KrupinkaSs• 01 ноября 2023

У кого в доме есть настоящий камин,зайдите пожалуйста.

Как часто вы его разжигаете?Много ли грязи от него?Тяжело ли ухаживать?
По вашему мнению,нужная ли вещь в доме или на пару раз поиграться?
LyudaT• 01 ноября 2023
У нас есть. Разжигаем нечасто, но все равно это классная штука) Ну и это запасной вариант отопления на случай отсутствия газа)

чир• 01 ноября 2023
Это красивая интерьерная вещь, у меня в квартире.
Meercury• 01 ноября 2023
У меня. Но он современный. Не дымит и тд. Двойной дожил, евро нормы.

Топить удобно
Svitlana7• 01 ноября 2023
В батьків вдома є. Дуже виручав, коли не було світла/опалення. Створює нереальний затишок взимку. Але треба багато дров. Ну і постійний нагляд, коли горить, щоб іскра кудись не вскочила. Не подобається, коли є скло, це вже як в телевізорі. Час від часу чистять димар та й все. Ну і ще, що згадала, він в них просто як декор, краще, якщо можна опалювати ще будинок від каміну
Meercury• 01 ноября 2023
Ответ дляSvitlana7
У меня со стеклом но все красиво
автор KrupinkaSs • 01 ноября 2023
Ответ длячир
У вас классика или современный?
Svitlana7• 01 ноября 2023
Ответ дляMeercury
У меня со стеклом но все красиво
Ну це я по своїх вподобаннях описала) мені більше подобається дивитись на живий вогонь, не через скло
чир• 01 ноября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
У вас классика или современный?
автор KrupinkaSs • 01 ноября 2023
Ответ длячир
фото
Красиво)

Prervana• 01 ноября 2023
Разжигаем в межсезонье, пару раз в году) это прикольная и дорогая игрушка
SNOOPY• 01 ноября 2023
в нас є, але не вдома, а на дачі. запалюємо в холодну пору щоразу, коли там. затишно, нерви заспокоює, тепло одразу в будинку (в нас шахта заведена в кімнату на другому поверсі, від якої весь поверх прогрівається швидко). прибираємо (попіл-вугільці) щоразу, коли їдемо додому. бруду дуже багато немає, але ми акуратні. в принципі, це додатковий пункт для прибирання, так:)
Басина• 01 ноября 2023
На дачі. Всю зиму палимо.
VitalinkaGL• 01 ноября 2023
У меня.Тут есть у всех.У нас газ.
Красиво,мы включаем просто для интерьера.Грязи нет.
Lor111etta• 01 ноября 2023
Димохід регулярно треба чистити.
І я ,і сусід викинули каміни.
Потішились і надоїло.
Дим все одно затягує.
Поставили турецьську піч-буржуйку-і дров менше йде,і тепліше,і надійніше