КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2023

Почему набросились на автора с обидой на бедное детство?

Ведь это же правда, что детям, в развитие которых вкладываются, в том числе финансово проще по жизни...
Разве это не замечательно иметь хороший старт?
Не заздріть тьоті• 31 октября 2023
Ответ дляЩира українка
Замєчательно
Але чому у неї образа лише на маму? На тата немає.
І що автор зробила для того щоб допомогти мамі ростити своїх дітей? Клювала її що все мало і мало?
мама рожала детей себе и папе,а не дочке,чтобы та нянчилась с ними,потому что зависима в силу возраста и не может убежать от такого ’счастливого деццтва’
Прибираю щодня• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Зачем заводить ребенка, если не тянешь? Это же выбор, зачем это, если не можешь дать возможности?
Я в 91 році народилась, друга дитина в сімʼї, і мене не планували, контрацептиви дали збій. Бідні були настільки, що тато просив робити аборт бо боявся не потягнути сімʼю, от прям як ви мамі казав - краще одному дамо все. Дякую моїй мамі, що вона цього не зробила. Фінансове становище виправилось з часом, не були голодні і холодні, хоч і жили скромно. І старту у мене не було у вигляді квартири, гарної освіти, машини, як і у мого чоловіка, вигрібаємо якось самі. Зате ми самостійні і ніхто з батьків над нами влади не має.
Моїй подрузі купили і квартиру, і машину і на роботу влаштували, так мати її попрікає цим постійно, а у неї ніяких стимулів щось робити нема, бо «старту» їй достатньо.
Я б теж хотіла може щоб трошки легше було по життю, але якби мої батьки обидва думали як ви - мене б в принципі не було.
Рекламама• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В той теме был поимел с стоматологами
Ну и? В медучилище. Там конкурс небольшой. Потом зарабатываешь своим трудолюбием и напористостью себе на обучение в универе и оборудование для частного кабинета и идёшь дальше в ВУЗ.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
А де про жертву?
Добре. Якщо так принципово ’ чому дискусії, проговорення спогадів і аналіз їх ви називаєте ’ страждати’?’
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Что не сходится? Жили мы по разному. Бывало в конце 90х я маме торт из картофельного пюре делала и ним же, подкрашивая буряком из кондитерского шприца украшали. Потому что было такое, что денег не было вообще. Не чувствую себя обделенной. Никаких обид.
Как ваша мама выносила беременность при второй группе инвалидности?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляРекламама
Только обцчение 8 лет и очень недешево. То есть проф реализация только после 30+ лет начнется
Электричка• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Конечно, они ж свое отстрадали, возмущаться на своих родителей была кишка тонка, проще ’быть выше этого’, теперь родили своих и конечно хотят и свои бонусы состричь с этой схемы. А тут оказывается что дети теоретически могут быть недовольны родителями. Непорядок!
Может и возмущались, но им можно) Вообще читается какая-то безответственность во многих комментариях. Мы захотели, тебя родили , а ты греби, как хочешь. Ну даже котят, щенков берут не с мыслью, что тебя уже родили и будь рад уже этому, а с мыслями, что ему будет необходимо для полноценной жизни, а тут люди и такое отношение.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Це суцільно природне явище - помітити страшно, помітити неприємно, все зрозуміти це ’поховати маму’ як люблячу хорошу, якій просто не пощастило в житті і зрозуміти що то наприклад була звичайна тітка що більше за дитину любила горілку і жаліте себе
Все так. Пригадати, це дійсно втратити ілюзію нормальності і бачити просто як є. Це дуже боляче. Все таки добре, мабуть, коли не пам´ятаєш
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
А який сенс про це думати взагалі? А була б я Джолі моє життя було б іншим. Дитячий садок
Сенс про це думати в контексті обговорення данної теми - що від твоєї сім´ї залежать твої стартові умови і краще мати сім´ю що тебе підтримує а не отой ’сам-сам-сам’. Коли мені було 25 років і я тільки-но вирвалась зі свого ’лайна’ то я теж пишалась ’яка я молодець не те що ці ліниві дітки багатіїв’ але зараз в 40 років бачу, що так, непогано б мати нормальний старт у житті, а не думати як би мені спочатку заробити на житло, на здоровя і зовнішність поправити, як би мені мати хоч якусь заначку, а ще на тобі висять родичі які не тільки не допомогають а ще і заважають. Це я ще не беру психологічні установки що ти виносиш з такої ’сім´ї’
Kusalochka• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
У мамы позже. Папа слег когда была беременная. Полеартрит. До всего этого со здоровье у всех ок все было. Мама сердечница и стала такой, когда мне было лет 8. Папе группу дали сразу. По этому все планирование на детей так себе
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Это родня но как самому освоить уровень С1 меня больше интересуют
Без спілкування не можливо. Хіба була можливість практики. Як мінімум для відпрацювання спікінг навичок
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Ваш, пример, конечно прекрасный, вы молодец. Но согласитесь что это довольно редкая ситуация?
