КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2023

Почему набросились на автора с обидой на бедное детство?

Ведь это же правда, что детям, в развитие которых вкладываются, в том числе финансово проще по жизни...
Разве это не замечательно иметь хороший старт?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Какой трети? У вас детство лет 30 длится?
Ну, смотрите я по закону родители должны обеспечивать до 23, возьмём это да отправную точку, обычно до 46, люди уже имеют карьеру (если до этого ничего не достиг, вряд-ли тебе что-то светит)
Но да ладно, вот, допустим твои активные годы на достижения это от 23 до 69.
Модем уменьшить рамки до 2/, все равно выйдет около трети.
ПушАпница• 31 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Ну в данной теме это осуждение, а в других темах где обсуждаются подобные вопросы, так людям в лицо пишут, что они не имеют права на третьего ребенка ибо финансово не тянут айфоны всем троим последних моделей
писать можно все что угодно, бумага (в данном случае - сеть) все стерпит.
даже высказывание в категоричной форме - всего лишь проявление личного мнения, на которое имеет право каждый человек. другое дело - форма проявления. вот это уже вопрос воспитания и личной культуры.

право рожать любое желаемое количество детей у нас закреплено конституционно - это не регламентируется законом, как в Китае, например.

мне вот в этой теме написали что мол я счастлива, что нас у родителей трое - ой, ну отлично, я безмерно рада вашему счастью. а мой муж - старший из пяти детей в семье и всю дорогу только ’ты должен’ - сперва помогать младшим, потом - родителям. и он вовсе не счастлив - все детство ни нормальной одежды, ни еды, про образование я вообще молчу, а про развитие даже не заикаюсь.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Нет. Тут причина в другом. Здесь многие сами мамы и они остро реагируют на темы о детях. Обижаются и гнут свою линию даже, если тема не о них) Очень модно ещё ржать, что дети к психологам ходят и пытаются справиться с проблемами, которые появились не без помощи родителей) Мамы святые, а дети неблагодарные твари. Такая позиция)
Ну у меня тоже есть ребенок.
Маленький ещё но все же.
Да, я блондинка!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Давайте без абстракцій. Що таке те щасливе дитинство?
Жити в комфортних умовах, вчитися в хорошій школі, мати можливість займатися чим хочеш, подорожувати , розважатися
АсобеннАя• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нет, ты такой же как и твои коллеги, с более успешным стартом.
Дали тебе эмоциональную разрядку
Раз ты такой же, как и твои коллеги, но добился всего сам, значит ты лучше, сильнее. И правильно,что родители не дали тебе более успешного старта. Значит знали, что ты сможешь и сам)
А, ну, для разрядки....тогда уместно вспомнить Кучму и Кравчука, которые отдали ракеты всё ядерное оружие рашистам. И вообще, поводов для поныть всегда найдётся уйма. Было бы желание)
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ні, неможна. Якби це не було для вас проблемою, ви б навіть теми цієї не створювали. Нікуди ви свої почуття не засунете, вони такі будуть вам життя псувати.
С чего вы взяли, что мне это портит жизнь?)
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Це різні речі.
Там про употребление алкоголя и наркотиков, как рад про это
_Irina-K_• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви занадто ідеалізуєте людей, вони робили правильно для СЕБЕ і це ключове. Прямо завжди-завжди хотіли як найкраще, а якщо не хотіли то насправді не могли? А як там щодо звичайних людських негативних якостей: лінощі, байдужість, алкоголізм, ігроманія та інші погані звички? Є взагалі такі батьки що дітей просто не люблять, ось випадково народили, а тепер та дитина вже неактуальна і багато ще чого.
А як можна робити правильно для всіх? Завжди буде хтось невдоволений. Ага, люди такі люди. І ліниві бувають, і пагані звички мають. Випадково народили, чи ні - не хочете жити з образою та строчити на форумах теми про своє нещастя - йдіть та вирішуйте свою проблему.
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
В дитинстві всі поняття дещо розмиті. Оцінка з´являється в дорослому віці, яка ну дуже псує життя. Діти не оцінюють умови, так як дорослі.
Да, я блондинка!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Оцінюють , думаєте діти не розуміють комфортно вони живуть чи ні?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Нет, не значит. Ты просто прошел более тернистый путь, а у кого-то это было уже по-умолчанию.
Это как с красотой. Если ты красивый я тебе легче себя реализовать
