західний_діалект• 01 ноября 2023
С 1 ноября не будет наложки?
Посмотрела только что видео производителя обуви. Что усложнили этот процесс. Кто слышал?
західний_діалект
• 01 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Это какой производитель? Может только он так решил себе
Лев Любинин обувь.
західний_діалект
• 01 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Может у него с налогами что-то нечисто?
Вы читали что он пишет, министерство финансов, запрещает наличку на новой почте. Но не пойму только ему или всем так будет.
Готова до другої• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Он может писать что угодно, чтобы оправдать у себя отсутствие наложки
Фляшунька• 01 ноября 2023
Это из за проверок кассовой дисциплины.
Все ж очень ратовали за кассовые аппараты. А для ФОПов это таки серьезный головняк.
Пузата Хата• 01 ноября 2023
Якщо це Любінін, то в чат боті він писав що не буде так відправляти, бо багато людей просто не забирають...
Кукарикуууууу• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
На паркані теж багато чого написано. Звісно, життя непередбачуване, але на даний момент ніхто ніяку наложку не забороняє.
Лама_мама• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
на заборе тоже пишут) Дядя решил крутить чужие бабки в своих закупках, не дурак
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Может у него с налогами что-то нечисто?
Просто задрот и компания приняли законы, а как правильно наладить систему не решили
Кассовых аппаратов нет , очередь на месяцы вперёд
По наложке при отправке продавец должен провести операцию через кассовый , выдать чек , а если товар не заберут , как оформить возврат пока не ясно
Один гемор , пока это все наладится не один год пройдёт
Голубка миру• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Бред. Скорее всего они не хотят выставлять чеки / платить налоги. На новой почте даже деньги обналичивать можно. В смысле запретили наличку)) Я как ФОП с интернет магазином удивлена 😆
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Все верно, деньги только на расчётный счёт
Рятівник Малібу• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Лев Любинин обувь.
Тільки що забрала з пошти відправлення належною і знову замовила в іншого виробника, замовлення передзвонили і підтвердили, завтра відправлять.
Судячи з ламаної української, писала проста людина, може якесь кустарне виробництво
Пузата Хата• 01 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Багато вже під нього копій. Треба на його оф.сторінку
Пузата Хата• 01 ноября 2023
Зараз подивилась на його офіційну сторінку нічого того не написано. А тільки, що не забирають з пошти посилки і йому платити за покатушки
Просериарила молодость• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Лев Любинин обувь.
Уже недавно тут за него спрашивали.
Реклама ?
ЖивунаБагамах• 01 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
А Нова пошта чомусь не в курсі, що у них заборонили наложку:
більше того скажу, можна отримувати спокійно кошти за наложку на банківську картку, а ФОПи можуть отримувати на рахунок, треба просто підписати з новою поштою угоду
те саме з укрпоштою
Горлаю зрання• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
повернення чого?передплати? так її продавець і не повертає , а сплачує нею доставку і витрати на відправка
західний_діалект
• 01 ноября 2023
Ответ дляПузата Хата
В Инстаграм зайдите, на мужскую обувь, он вот только недавно выставил пост.
Горлаю зрання• 01 ноября 2023
Ответ дляПузата Хата
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Вы о чем ? Я про чеки и налоговую
Olena_vitamin• 01 ноября 2023
Дійсно так і є, я також ФОП, всі податкові консультанти налогошували весь жовтень про це. У мене наложки немає, тільки на рахунок передплата. Реально податкова забороняє нам, ФОПам, забирати гроші готівкою на Новій Пошті, тільки на рахунок. А це треба фіскалізувати, все всі хочусь ставити касові апарати, на це також є причини) Плюс не не завжди швидко, що готівку взяв і пішов, а щоб гроші дійшли треба час. Але я чула, що Нова Пошта робить зараз якусь схему (легальну), щоб це було легко і законно для всіх. Так що треба почекати трохи і буде більш ясно
ЖивунаБагамах• 01 ноября 2023
Ответ дляГолубка миру
аналогічно)