вентиляторная• 02 ноября 2023
Квартиранти сказали щоб я більше до них ніколи не приходила
Прийшла за грошима , вони двері перед носом щойно закрили і сказали ‚не приходьте сюди‘. Кажу ‚але ж це моя квартира’ , вони ‚тепер наша’. Я повернулась і пішла, але що це було?
Викликали поліцію? Знімає сімейна пара без дітей
вентиляторная
• 02 ноября 2023
Ответ для1973
Вызвать полицию, показать документы, выгнать
Незручно якось
Чупа-чупс• 02 ноября 2023
Напевно треба буде звертатися до поліції. Пропоную ще раз прийти до квартирантів з кимось, тобто зі свідками. Якщо ситуація повториться, то писати заяву до поліції
Salsa-24da• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Незручно якось
Попросите, пусть заносят деньги к вам домой или на карту бросают
вентиляторная
• 02 ноября 2023
Ответ для1973
У вас в договоре или в устной форме была договоренность, что будете приходить? Я у своим не хожу. Встречаюсь на улице. Но от соседей знаю, что и как ... Все тихо, не воняет, спокойно...
В усній формі
Комиссия50%• 02 ноября 2023
подзвонити і сказати, що в них місяць на виселення, і якщо такого-то числа квартира не буде вільна, то Ви висилите їх з поліцією.
Я до своїх квартирантів не ходила, а потім ремонт на 18 тис., це не рахуючи шпалер, які перед заїздом ми у кухні переклеїли, а їх кіт-нелегал подер.
Просто каралева• 02 ноября 2023
У мене одні жили не було коштів у них платити, то він мені розказував, що по якомусь закону, якщо вони там жили довго, то я їх не зможу виселити, що то їх квартира. Дурнів повно, так що автору вірю.
Семицветка• 02 ноября 2023
Ответ для100pudov
Тролем пахнет
Тем, который в соседней теме замуж в 22 года выходит.
Лінива, не каюсь• 02 ноября 2023
Ответ дляПросто каралева
Поліція швидко зорієнтує квартирантів хто є хто
вентиляторная
• 02 ноября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Кіт нелегал 😂😂😂
Бритоножка• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Незручно якось
ви тролякаєте? дякую за настрій, ви зробили не тільки мій день
Бритоножка• 02 ноября 2023
приму в дар квартиру на Хрещатику, заберу ключі і щоб ви більше не приходили, протівниє
katya-lucky• 02 ноября 2023
Самая первая сдача сквартиры была китайскому парнишке и девочке. Своевременно платили, все было в порядке. Потом он вернулся на родину, а в квартире остались жить ’его друзья’. Муж приходил за деньгами, дальше коридора его не пускали. Мол там кто-то спит, занимается, готовит и прочее. А потом они решили съехать и он попал в квартиру....Это был пиз***ц. Поэтому, при последующих сдачах он предупреждал и в договоре указывал,, что раз в месяц будет приходить и проверять квартиру. Ну или до свидания.
Анонимус Я• 02 ноября 2023
Ну значит не приходите больше к НИМ. Вышвыривайте их манатки из своей квартиры и больше не ходите к ним, где они там обоснуются
Бритоножка• 02 ноября 2023
троль спалився на манері ставити пробіли між комами) офлайн у обох темах про квартирантів