західний_діалект• 01 ноября 2023
С 1 ноября не будет наложки?
Посмотрела только что видео производителя обуви. Что усложнили этот процесс. Кто слышал?
Лама_мама• 01 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Уже недавно тут за него спрашивали.
Реклама ?
самошитки по цене интертопа, но сельским людям нравится
ЖивунаБагамах• 01 ноября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
фото
ну не хоче просто він відправляти наложкою, а написати можно що завгодно
ЖивунаБагамах• 01 ноября 2023
Ответ дляOlena_vitamin
Дійсно так і є, я також ФОП, всі податкові консультанти налогошували весь жовтень про це. У мене наложки немає, тільки на рахунок передплата. Реально податкова забороняє нам, ФОПам, забирати гроші готівкою на Новій Пошті, тільки на рахунок. А це треба фіскалізувати, все всі хочусь ставити касові апарати, на це також є причини) Плюс не не завжди швидко, що готівку взяв і пішов, а щоб гроші дійшли треба час. Але я чула, що Нова Пошта робить зараз якусь схему (легальну), щоб це було легко і законно для всіх. Так що треба почекати трохи і буде більш ясно
ну на Новій пошті точно працюють люди, розумніші за Гетьманцева, якого, сподіваюся, після війни повісять десь поруч із х’йлом за те, що не дає жити простим підприємцям
Горлаю зрання• 01 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Уже недавно тут за него спрашивали.
Реклама ?
зайшла подивилась - хто це взагалі купує
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Потому что нас загнали в такие рамки . Мы бы с удовольствием работали как и раньше
Пузата Хата• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
В Инстаграм зайдите, на мужскую обувь, он вот только недавно выставил пост.
Просериарила молодость• 01 ноября 2023
Он ещё и из Днепра, моего города. Никогда о нем не слышала.
Пузата Хата• 01 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ну ось і почули. Така міні реклама...
Госпожа_тамагочи• 01 ноября 2023
Я це передбачав що у нас Єрмак і компанія не нажруться, і рано чи пізно зроблять цифрові гроші, щоб кожна копійка була на контролі у офіса президента, тому перейшов торгувати на еБЕЙ, там усі фінансові проводки йдуть ч-з США
Olena_vitamin• 01 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Я взагалі не проти фіскалізації і порядку... але все дуже складно, і виходить що ще більше хаосу)) Бо податкова каже одне, Нова Пошта може казати інше, бухгалтери інтерптирують по-третьому і взагалі іноді неясно, кому вірити)
Olena_vitamin• 01 ноября 2023
Новій пошті не подобається, що податкова хоче фіскалізації ’наложок’ зі сторони бізнесу!
І підприємці отримують листи від НП наступного характеру:
Шановний клієнт,
Товариство з обмеженою відповідальністю «НоваПей», користуючись нагодою, висловлює Вам свою повагу та повідомляє таке.
Останнім часом в публічній площині активно обговорюється питання фіскалізації операцій із продажу товару фізичними особами-підприємцями в мережі Інтернет із використанням служб доставки та різні позиції Державної податкової служби щодо питань фіскалізації підприємцями операцій, які здійснюються на умовах «післяплати». Різна позиція щодо фіскалізації зумовлена, на думку фіскального органу, природою взаємовідносин служби доставки із клієнтом та власне тими статусами, які служби доставки визначили в офертах. Але в договори на організацію перевезення Новою поштою, в тому числі публічний договір, умови надання послуг Нової пошти та Новапей не вносилося жодних змін. Тому компанія здивована зміною трактування податковою необхідності використання РРО.
Ми не уповноважені трактувати законодавство, нормативні документи та дії податкової, і не розуміємо як кур´єрська служба, пошта чи будь яка служба доставки може приймати гроші в оплату товарів, робіт і послуг, які нею не продаються та видавати фіскальні чеки про розрахунки за ці товари, роботи, послуги. Новапей і інші оператори здійснюють ідентичну за своєю суттю операцію - це переказ коштів. Тільки, наприклад, в Укрпошті це поштовий переказ, а в ТОВ «Новапей» - це грошовий переказ. Ні одна, ні інша компанія товарів з посилок не продає. А Закон про РРО не пов´язує видачу чи невидачу чека зі статусами «оператор поштового зв´язку», «кур´єрська служба», «експедитор». Отже, для отримання відповіді на питання чи треба застосовувати РРО, рекомендуємо звернутися за консультацію в ДПС. Адже офіційні роз’яснення з цього приводу для підприємців-платників податків може надавати лише фіскальний орган у вигляді індивідуальних податкових консультацій.
При цьому ми, розуміючи важливість даного питання для наших клієнтів і для підприємців загалом, вже зараз робимо все можливе, щоб сприяти вирішенню ситуації, що склалась, а саме:
працюємо над створенням для клієнтів бізнес-кабінету, який є аналогом клієнт-банку. Це може бути додатковим фактором, які дозволять ФОПам здійснювати операції засобами Фінансової установи без фіскалізації;
ведемо перемовини із Державною податковою службою України та Національним банком для уточнення позиції та фіксації прозорих та законних механізмів, що сприятимуть розвитку підприємництва в Україні;
співпрацюємо із профільними асоціаціями та депутатським корпусом на предмет внесення змін до чинного законодавства, щодо розширення винятків, за яких РРО не застосовується, - зокрема, при використанні систем переказу коштів/онлайн-кабінетів платіжних установ.
