Регионщица• 01 ноября 2023

Що це за ціни такі?!

Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Elani• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Ой, та ходіть не жлобіться, перукарям теж треба машини купляти
Фарбу свою несу тому, що у мене алергія, а ця перевірена
Так и покраску сама делай. Или чего человек должен работать за спасибо. Точно волшебная женщина 😀
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляElani
Чого ви мені тикаєте? я з вами свиней не пасла! Думка такої хамки мене не цікавить
hrystia• 01 ноября 2023
Ответ дляНу ниче се
Як ви читаєте??? Фпрба автора!
Ви коли зйшли в тему?? Автор відредагувала пост, коли прочитала, що всі пишуть, що це норм ціна.
Ну ниче се• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Як можна відредагувати текст? Після того, як він опублікований
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Переквалифицируйтесь в парикмахера и будет вам счастье
У них лапки🐾
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Текст в старт пості неможливо відредагувати, якщо у вас по-іншому-пришліть прінискрін як ви це робите)
Полтавська галушка• 01 ноября 2023
мне приходится ездить в пригород, шоб секономить
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
У них лапки🐾
Чим ви читаєте, я весь час фарбуюсь сама, як лапки, до чого тут це? Аби обісрати
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Ви сама себе обісрали цією темою.
Окрема подяка адмінам за виданий Вам нік
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Ви сама себе обісрали цією темою.
Я так не вважаю) які ще у вас образливі слова заготовлені?
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
То буде ілюстрація того, як ви змінюєте текст чи вже й не чекати?
hrystia• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Не чекайте. Ви самі знаєте, що ви написали у старпості.
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Звісно знаю, я писала текст з упором на те, що фарба моя, бо якби була не моя, то ціна дуже низька для такої процедури. А ви або спеціально брешете, або настільки неуважні, що вже й самі повірили в те, що написали.
hrystia• 01 ноября 2023
Ответ дляНу ниче се
Не знаю. Старпост уважно читала. Вже не вперше зустрічаю теми в яких пізніше змінюється старпост.
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
То спробуйте змінити і побачите чи вийде це у вас.
Кондуктор автобуса• 01 ноября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну я вам скажу що 400 грн це ще дуже адекватно в мене знайому нещодавно пофарбували в якійсь там примудрій техніці ( не пам´ятаю назви ) заплатила вона 4500 грн сиділа там 5 годин і вийшла з тим самими кольором що і прийшла я була шокована що вони там робили по факту нічого не змінилось
примудрой еще ладно, мою знакомую в ее же цвет вернули за 10 000))))) она думала ну максимум 5000, поэтому даже не спросила за цену
Правильно_Валерчик• 01 ноября 2023
автор, поищите группы в вашем городе(вайбер,телега,инста)-кому нужны модели на покраску. или ученикам-за символическую оплату. конечно,если вы хотите мелирование,шатуш и т.п. - то лучше заплатить,а если корни- будьте моделью
Марічка• 01 ноября 2023
Охренели притом что моя подруга работает лаборантом за 55 грн /час
EvdoKiev• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Між безкоштовно і 400 гривень-ціла прірва
Нормальная цена меня красят в Киеве 450 однотон
буреЛОМКА• 01 ноября 2023
Бровары, не салон, а просто кабинет мастер арендует. Стрижка 600, покрасить корни волосы до плеч-700грн
Это считается очень дешево, почти бесплатно
mavka.cy• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
ну враховуючи, що ціна вашої фарби 100 грн, то зберіться з цінниками.

400 грн з їхньою фарбою - це дуже низька ціна для такої процедури

а ви хотіли за 200 покраску. то навіть по вашим оцінюванням це нижче варіанта ’дуже низька ціна’
шукайте вже зразу за безкоштовно. бо ради 100 грн економії цілий день щось обговорювати на порадниці це якась дурниця
Йосип_молодий• 01 ноября 2023
В салоне однотон - 3600 грн
Сама купила себе краску, какую хочу и окислители, пошла в другой салон - покрасили на 760 грн.
Краска - тюбик 300 грн
natalia_vas• 01 ноября 2023
Привет, не по теме, но благодаря каналу Евы Лорман научилась более менее хорошо красить седые волосы, подготовка к покраске -мордонсаж, самострижка и тд.
Ируся-пуся• 01 ноября 2023
Я фарбую сама себе і не ношу нікому гроші за це. Ще й феном не перепалюю волосся, а то в салоні як горячущим феном підсмажать ті кінчики - жах
Играю у края• 01 ноября 2023
Эх я б каждый день красилась и стриглась у нас, а у нас в Канаде мало того что рукожопые так 150$ покраска на дому
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляИграю у края
Так ви ж і не 500 доларів зарплатні отримуєте
Играю у края• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Так и расходы здесь как на другой планете, только съем 3000$. А запрплата с супер английским тоже 3000$ и это ещё надо устроиться
Простецкая• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Я завжди уважно читаю старпост) Не хвилюйтеся так. Автор встигла відредагувати текст. Спершу й мови не було, що фарба її.
Не пишіть несенітниці! Відредагувати стартпост неможливо! А коли пост редагується, на це дається 1 хвилина, та завжди видно що редагували, бо це написано. Обісралась так і скажи .
Простецкая• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Робіть скріни, бо поки що всі ваші виправдовування - це просто хрень.
Гуру троллинга• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Які розходники?
- аренда помещения
- покупка мебели
- налоги
- зарплата
- коммунальные платежи (вода, свет по коммерческому тарифу)
- зарплата бухгалтеру (часто есть в парикмахерских)
пр пр... видать так.