Я тут продітей війни на одному сайті читала, потім перетягняла сюди.
І між тим трапився заголовок про дітей Ірини Білик.
Взагалі я навіть забула, що така співачка була колись.
Так ось. Я колись вам давно писала, що для дитини треба забезпечити гарного батька в прямому розумінні.
Щоб вони самі народилися гарними.
Іра в гарних чоловіках розбирається, я ще даже давно чуда про її крайнього , якийсь фотограф чи хто... Аслан Ахмадов.
Гарний.
І от син від нього гарний.
І очі татові.
А от старший так собі...
Щоб вони самі народилися гарними.
Гарний.
І от син від нього гарний.
І очі татові.
А от старший так собі...
Результат:
вже голосів:
80 (49.69%)
Гарний хлопчик
43 (26.71%)
Звичайний
30 (18.63%)
Мій кращий
8 (4.97%)
Свій варіант
Lovelycurly-be2d• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Якщо жінка не має гроші і шукає спонсора, то так, можна і за страшного
Я о том, что сын похож на нее, а не папу скорее всего. И что он будет за человек разве зависит от его внешности?
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Коротще, не задовбуй Біличку. Вона - це пісні нашого дитинства- студентства
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляok1904
Нічого особливого,як і сама по собі Білик. Творчість в молодості нормально, як людина вона посередня
Зара вона виглядає як фрік, жила в принципі так само. Але за її ранні пісні їй можна пробачити усе
ksusha1155• 02 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Автор, а почему старший ’так себе’? Смотрите какой хороший парнишка
Ой красень)))
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляginora
А ви всього то навсього обісрали чужу дитину. Нє, ну а що, вам же можна.
Мужики на форумі як автор завжди обсирають дітей
Семицветка• 02 ноября 2023
Ответ дляksusha1155
Ой красень)))
Вот и я говорю - красавчик. Но кто-то, имеющий плохой вкус, поставил моему посту фейспалм
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Він схожий на мікс Кузьми та Малікова
Семицветка• 02 ноября 2023
Ответ дляrebecca-f305
Він схожий на мікс Кузьми та Малікова
Да, что-то есть)))
MissAmerica• 02 ноября 2023
Ответ дляok1904
І що? Першого народила в Києві, а другий наче через сур.маму, маємо що маємо.
На городі бузина, а в Києві дядько...
Nataliiazp• 02 ноября 2023
Посмотрела фото Ахмадова до пластики, так отец её старшего сына гораздо симпатечнее
Fotografkiev• 02 ноября 2023
Зовнішність то лотерея, щось від тата, щось від мами. В подруги 2 сина від чоловіка, хлопці абсолютно різні - один в маму, інший в тата