свекруха - комусь пощастило!
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Уродство забить на родителей и отправить побираться или жить на пенсию в. 2500. Вот это уроды. А нормальные люди помогают всем чем могут. И в семье работают оба, а не ты меня обеспечивай, а я красивая. Это уже не семья, а эскорт.
Мої свекри
Вона пенсія
Він пенсія і робота тисяч на 30
І додаткові доходи в них є
Вона пенсія
Він пенсія і робота тисяч на 30
І додаткові доходи в них є
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Мне 27. До свекрухи как до неба
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Мне 27. До свекрухи как до неба
То добре
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ну неужели моя невестка так же отреагирует, когда мой сын купит мне новую машину?....
Грустно(
Якщо ви не реагували на її купівлі дорогі з неприємністю і ваш син повідомить про свій такий намір то думаю не образиться!
Поросенка
• 31 октября 2023
Якби чоловік ще свою хоч віддав стару машину я б може і зрозуміла
А так мої діти їздитимуть на кориті все життя(((
А йому жалко своїх батьків які фактично для старості все мають…
Треба підробіток• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Ну посмотрим. Ему пока 14. Но машину подарить обещал)
Докладальниця• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
та потiм дiд вiддасть вашим дiтям! мiй бере так, по певним дням, стоiть в гаражi)))))
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Аххха 🤓 прикольно, тоді самі розберетеся!
Діти всі обіцяють 🫶
А я буду рада якщо він зможе себе забезпечити та сімю.
Діти всі обіцяють 🫶
Детские_Будут?• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Я все стараюся купити
Але звичайно ж економлю на собі
Бо на все не вистачить
Так треба було масажі курс робити я пожаліла
Тепер усе зажало все болить
Так я дурна
Але звичайно ж економлю на собі
Бо на все не вистачить
Тепер усе зажало все болить
Так я дурна
Теперь не экономьте )
А вот недавно• 31 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Если тибе не подарил мутоновую шубку то надо рааводиться
Писать научись, мутоновая шубка
Иванка Бур• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Мне 27. До свекрухи как до неба
Так вы еще жизни не видели, но уже сформировали свою позицию о том, о чем даже понятия не имеете. Вы когда замужем лет 20 проживете, поднимите на ноги детей, не забывая о родителях, тогда и поделитесь своим видением о приоритетах в семье.
Тримбулька• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Справа в тому шо в нього пріоритети так вистроєні що батько виявився на першому місці.
ну так купуйте і ви своїм батькам.. чи не працюєте та сидите на шиї чоловіка?
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляИванка Бур
Приоритет останется неизменным. Мужики это приходящие и уходящие. Переживать нужно только за родителей и детей.
Черпак_для_фантазий• 31 октября 2023
Я не розумію, як в сім´ї можуть бути тільки його гроші
купа дітей, купа років позаду, і чоловік сам купляє машину батьками
Тобто коли разом робили дітей, він робив кар´єру, жінка вже гімно бо не заробила на машину батькові?
А вчора коли була тема на скільки більше чи менше жінка заробляє від чоловіка відповіді були такі, що переважно жінки тут не те що на машину не заробили, а не на що не заробили
Иванка Бур• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Да переживайте о ком хотите, не надо вашу нездоровую психологию толкать за истину и норму.
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляИванка Бур
Это здоровая психология, так должно быть
Лапка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
А что ему вас на первое место ставить? У вас же деньги на первом месте
Иванка Бур• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
У вас зашкаливает юношеский максимализм, вас скорее всего никогда не любили парни и мужчины, и нет примера нормальной семьи перед глазами, потому и свою нормальную создать не сможете. Так что можете эту защитную реакцию о приоритетах парить и дальше, люди пожившие жизнь все видят не таким черно-белым.
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляИванка Бур
Кто решает нормальность семьи? Вы? Нет
Иванка Бур• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Кто решает нормальность семьи? Вы? Нет
Ну и не вы, с убеждениями вашего коммента выше, что так как у вас, должно быть у всех.
Мальовнича даль• 31 октября 2023
Життя дивне, колись я думала, що моя мама все останнє віддає своїм дітям, як це робила її мати, але нажаль ,слова і діло різні речі. Комплекс неповноцінності. Колись в важкі 90 мій чоловік, останні кошти віддавав на комуналку, ми жили зі свекрами .Потім своє житло, зараз свекор залишився один, але він робить стільки для мене, невістки, що я нарешті на старості своїх років (46), відчуваю себе дитиною. Перші відчуття захищеності. Я напевно вдячна, ніколи не забуду свекру ті дві неділі з двох річним малям, ніхто не погоджувався, він взяв відпустку, і я молода, дурна: їжа тільки свіжа, суп свіжо зварений, вечеря свіжо зварена, не повторюється: м´ясо, риба, печінка. Кожного дня річка.
Тоскующая• 31 октября 2023
Тому я й розлучилася. Через таку дурню, наче я повинна випрошувати Чи виправдовуватись, якщо хочу щось придбати чи подрарувати для рiдних. Якого бiса? Я хочу сама вирiшувати такi питания.Я заробляю.
Кумедна• 31 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Грустно(
Если ей тоже придется экономить на себе и своем здоровье ради вашей машины, думпю так же..
Copy-Paste• 31 октября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
а нічого. Мій би так точно
Чи не робота - за дитиною дивитися. Мій би навпаки зрадів
Не за дитиною, а за трьома дітьми! Готувати їм, прибирати, робити уроки, лікувати, возити і забирати в школу, садочок, гуртки. І звісно ходити на роботу. І не 1 день в такому режимі, а хоч пів року.
Файна_зупка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Чесно не думала шо тут ніхто не зрозуміє мене
Зате почула як є збоку дивлячися!
Обдумаю
Зате почула як є збоку дивлячися!
Обдумаю
Ой, не принимайте близко к сердцу то, что здесь пишут. Создайте тему, что хотите внычку от мужа купить маме машину и увидите, что ответы будут прямо противоположные
Привіт з ботойбіччя• 31 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Мене одне питання мучить як в одній сім´ї можуть бути гроші її і його окремо. Для мене це не сім´я, чужі люди. А як на операцію комусь, то треба просить позич?! А як купити техніку в квартиру то скинутись? А якщо крупні покупки, то кожен окремо і оформляє на своїх батьків?
Дикість і тільки
Чоловік більше вас заробляє?
Привіт з ботойбіччя• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Він
Доречі хотів писати мене але в останню передумав ( знаю що батьки сказали)
Мені тоді було всеодно тому що знала що воно спільне
А по совісті, хто на житло заробив?