Регионщица• 01 ноября 2023
Що це за ціни такі?!
Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Гуру троллинга• 01 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Зашел постричься в будку возле метро,250 грн и это не салон,вообще офигели
Те ’будки’ уже подняли цены... удобнее в парикмахерскую с водой и туалетом ходить
Знаю бакси• 01 ноября 2023
Слухайте, автор, це хоч часу трохт потратить за 400 грн, а я в стоматолога вирвати зуб вирішила - 1600 грн заявив. Вирвала наступного дня в звичайній стоматології за 600 грн. Нескладне видалення, рентген мала з собою. 5 хв - висмикнули і пішла...Ну ні, ще вкололи укол 2 хв....Ото де подуріли вже зовсім
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Ответ дляИграю у края
Эх я б каждый день красилась и стриглась у нас, а у нас в Канаде мало того что рукожопые так 150$ покраска на дому
Дуже дивно порівнювати ціни і не порівнювати зарплати.
ПробілНеПрацює• 02 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Вам не жалко цих грошей? Ну, реально, я всі корені профарбовую за 10 хвилин по авторській методиці, ще 5 на довжину. Я б сама пішла в перукарі, якби не ця клята алергія
Вы блонд нормально, чтоб не желтое, не зеленое, не фиолетовое и не перепаленое сами не покрасите ни корни, ни длину, особенно, если волосы будут ниже плеч, разве что в черное или в какой-то темный цвет можно самому, блонд не у всех мастеров получается, поэтому какое ’на дому’ самому?!