Кружите меня,кружите• 31 октября 2023
Хто робив заміну лічильників води, порадьте компанію, Київ
Дівчата, хто останнім часом робив заміну лічильників води?
Будь ласка, порадьте компанію.
Бо в Єврореконсрукції, сказли звертатись до компаній, а їм принести акти.
Будь ласка, порадьте компанію.
Вообще не факт• 31 октября 2023
Саме краще хай зробить заміну Водоканал, бо від компаній які у них не сертифіковані вони часто не хочуть приймати акти про заміну і морочать голову ще з лічильниками і їх повіркою. Зайдіть на сайт Київводоканалу (якщо у вас є там особистий кабінет ще краще) і в розділі заміна лічильників замовте послугу із їх вже повіреним лічильником (там є можливість вибрати укр. або імпортний). Я так міняла ХВ лічильник перед самою війною.
Не за Будка• 31 октября 2023
Найпростіше це Київводоканал. Я там замовляла. Прийшов від них хлопець, зробив акт розпломбування, замінив лічильники і передав документи в водоканал. Я потім тільки сходила написати заявку на опломбування і після пломбування їх майстер сам передав акти в водоканал.
Вообще не факт• 31 октября 2023
Ответ дляНе за Будка
Заяву на опломбування можна їм або по імейлу скинути, або заповнюється зразу коли приходить майстер на заміну і він одразу передає її разом з іншими документами про заміну.
Кружите меня,кружите
• 31 октября 2023
Ответ дляТоптунша
не было проблем с подачей Актов? они сертифицированы?
Перша леді колгоспу• 31 октября 2023
я спочатку звернулась до фірми мастергаз. щось їхній представник довго не з´єднувався з нами. на тдругий раз те ж саме було.
тому вирішила більш не експерементувати.
на сайті ЦКС є вкладка по лічильниках. там перекидує на компанію зручно тут. от у них і замовляла. і повірку, і заміну. можливо трошки вище вартість послуг, але все виконують вчасно. можна замовляти послуги з їх оформленням у комунальщиків (дорожче), а можно з самостійним, якщо є час і бажання цим займатись. ми звертались до них вже рази три. ттт, було все гаразд.
Топтунша• 01 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
все нормально, все пройшло