Регионщица• 01 ноября 2023
Що це за ціни такі?!
Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Ну чому, зараз викладачі вострєбовані. Сказати скільки година роботи? Дуже вострєбовані спеціалісти по закупівлям в бюджетні організації. Платять від мінімалки. Ви аби щось ляпнути с понтом под зонтом?
А то ви не знаєте, що тут лише вострєбовані висококваліфіковані високооплачувані крупні керівники сидять?
Бжоли-бандерівці• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Які розходники?
Шампунь, маска, рушник і т.д.
KROX@• 01 ноября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Привязали когось до роботи?
Всюди влазю• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
400 гривень на годину за мою роботу ніхто не платить
Переквалифицируйтесь в парикмахера и будет вам счастье
Шотуткоїться?• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
І перукареві в цьому випадку теж не заплатять)) ви реально така ’волшебна’ , чи просто тему трольну вирішили нашкрябати? Власникові відсоток, державі податок, вода, рушники, світло, амортизація фенів - щіток, фольга, серветки і т.д. ? Ви придурюєтеся, признайтеся
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Скільки ви заробляєте в місяць?
НетЕщеНаверное• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Первое, покраска это больше чем час.
Второе, в 400 грн входит не только зарплата парикмахера, но и аренда помещения, коммунальные, маски/шампуни/перчатки, амортизация фена, кистей, накидки защитной.
Ну и третье, парикмахер разве виновен в том что у вас низкая оплата труда?
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Я завжди уважно читаю старпост) Не хвилюйтеся так. Автор встигла відредагувати текст. Спершу й мови не було, що фарба її.
Що ви несете, як можна відредагувати стартпост?🙈
Це ж треба так вміти прибрехати😂
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Первое, покраска это больше чем час.
Так і я не винна, що перукар платить оренду і все інше, може ще й за проїзд на таксі до роботи їй заплатити? Ви можете похвастатись зарплатою в 40-50 тисяч, як у неї, будь ласка, ви їй і заплатите за те, що вона вас намастить за 5 хвилин, а потім буде стригти іншого клієнта
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляElani
Расходники на жлобов, которые несут свою краску, денег нет но в салон очень хочется.
Сами на кухне- дёшево и без расходников))
Ой, та ходіть не жлобіться, перукарям теж треба машини купляти
Фарбу свою несу тому, що у мене алергія, а ця перевірена
З вишневого садка• 01 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
ЧАС проведений клієнтом у салоні задля ПОВНОГО циклу окрашування коренів волосся , складає 1,5 -2 години. 30 хвилин - нанесення фарби, 30(40) хвилин тримають фарбу на волоссі, 15 хвилин змити фарбу + нанести маску або бальзам, 15-30 хвилин - висушити волоси.
Як всі ці процедури можна за 30 хвилин зробити?
Нанести фарбу на кінчики 30 хвилин? Це де таких горе майстрів вчать? 40 хвилин фарбу на кінчиках тримають? Це перепалене волосся. Інструкцію наші горе майстри не читали, напевно.
15 хвилин змивати фарбу з маскою? Вау. 30 хвилин сушити волосся? Вау-вау! На це був спроможний лише радянський фен Русалка при нереально густому волоссі нижче попи. Сучасний фен за 30 хвилин висушить кілька клієнтів.
Ваша арифметика така ж дивна, як і арифметика перукаря автора теми. Просити модна яку завгодно ціну, але треба називати речі своїми іменами - жадібність, бажання легких грошей, а не виправдовуватися витратами, яких насправді не має.
Белочкой зови• 01 ноября 2023
Де б мені знайти за 400 в салоні😆
Я сьогодні пофарбувалася своєю фарбою аж за 800. І це я на дом до майстра прийшла🤦♀️
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Де б мені знайти за 400 в салоні😆
Вам не жалко цих грошей? Ну, реально, я всі корені профарбовую за 10 хвилин по авторській методиці, ще 5 на довжину. Я б сама пішла в перукарі, якби не ця клята алергія
Бачу_майбутнє• 01 ноября 2023
Автор, это у вас там парикмахерши цену себе не сложат. Приезжайте к нам краситься и стричься, город-миллионник, салон, стрижка каре и покраска моей краской 350 грн 2 недели назад)
И девочка очень хорошо стрижет, давно к ней хожу.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Дякую, зайшла заради цікавості в салон, там фарбування своєю фарбую коштує 500, записала дитину на стрижку-280 гривень. От де тут логіка, невже та крапля бальзаму, вода, прання рушника і сушка феном коштують аж 220 гривень?..
Бачу_майбутнє• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Может они думают, что какое-то сложное окрашивание или вы из черного в белый?
Я сама светлая и в светлый крашусь, тк за последние 2 года 90 проц седины(
Дочка стриглась летом, японский каскад анимешный, 200.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ні, нічого вони не думають, просто такі ціни
ПробілНеПрацює• 01 ноября 2023
Киев - я за окрашивание отдала вчера своему мастеру 2400 - и это она берет очень дешево еще. Узнала у других мастеров в инсте - хотят от 5-7 тысяч.
Куратор дебошей• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
То фарбуйтесь далі самі. Люди знають ціну своїй праці.
Ну ниче се• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Ви серйозно?) Фарба ваша чи ні? Якщо ні, то ціна за фарбу, за воду, за роботу. Це ще і недорого.
Як ви читаєте??? Фпрба автора!
Тарабарщина• 01 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ого. Дорого.
Элитная ветеринарка) в нашей коту маникюр сделать - 50 грн
Сама обычная, в Харькове на Салтовке. Просто развод людей, после того как я возмутилась ценами следующий прием обошелся всего в 100 грн
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А ’’кінчики’’ то що такє? Я взагалі то про фарбування коренів писала.
Не ходіть до горе-майстрів. Вас хтось змушує до жадібних перукарів ходити?
Белочкой зови• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Та вона змішує відтінки, фарбує корені, тонує. Я б так точно не змогла. І в мене теж довге волосся