Пухнасті штани• 01 ноября 2023

У мене є питання з трансферу до аеропортів

Добридень! Якщо виліт з Кишинева, Бухаресту, Ясси, Сучави , Катовіце і купується пакетний тур, то до аеропортів турист їде самостійно, чи це включено в турпакет? Чи додатково до пакету замовляти трансфер.
Зорієнтуйте, будь ласка.
PORKA• 01 ноября 2023
Иоже бути і так і так

Белочкой зови• 01 ноября 2023
Переважно самостійно, але деякі туроператори пропонують додатково платно трансфер
Вчителька з мікрорайону• 01 ноября 2023
Самостійно.
ЕжеМышь• 01 ноября 2023
Самостоятельно
tourdream• 01 ноября 2023
На сьогоднішній день трансфери саме під конкретні рейси пропонуються від оператора тільки зі Львову до аеропорту Жешува.
До інших аеропортів також є трансфери від туроператорів, та від приватних перевізників. Але вони їдуть не по часу під конкретний рейс.
До деяких аеропортів також можна дістатися рейсовими автобусами.
Всі трансфери звичайно йдуть за додаткову плату. Але влітку бували акції, коли оператор бонусом до туру робив безкоштовний трансфер зі Львова до Жешува.
автор Пухнасті штани • 01 ноября 2023
Ответ дляtourdream
Дякую!