40ка• 02 ноября 2023

Син Ірини Білик

Я тут продітей війни на одному сайті читала, потім перетягняла сюди.
І між тим трапився заголовок про дітей Ірини Білик.
Взагалі я навіть забула, що така співачка була колись.
Так ось. Я колись вам давно писала, що для дитини треба забезпечити гарного батька в прямому розумінні.
Щоб вони самі народилися гарними.
Іра в гарних чоловіках розбирається, я ще даже давно чуда про її крайнього , якийсь фотограф чи хто... Аслан Ахмадов.
Гарний.
І от син від нього гарний.
І очі татові.
А от старший так собі...
Результат:
вже голосів: 161
80 (49.69%) Гарний хлопчик
43 (26.71%) Звичайний
30 (18.63%) Мій кращий
8 (4.97%) Свій варіант
Аnnеt• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Там, де сьогодні брала фото, написано, сама.
Але навіть якби сурмама, що поганого?
это где? с какого-то забора ?

автор 40ка • 02 ноября 2023
Ответ дляVasilek-7076
Старший схожий на Ірину. Просто вона себе ’трохи’ перекроїла, тому не так ця схожість помітна.
Формою обличчя
Lovelycurly-be2d• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Якщо жінка не має гроші і шукає спонсора, то так, можна і за страшного
Я о том, что сын похож на нее, а не папу скорее всего. И что он будет за человек разве зависит от его внешности?
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Коротще, не задовбуй Біличку. Вона - це пісні нашого дитинства- студентства
автор 40ка • 02 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
это где? с какого-то забора ?
Діти Ірини Білик - де перебувають сини співачки та чим займаються:
https://tsn.ua/glamur/diti-irini-bilik-chim-zaymay...
Так, двічі запитала і ви не відповіли, що поганого в сур мамі
ginora• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Для чого ви плітки розносите?
Сама народила
А ви всього то навсього обісрали чужу дитину. Нє, ну а що, вам же можна.
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Удалено администрацией...

Аnnеt• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
tsn.ua? эти клоуны ещё ежедневно гороскоп публикуют. тоже верите?
ok1904• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Для чого ви плітки розносите?
Сама народила
Старшого так в НДІ ПАГ на 3му поверсі, а другий народжений в клініці Чехії https://tsn.ua/glamur/u-irini-bilik-z-yavivsya-dru...
ok1904• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Нічого особливого,як і сама по собі Білик. Творчість в молодості нормально, як людина вона посередня
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Удалено администрацией...
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляok1904
Зара вона виглядає як фрік, жила в принципі так само. Але за її ранні пісні їй можна пробачити усе
Елена1265• 02 ноября 2023
Ответ для40ка
Але навіть якби сурмама, що поганого?
Абсолютно ничего
Просто вы написали, что это сплетни
ksusha1155• 02 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Автор, а почему старший ’так себе’? Смотрите какой хороший парнишка
Ой красень)))
Marinsvet• 02 ноября 2023
Это создали тему, чтобы сказать что ее старший сын ’ Так себе’?
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляginora
Мужики на форумі як автор завжди обсирають дітей
Семицветка• 02 ноября 2023
Ответ дляksusha1155
Ой красень)))
Вот и я говорю - красавчик. Но кто-то, имеющий плохой вкус, поставил моему посту фейспалм
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Він схожий на мікс Кузьми та Малікова
Семицветка• 02 ноября 2023
Ответ дляrebecca-f305
Він схожий на мікс Кузьми та Малікова
Да, что-то есть)))

MissAmerica• 02 ноября 2023
Ответ дляok1904
І що? Першого народила в Києві, а другий наче через сур.маму, маємо що маємо.
На городі бузина, а в Києві дядько...
Shaan• 02 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
’крайнього’
Ну шо вы так сразу. Автор переживает, что как только она напишет слово ’последнего’, Ира Билык тут же откинет копыта.
Nataliiazp• 02 ноября 2023
Отец её старшего сына - манекенщик, он тоже симпатичный.
delphoto
Shaan• 02 ноября 2023
Ответ дляТайТаке
На параше их знать не обязательно
А щирим украинцам обязательно? Вы и ваши знакомые реально отслеживают жизненные события Билык и знают, кто такой прости Господи Аслан Ахмадов???
ТайТаке• 02 ноября 2023
Ответ дляShaan
Вас это не касается абсолютно.
Nataliiazp• 02 ноября 2023
Посмотрела фото Ахмадова до пластики, так отец её старшего сына гораздо симпатечнее
zlata09• 02 ноября 2023
Старший син у неї від моделі
ok1904• 02 ноября 2023
Ответ дляMissAmerica
На городі бузина, а в Києві дядько...
Ну діти звичайних батьків на фото з супер пупер відібраних ракурсів, відфотошоплених фотках будуть такі ж гарненькі
TheTarotReader• 02 ноября 2023
Симпатичные дети. Первый и второй. Гены не подкачали.
Bejza• 02 ноября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
Мальчики обычно похожи на мам, и разве внешность для мальчика так важна?
Я брюнетка кароока, смаглява, син блондин з блакитними очима, ми зовсім не схожі, абсолютно
Fotografkiev• 02 ноября 2023
Зовнішність то лотерея, щось від тата, щось від мами. В подруги 2 сина від чоловіка, хлопці абсолютно різні - один в маму, інший в тата