ЧорноброваЯ• 01 ноября 2023

Люди!Умираю!Комната в общаге или дом в селе 15км от города?

Что купить?Цена одинаковая
woman Warrior• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я в США
і я теж вважала, це ж загальний наратив, що їздити нормально
Спершу дорога в одну сторону займала до 2 годин - пів дня (образно в дорозі)
Потім - 40 хв. Жити можна, але не зручно
Коли ми купували будинок то зійшлися на тому, що їздити ніхто не хоче, це не зручно, не комфортно і забирає доволі багато часу, який можна витратити на цікавіші справи.

Тому 15 км як тут радять автору - це багато. Вона постійно буде їздити в місто в магазин. Як мінімум один вихідний викинутий. Другий вихідний піде на прибирання. Коли жити?
То ли дело общ.ежитие по сравнению с уборкой и дорогой в магазин.
В том общежитии за неделю можно престать себя вообще человеком чувствовать.
woman Warrior• 02 ноября 2023
Автор, вы конечно данные даете, как город на ремонт общаг.
по факту-разумеется, дом, если он не в состоянии картона.
Кидаю курити• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я відразу написала, що гуртожиток ні
Проте, вважаю автор повинна розуміти, що її чекає, якщо вона стане власником будинку. Людину, яка написала, що це постійні гроші і робота навколо зафукали. Але це так, ніде правди діти. Будинок вимагає більшого догляду ніж квартира і це відчутно як у фінансовому так і у фізичному плані.
Знаю, живу в частном доме, поэтому я это все прекрасно понимаю. И советую дом. Вы даже не представляете как я была рада когда вернулась домой, сидела и просто плакала. Если бы не эта война мне бы никогда не пришлось мучаться в той кошмарной общаге
АсобеннАя• 02 ноября 2023
В доме надо ремонт, окна менять, очень сильно зависишь от машины. На работу непонятно как добираться. Если вдвоем то что бы графики совпадали. Крыша какая у дома,стены, фундамент? Инфраструктура? Дети? Короче надо знать всё, что бы понимать.
Скляна миша• 02 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
я Киянка. Мені не зрозуміло
Вінник+вовчиця
Жодного разу не була навіть в тій області, живу в Києві, але зрозуміла
Аноним НаВсеГда• 02 ноября 2023
Ответ дляКидаю курити
Та я теж за дім. Я навіть в село переїхати хочу, подалі.

Рада, що ви уже дома. Сподіваюся лише на перемогу!
Козяка-маляка• 02 ноября 2023
15 км от большого города? Я живу 15 км Харькова( от выезда), ехать до центра 20-25 минут. Многим по городу приходиться дольше добираться. Так , что если село более менее, конечно же дом
АсобеннАя• 02 ноября 2023
Общаги бывают разные. Я просто горожанка, чистить снег, постоянно отключения света в непогоду. Такое себе вобщем.
Киппи• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
А-ля совдеп.Красный кирпич.Старые окна.На больше денег нет
Червона цегла тепла. Гарно тримає тепло, бо з глини. Я б вибрала будинок в селі чим общагу в місті. Общага - це мій страшний сон, а будинок в селі це спокій.
Лінива, не каюсь• 02 ноября 2023
Кімната то що ?срати ходити з почторонніми людішками ?
Страхованная• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Да.
Муж дети возраст?
Верочка 100%• 02 ноября 2023
Из автора надо клещами вынимать информацию. Зачем темы открывать, если вводные данные не может из себя выдавить? Замужем/не замужем, дети, сколько комнат в доме, вода, отопление, санузел где, город из ребусов надо было отгадывать, и т.д. Но зато срочно ответ нужен
Можу брикнути• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Українці знають,де у нас фонтан крутий и поряд солодощі .Батьківщина сивочолого.Ну невже не зрозуміло.
А де саме, якщо не секрет? Село, маю на увазі.
Вічний двигун• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Красный кирпич - это отлично! Любой совдеп можно со временем переделать и окна заменить.
Хвігура мічти• 02 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
А общага какая? Та, что с общей кухней и туалетом?
Тогда, для меня вариант- дом. Ну вы что, какая общага? А общественный транспорт из села до города хорошо ходит?
Хвігура мічти• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я в США