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То взагалі не є такою жорсткою проблемою. Може робота вимагала, наприклад айті, а там хочеш не хочеш але якось забалакаєш+ може в людини здібності і мотивація.
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Сам без всего (практики) получил уровень С1? Верится с трудом
Сам вивчив мову будучи на перших курсах вузу, бо знав, що так можна заробити більше і отримати кращу посаду. Стартував в іноземній конторі.Продовжував вчити, за необхідності отримував сертифікати свого рівня. Останні 18 років спілкується англійською майже щоденно, бо все життя працює в іноземних конторах.
А Ви не вірте, нити і звинувачувати легше значно, але це шлях невдахи.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
То есть у него на это ушло практически 20 лет? А как это противоречит тому, что я написала?
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
В айти будет пожизненный B1 без курсов и спикинг клубов.
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А поїхали б вчитись в Англію то знали б ще краще і при меньших зусиллях, але такої можливості вам не дали. Тобто вам для досягення того ж рівня який має якийсь середнячок з підтримуючої сім´ї доведеться витратити набагато більше зусиль, була б в вас така підтримка пригнули б набагато вище і жили б набагато краще
У мене більше витримки і сили, ніж у ніжного хлопчика, що вчився в Англії. І те що для нього проблема, для мене ні. Свій рівень я досягнула і у Англії трохи прожила, сама, за свої гроші, бо так захотілось. І надивилась за життя на ніжних, виконаних хлопчиків, які не вміють вирішувати життєві питання, що й казати про бізнес.
Kusalochka• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не могу сказать. Моя дочь не знает, что такое нет денег. Не знает, как можно не поехать на отдых в хороший отель. Да что там, она не знает как маникюр сделать, волосы покрасить или брови выбирать без салонов красоты. Хорошо ли это - жизнь покажет.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Ваш комментарий очень странно отдает некой попыткой показать себя лучше, через унижения абстрактного знакомого.
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ще раз перечитайте.
Не гоню• 31 октября 2023
Я ту тему не читала, но поддерживаю автора, нищета в детстве часто накладывает свой негативный отпечаток, ощущение второсортности и другие комплексы, от которых потом трудно избавится
Есть понятие даже «синдром нищеты»
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Психолог Ви так собі, але пробуйте,хто зна)
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Так і хочу спитати скільки вам років. Чесно, без стьобу. Бо я так думала в 30 а в 40 уже розумієш що ’ніжні хлопчики та дівчатка’ (насправді не ніжні а просто з цілою психікою) з нормальних сімей дуже часто мають все те що і я але без тої напруги і нервів що мені довелось витратити (а може мають і більше, бо поки я вибиралась з гівна в них вже було нормальне стажування, комфортне житло та гроші на старт бізнесу). А якісь там одиничні приклади як хтось з них пиячить, або все розтринькав мене якось більше не тішать. Це якийсь самообман.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Ще раз перечитайте.
Я нормально перечитала. Вы сказали как он выучил до С1 , но не уточнили в какой момент, только что у него сейчас прекрасный английский и он его на данный момент знает лучше знакомого, который учился в Англии раньше
Не гоню• 31 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Вам всю жизнь придется пахать на ее старт, и не факт, что догоните
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Я не психолог, просто не очень понимаю смысла этого сравнения с одним абстрактным знакомым.
Вы думаете из бедных семей все пробивными стают? А из богатых все не могут решать жизненные вопросы?
Нет, просто те, кто на самом дне, или в самом топе выпали из вашей статистики
Не гоню• 31 октября 2023
Ответ дляРекламама
Смешно)) пока медсестринством заработаешь на это все, а потом выучишься, учитывая что на врача только на стационаре учатся, то как раз перед пенсией может успеешь выйти на работу, а может и нет
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляНе гоню
Про це в цій темі і точиться, але чоось намагаються цей факт якось нивелювати. Я досягла того успішного успіху вирвавшись з такої дисфункційної і бідної сім´ї і точно знаю що це коштує сил, нервів, дорогоцінного часу щоб просто бути на рівні з тими хто просто жив собі своє нормальне комфортне життя. І для мене це супердосягнення, а для них звичайний рівень комфорту.
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Зі знайомим обидва проходили сертифікацію. Чоловік здав, знайомий ні.Здав з другого разу.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вот да, обладай знакомая автора комментария большими амбициями, автор бы говорила ’конечно, у нас был очень разный старт’