Дякуємо за взаємовигідну співпрацю!
PS: Цікаво чи вдасться Новій пошті продавити свою позицію та чи змінить податкова свої роз´яснення під їх тиском)) Хто як думає?
Шановний клієнт,
Дякуємо за взаємовигідну співпрацю!
Всюди влазю• 01 ноября 2023
Ответ дляГолубка миру
Бред. Скорее всего они не хотят выставлять чеки / платить налоги. На новой почте даже деньги обналичивать можно. В смысле запретили наличку)) Я как ФОП с интернет магазином удивлена 😆
При полной оплате на р/с как их можно не платить или скрывать доходы?😏 я понимаю, если бы вы такой коммент на налодку написали…..
культУра• 01 ноября 2023
Ответ дляOlena_vitamin
Шановний клієнт,
Дякуємо за взаємовигідну співпрацю!
Шановний клієнт,
Дякуємо за взаємовигідну співпрацю!
Ответ на последний абзац - нет
західний_діалект
• 01 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Уже недавно тут за него спрашивали.
Реклама ?
Ну наверное если бы была реклама то она была бы заявлена в теме, вы не так считаете? А не где то в комментах??
Гуру троллинга• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Вы читали что он пишет, министерство финансов, запрещает наличку на новой почте. Но не пойму только ему или всем так будет.
Я картой плачу на почте. И карта моя прив´язана к отправке. Там можно выбрать на карту или в отделении. Не надо ходить наличку забирать, на карту через полчаса заходят.
То он так себе решил, видимо на доставку много раз разорился.
Послушная• 01 ноября 2023
Там не в наложке дело, а в том, что надо в посылку вкладывать чеки. А если клиент не заберет, то начинается геммор. А если ты дроп, то поставщик вообще должен чек вложить исключительно на себестоимость той же обуви, которую ему сбрасывает дроп. Например, дроп продает обувь за 700 грн, себе оставляет 100 грн, поставщик вкладывает чек на 600 грн = у клиента подгорает, шо его нагрели на 100 грн ’верните разницу!!!!1111пыщьпыщьпыщь’ (у меня было, что клиентка пришла через два месяца и потребовала вернуть ей 100 грн, потому что она только что увидела у другого продавца эту модель на 100 грн дешевле в распродаже, так что...)
Послушная• 01 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Уже недавно тут за него спрашивали.
Реклама ?
Это какая-то антиреклама, если честно
Послушная• 01 ноября 2023
Ответ дляjk2601
Дівчата підскажіть. А зараз ха наложку на новій пошті не доплачують? Раніше здається 20 грн +1% був, а як зараз?
Без изменений
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Та здесь большая часть не понимает о чем речь, для них предприниматели = барыги, не платят налоги
Несут чушь , которую им втирали Гетьманцев и Ко
Они не понимают, что эти уроды хотят убрать мелкий бизнес , оставят Эпицентр и тд и у этих же , кто здесь на предпринимателей орет, не будет выбора , будут покупать у этих махин за неразумные деньги
Я вчера зашла в супермаркет умывалка 331 грн, такая же на базаре в маленьком магазине 90 грн
И поверьте , этот маленький магазин , платит налогов побольше , чем эпицентр и огромные компании и крутится на своих деньгах , а не берет на реализацию с отсрочкой платежей
Olena_vitamin• 01 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Нет, вы судите сейчас как физ лицо. Для физ лиц действительно всё ок, всё без изменений. Эти ограничения касаются только коммерции (тех, кто ФОП).
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так я не поняла есть наложенный платеж или нет?
Есть
Послушная• 01 ноября 2023
Ответ дляjk2601
Тобто доплачують?
Вы спрашиваете как покупатель или как продавец?
За наложку обычно покупатели платят 20+2%. Но продавцы могут договориться с новой почтой и оплачивать эту сумму за клиента
Послушная• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Та отож, а еще не понимают, что не будут люди себе в убыток работать и просто все расходы, штрафы и т.д. заложат в цену. И пострадает конечный потребитель, то есть советчицы.
Ответ дляПослушная
Просто зараз спробувала створити накладную з наложкою і без сумма доставки не змінилася
Я покупець не хочу переплачувати
Послушная• 01 ноября 2023
Ответ дляjk2601
Я покупець не хочу переплачувати
Там доставка денег отдельной строкой пишется, а стоимость самой доставки посылки - отдельно. Вот скрин, доставка 106+42 грн будет. Если в приложении, то там это включено в ’грошовий переказ’ - если раскрыть его, то там будет расписано отдельно. Иногда еще покупатели возмущаются, шо им оформили наложку на 42 грн больше, а это стоимость услуги просто включается в сумму
Всюди влазю• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Вы правы, к сожалению(((( просто девушка пишет, что у нее самой фоп, просто удивительно как она себе представляет неуплату налогов при оплате на р/с, но ответа видимо не будет
Лама_мама• 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
а можете показать хоть одни боты, купленные у этого дяди левы? вы ж видать раньше покупали, раз знаете что наложка была и нету