Поросенка• 31 октября 2023
Чоловік купив батьку машину!
Я про це сама здогадалася, ніхто не говорив взагалі про купівлю. Я побачила сама і склала карти! Чоловік сказав шо це все одно не мої гроші 🥹
Як жити і що робити?
Чи це норма?
Як жити і що робити?
Чи це норма?
Тётушка Лошадь• 31 октября 2023
Якщо він гарно заробляє,то чому б і ні,яещо витяг останнє з хати то інша справа.
Смешнюча• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Я і так дізналася
І це ще гірше для мене
Батько так гордий звичайно
А як же діти їм нічого не потрібно?
Та й нехай ми самі якось
І це ще гірше для мене
Батько так гордий звичайно
А як же діти їм нічого не потрібно?
Та й нехай ми самі якось
А що, в дітей ніц немає?
Мааарковная• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
А у вас?
У вас таки не все в порядке не только в семье
Мааарковная• 31 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Яке це має значення в СІМ´Ї?
Дуже велике, автор не заробляє , тому чоловік ні в що її і ставить
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Ні не всю
Він купує їжу теж
Я трачу свої до останнього просто
Він купує їжу теж
Я трачу свої до останнього просто
Ну це не дуже розумно,потрібно було ваш заробіток відкладати/ ничити і мати свою фін.подушку (так робить Ваш чоловік зараз),а утримувати сім´ю мав чоловік,але ви з самого початку поставили не ті пріоритети, а зараз вже не знаю ,чи зможете що змінити
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Все що ви написали майже так і є
Вибачте,але у вас то не сім´я,просто чоловік не хотів записувати машину на себе (а потім ділити її з вами), тому завуальовано купив на тата
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Так і було
Капали
Я реально на таке навіть не думала
Бо в нього немає машини толком і він вже думала не поведеться на таке
Капали
Я реально на таке навіть не думала
Автор,готуйте фінансову подушку,бо чоловік у вас дуже хитро зроблений. Ще й будинок у вас відсудити,якщо зможе доказати,що він заробив всі кошти на нього
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Справа в тому шо в нього пріоритети так вистроєні що батько виявився на першому місці.
И что? А вы хотели чтоб сначала вам машинку, шубку, а потом остальные?) правильно сделал. Есть возможность, то пусть покупает.
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
А ви б хотіли щоб все свекрусі і свекру куплять?
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
А що, в дітей ніц немає?
А шо дітям хіба не постійно щось треба?
Ми відмовляємо багато в чому дітям!
Я живу для своїх дітей
А чоловік по ходу для батька 🤓
Ми відмовляємо багато в чому дітям!
Я живу для своїх дітей
А чоловік по ходу для батька 🤓
Kusalochka• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Конечно, в нормальных семьях именно так. Но и родителям помогают. Однако чётко знают, что такое своя своя семья.
Поросенка
• 31 октября 2023
Так як з’їхати мені немає як
І жити з ним я не маю бажання
То коли він дома я Буду кудись іти або сидіти в своїй кімнаті.
Їжу готувати на раз дітям і продукти купувати окремо
Бо я не прислуга, досить.
І жити з ним я не маю бажання
Бо я не прислуга, досить.
Коржик• 31 октября 2023
Капец. От якби батко його купив вам машину, ото було б нормально. Ото було б харашо!
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляKusalochka
А девочка просто красивая?)
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляКоржик
Він купує своїм іншім дітям будинки і т д
Мені нічого не треба
Смешнюча• 31 октября 2023
Ответ дляПоросенка
А шо дітям хіба не постійно щось треба?
Ми відмовляємо багато в чому дітям!
Я живу для своїх дітей
А чоловік по ходу для батька 🤓
Ми відмовляємо багато в чому дітям!
Я живу для своїх дітей
А чоловік по ходу для батька 🤓
А що саме їм постійно треба на 6т доларів?
Приму в дар• 31 октября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
А есть семьи, где денег хватает? Если у меня есть квартира, хочу ещё одну. Если есть машина, хочу другую, новее и дороже. Или есть люди, которым больше 3 корочек хлеба в жизни ничего и не надо?
конечно мы всегда хотим большего, но мы же не знаем, какие у автора условия жизни. Может ее семья в общаге живёт в комнате, а муж вместо, того чтобы о жилплощади семьи подумать, машину покупает. Знаю такой пример из жизни
Поросенка
• 31 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Наприклад заоаз війна і можливо їхати будемо змушені. Потім є певні хвороби на це потрібні теж гроші!
Та звісно хто я така - просто мати його дітей!
Не знаю але я це вважаю через чур! Є потреба в ремонті та меблях в кімнату дитині!
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Нет,сначала детей на ноги поставить,жену обеспечить,а потом все остальное
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
А жена что делать будет?
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
А девочка просто красивая?)
Нет,девочка привела мужа к своим родителям,которым он на голову срал и был всем недоволен,а подзаработав денег он сейчас качает свои права и ставит своих родителей на первое место ,унижая в первую очередь своих детей и жену, которая растит их троих детей и обслуживает его,это мало стоит?
LoveYouOrNot• 31 октября 2023
Автор, проблема покупки батькові авто - не проблема в вашій ситуації. Цю дію чоловіка можна розглядати як нейтральну (купив, та й купив, як була можливість) або зі знаком плюс (молодець, турботливий син!).
А от із вашими відносинами, проблема. І то велика. Чому не говорите відкрито? Чому він вас боїться (проблема в вас)? Або чому не ставить ні у що? Чому він вважає, що така велика покупка може бути витягнута із вашого бюджету без погодження? Як взагалі він технічно міг кудись їздити, а ви не знали (на авторинок наприклад), бо сім´ї, які спілкуються, завжди знають, хто куди їде (крупні ключові поїздки по-любому відомі).
Багато питань, вирішуйте ротом. Тобто розмовами. Бо діла не буде.
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Да. Родители всегда на первом месте. Девочка имеет ручки и ножки)) вперед на працю
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
А жена что делать будет?
А жена ведёт весь быт,а это немало,пусть найдёт кухарку,домработницу и няню,узнает что сколько стоит
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
21 век доброе утро
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Нет,на первом месте должны быть дети и жена,она и так работает и детей растит,а он хорошо устроился,у меня бы в голову получил за такое
Потішаюся• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
21 век доброе утро
Правильно, пусть готовит,убирает,стирает,кормить детей муж,наравне с женой
Соседушка• 31 октября 2023
Ответ дляПотішаюся
Да, разделение обязанностей. Это нормально. И в любой адекватной семье так и есть
Kusalochka• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
А девочка просто красивая?)
Странный вопрос? У адекватных людей жена и свекровь не конкурируют. А красивая или нет... ну уж какую ’мальчик’ выбрал её.
Kusalochka• 31 октября 2023
Ответ дляСоседушка
К сожалению, такие паразиты есть. И часто портят жизнь детям( это своего рода моральное уродство, когда у взрослых людей на первом месте не они сами и их семьи, а родители. Такие больные есть как мужчины, так и женщины. У всех печальная жизнь.