Техпаспорт на медузу• 02 ноября 2023

UGG mini platform, ваші враження?

Привіт.
Дівчата, надивилась я собі класичні UGG , але на платформі. Взагалі з цим брендом не знайома. Але обожнюю взуття на платформі.
Можливо хтось порадить , або навпаки відговорить від цієї моделі?

Послухаю також власників бренду вцілому.
Як вам?

Спочатку думала взяти силіконові UGG, які були трендові тогоріч.

Але побачили міні платформс,і закохалась)🙈
пані Солоха• 02 ноября 2023
Я в магазине когда увидела высоту платформы, сразу их перехотела🤣 Купила обычные мини

ЛюблюДевчонок• 02 ноября 2023
Для мене це те що називають *омнодави. Завсім не подобаються. Я дивлюсь в сторону класичних коротеньких.
Сарафанное радио• 02 ноября 2023
Я вже писала, в мене з моїм підйомом з них випадє стопа.
А саме щодо угг, вони теплющі, в мене є декілька інших моделей, в тому числі на платформі.
З мінусів, в чорному кольорі швидко затираються, постійно треба доглядати.
Просериарила молодость• 02 ноября 2023
Я не следила за ценами, но на фото цена за НЕ оригинал
Просто, чтоб не попались
Если не ошибаюсь, они стоили от 160 дол
ничевока• 02 ноября 2023
Я эти хотела, но тут отговорили, слетают они с ноги, буду брать классику
ТочноБудет• 02 ноября 2023
Уже представила, как подошва не гнется при хотьбе и пятка постоянно пытается выскочить из них)
ничевока• 02 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
Покажите какие взяли?)

А я кумедна• 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
У меня такие, не слетают, удобные. Слетают те, что как тапочки
пані Солоха• 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
Покажите какие взяли?)
автор Техпаспорт на медузу • 02 ноября 2023
Дякую дівчатка. Буду думати. ))
ничевока• 02 ноября 2023
Ответ дляпані Солоха
фото
Классные, где заказывали? Тоже такие буду брать
Трільчиха• 02 ноября 2023
ужасные , нога вылетает даже в своем размере , буду брать на липучках на платформе
пані Солоха• 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
Я за границей, купила в магазине оффлайн тут
Кокосиха• 02 ноября 2023
я читала отзывы что пятка вылетает и они шлепают