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо ви перерахуєте всі умови того комфорту, я з вами зможу посперечатись. Поки що тільки абстракції.
Сиджу тихенько• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Закон вы сами придумали? А почему не до 28? Уже бы не сдерживали фантазию свою
До 18 по закону. Дальше можешь идти работать и показать родителям, как надо зарабатывать
Сиджу тихенько• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну у меня тоже есть ребенок.
Маленький ещё но все же.
Яхту ему уже купили?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
До 23 при обучении, почитайте.
Оце так цабе• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так багатії всі і сидять на наркотиках і алкоголі
Да, я блондинка!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Хороше житло в гарному районі, власна кімната, обставлена як дитина хоче, необхідний мінімум гаджетів, одяг. Можливість активно проводити канікули і вихідні, подорожувати, витрати будь-які гуртки.Це не абстракції, а конкретні речі, які діти добре усвідомлюють.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Конечно, они ж свое отстрадали, возмущаться на своих родителей была кишка тонка, проще ’быть выше этого’, теперь родили своих и конечно хотят и свои бонусы состричь с этой схемы. А тут оказывается что дети теоретически могут быть недовольны родителями. Непорядок!
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляОце так цабе
У вас есть статистика?
Многие как раз поддерживают здоровый образ жизни)
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Це відповідь на мій коментар була. Де я в свою чергу відповідала з конкретними прикладами на ’ не було можливості’ - що можливість була. І не одна. Це було не з позиції образи чи претензії до батьків. Просто констатація реальних фактів. Люди просто не захотіли скористатися можливостями, які їм давалися. Ці їх вибори коштували мені тяжкого дитинства і проблем зі здоров´ям. Ні, не спеціально бо мене не любили. Але. До мене абсолютно рівно відносилися. Просто люди собі обрали такий шлях і навісили його дітям.
Так, і потім замість визнати свої помилки починають розповідати, що ’насправді хотіли якнайкраще’. Тобто просто брехати собі і оточуючим.
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А чим квартира в хорошому районі відрізняється від хати в селі? Мені друге подобається більше. А як відсутність гаджетів мала на мене вплинути, якщо в мене їх взагалі не було в дитинстві? Я не ходила на гуртки бо не хотіла. Чому ви вважаєте що ваш список є абсолютом?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
В селе часто хреновое образование и медицина, отсутствие внеклассных занятий
Да, я блондинка!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Може вам краще і в селі, я теж люблю там відпочивати. А дітям краще в цивілізації, коли всі друзі і купа занять під боком. Гаджетів колись ні в кого не було, тоді іншим мірялися, та ж Барбі і Лего мали велику цінність, зараз просто часи змінилися. Якщо ви не хотіли ходити на гуртки, значить вас просто не зацікавили нічим. Гуртки - це не музична школа чи інші держ.заклади.
Пацелуйнитуда• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Оценивают. Например, один из моих братьев в детстве спрашивал у матери: ’Мама, а почему у нас никогда нет денег?’
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Як раз таки страждати завжди проще, а бути вище цього, на багато складніше. Так працює психологія. Не скаржитись, не займатись пошуками винних, треба мати чоловікам яйця, а жінкам розум. Це про відповідальність за власне життя.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Ну от в багатьох селах тих гуртків немає. А замість домашніх завдань діти пахають на полі. Ну це я про моє написала
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ для_Irina-K_
Так наполягають що батьки роблять все якнайкраще для дітей, але це не завжди так. Тому і виникають подібні теми. Але тих хто про це пише чомсь намагаються застидати. Це цікаво, наче ті хто так пишуть відчувають напад чи що
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ага. І взагалі ти невдячна і навигадувала. При чому ініціаторами цих розмов завжди виступають вони. ’ як тяжко було’
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Та блін, чому так тяжко зрозуміти, що обговорення, ділитися спогадами, робити висновки, як не робити- це не впадати в жертву. Це якраз таки нагадування , в першу чергу собі, як не треба робити. А коли ділишся успіхами- впадаєш в успіх?😂😂😂
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Не пахала на полі, жила в місті. Але в селі краще. Гуртки були, ще раз питаю чому ви вважаєте що всім потрібні ті гуртки і квартири в центрі, для дитячого щастя?