Всех в сад• 01 ноября 2023

Дівчата, ви дивитесь новий український серіал "Зв´язок"?

Сучасний серіал з українськими акторами, мені дуже подобається, легкий, цікавий, вже 20 серій подивилась)
Всміхайлик• 01 ноября 2023
О чем?

Соседушка• 01 ноября 2023
Це той, який зняли за державний кошт при дефіциті бюджету?
автор Всех в сад • 01 ноября 2023
Ответ дляВсміхайлик
О чем?
Комедія Звʼязок зосередиться на важливому та великому аспекті нашого сьогодення – стосунках на відстані. Ми вже звикли жити в телефоні: у когось рідні воюють на фронті, у когось родина поїхала за кордон, когось просто розвела війна по різних містах.
ЗдесяЯ• 01 ноября 2023
Дуже люблю цю компашку: Тарас Цимбалюк, Тоня Хижняк, Наталка Денисенко, Настя Цимбалару і Анна Саліванчук. Тож думаю подивлюсь і я цей серіал
автор Всех в сад • 01 ноября 2023
Ответ дляСоседушка
за це не знаю
автор Всех в сад • 01 ноября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
я теж їх люблю
Всміхайлик• 01 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Спасибо
Дружная семейка• 01 ноября 2023
Нет
Пьяная вишня• 01 ноября 2023
Ні, бреду купа і знецінення почуттів

ГугелП@лАмался• 01 ноября 2023
Далі половини першої серії не змогла, плюватись хочеться.
Таке враження наче початок війни це якийсь прикол, ха ха ха, обіржаться можна.
Ідіоти хто придумав.
Слоник-тоник• 01 ноября 2023
Дно це, а не серіал
Борщичок• 01 ноября 2023
Он же ужасный, как вы такое смотрите???
Біле пальто• 01 ноября 2023
Просто жахливий. Фоном включила коли на кухні готувала. Таке враження,що жарти для дегенератів писали.
Кнопус• 01 ноября 2023
Я взагалі не можу дивитися українське сучасне кіно після 2014 року. Низькопробне і переігране. А мова? Я ту українську мову не узнаю. Жахливий акцент, чакан’я, давлення.
Кудесница_с_пургеном• 01 ноября 2023
Після вашої теми включила, бо подобається Цимбалюк і Хижняк....7 хвилин і ком в горлі.
Знецінення якесь. Я згадую ці перші хвилини і дні, коли від страху неможливо дихати, коли всі мої в Гостомелі і кожна новина паморочить свідомість.
Хоча я справді рада, що хтось уже може відноситись до того часу через призму посмішки. Це добре- стабільна, здорова психіка: пережили, вижили і добре. Я поки не можу.
Стильна штучка• 02 ноября 2023
Задум непоганий, але мені чомусь ріже вухо, коли персонаж Тоні Хижняк через слово ’я волонтерю’, ’вирішую питання по волонтерці’... Всі і так розуміють чим вона займається, Навіщо це постійно підкреслювати. Також згадується, як на початку війни Тарас Цимбалюк в шоці був, коли йому повістку принесли. В соцмережах постійно бідкався, що фронт це не його, а тут такий бравий захисник.