А как жить в общаге с общей кухней, ванной и туалетом? Не всегда повезет с соседями, а с ними прийдется каждый день коммуницировать.
КартаБезКомиссий• 02 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Залежить від стану. Кімната в гуртожитку впринципі не потрібна
Ну то подумайте, яким може бути будинок, по вартості рівноцінний кімнаті в гуртожитку.
Українська Мрія• 02 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Вінник+вовчиця
Що значить Вінник+вовчиця? Чому не можна написати нормально назву міста? До чого ці ребуси?
Зліпок ступні• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я помешаюсь.Мне нужно срочно определяться.
Це собі жити чи здавати?
Якщо собі -дім звичайно.
Зліпок ступні• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я в США

А в 15 км від міста магазинів немає?
Я вчора була в Білогогородці і боярці- ті ж сільпо, атб, фора і епіцентр
Carin• 02 ноября 2023
Это общага или коммуна? Выделенная или обычная? Если обычная - конечно, лучше ту хибару в пригороде.
Кумедна• 02 ноября 2023
Конечно дом лучше
Хи хи, ну ну• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Муки-муки-муки выбора.
Умирает она🤦‍♀️
Не виправдовуюсь• 02 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Да.
Мне 33 ,поэтому выберу уже дом ,хоть минимальный ,но комфорт ,а в 17-25 ,пока студенткой была ,мне бы хватило и комнаты в общаге .
Будьте так ласкаві• 02 ноября 2023
В домі купа роботи, в селі глухо і пусто, на машині не наїздишься, бензин і ремонт дорогі, продайте машину + ті гроші, і купіть однокімнатну або може півбудинку, але в місті
Акуна_Матата• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я в США

Як людина, яка багато років прожила в коммуналці, відповім, що жити там нормально вона не зможе. І яка радість з двох вихідних без довгих поїздок, якщо в тебе під дверима якась гулянка, а на кухні черговий скандал і ти живеш з неприємними тобі людьми.
Краще витрачати час на дорогу, але вдома ты сама хазяйка.
Акуна_Матата• 02 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Ну не знаю. Я снимала комнату и близко была работа, и вечером гуляли с девочками, и кино до поздна и домой рядом, хоть всю ночь гуляй летом, и атб, варус, и много всего. Решать автору только. Я не знаю автора и её жизнь, и её взгляды, может ей это все не нужно
Я так понимаю вы снимали с подругами квартиру в складчину, то есть сами выбирали себе соседок.
Общага - это другое, там соседей не выберешь, есть и нормальные люди, но 99% хоть один неадекват будет, и он испортит жизнь всем
Чеширская кошечка• 02 ноября 2023
Беріть будинок
Автопортрет нурофена• 02 ноября 2023
Автор, дам пораду як людина яка жила в в гуртожитку і в пригороді.
І дійсно
Нічого хорошого в гуртожитках немає. Вічні, просто вічні скандали з сусідами про що завгодно. Хто довго миється, хто змиває не змиває в туалеті , хто виключив газ , робити чи не робити ремонт, прибирання місць загального користування по черзі
В пригороді теж багато проблем. Але то вже приємні проблеми. Газонокосарки , електропила , дрова, город зорати.
Ну і самий вагомий аргумент . Якщо ви не одна, то кожному потрібен свій простір. Бо з´їсте один одного в кімнаті
Автопортрет нурофена• 02 ноября 2023
Ответ дляВерочка 100%
За такі гроші можу предположить. Дім з кухнею на 2-3 кімнати, з газом. Санвузол навряд чи є, Але при наявності води у дворі зробити його не проблема.
Опалення скоріш за все дрова, але є і газовий конвектор.
Я просто точнісінько в такій ситуації як автор, впо.
І вивчила вже чи не кожну область. З варіантами житла.
На гуртожитки подивилась на олх. Згадала, вздрогнула від спогадів. Ні - краще будиночок