Суцільна зрада• 02 ноября 2023

Вчора я заробила 3700, а сьогодні 150!

ось таке воно життя ФОПівця. як у вас торги зараз?
Бутербродница• 02 ноября 2023
Это вы про кассу или про чистый доход где минус цена товара и по дням минус аренда, склад, зп, налоги?
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляFresh
а на роботу піти?
Я працюю, інженер в комунальному закладі. Вгадайте, яка зарплата?
Я Головна• 02 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
нет( я уже думаю может ну его, и идти на дядю работать, а не на базаре сидеть
А вы прямо на открытом воздухе🤯?
Мальовнича даль• 02 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Немного вклинюсь в Ваш разговор. Тоже думаю на счет швейного бизнеса, но вот никак не могу придумать, что шить. Постельное выгодно только если оптом брать ткань, но ее нужно где-то хранить да и ассортимент нужен. Я вообще думаю, что сейчас люди экономят на всем.
так и есть, экономят. видела многие ищут простыни на резинках, но тут и правда нужен ассортимент. можно для начала выложить на олх или шафе объявление, что делаете на заказ и пару фото для примера. а уже шить исходя из пожеланий заказчика
ДелиВерка• 02 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А я месяц назад взяла на пробу ботинки Коламбия женские , 3 размера по 3 пары
За 2 дня все продала , по 1000 с каждой заработала , хотя обувь никогда до этого не продавала , эх знала бы, больше взяла
Може ви зовсім даром взяли
автор Суцільна зрада • 02 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
А вы прямо на открытом воздухе🤯?
ага(
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
15?
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
15?
Якби. Ні, мінімалка, 5300 на руки, як у всіх в нашому відділі, 20 людей. Не знаю тільки, яка у головного бухгалтера і директора, ну, хай на три тисячі більша, але там і відповідальність інша.
черная мамба• 02 ноября 2023
А у кого есть магазин на пром.юа? Как у вас там продажи? Часто задумываюсь оплатить там пакет, но сомневаюсь будет ли толк.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
І на що Вам вистачає цих коштів? У мене була 10 з копійками, у чоловіка 20, то на двох було норм. А зараз тільки чоловік працює і нас троє, то важкувато(
Carin• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Та я дочекалася, думаю, похолодає, щось піде. В минулому році осінь по три чи чотири речі в місяць продавала, по 250-300 грн, одяг дітей підлітків. То думаю, і в цьому році щось вийде, бо на їжу ледве вистачає. Думаю, що ще можу робити, щоб заробляти, і не можу придумати. Пекти пиріг яблучний і на ринку продавати? По скільки будуть купувати( треба порахувати по продуктам, чи вигідно)..Думала з старих джинсів дітей і своїх шити сумки для покупок, пакети зараз дорого, і рвуться. Як ідея? Але машинки в мене немає.
Если хорошо готовите, печете - всякие полуфабрикаты типа голубцов-долмы-вареников-пельмешей обычно уходят на ура. Из выпечки орешки со сгущ молоком, наполеон, медовик, шарлотка. Зефир можно делать или пастилу.

Базар Вам не решит вопрос, лучше группы Вашего населенного центра, facebook, viber или tg

Я бы гадскую манькину морду ткнула в этот пост ( недвижимость у нее как пирожки разлетается...
Встидаюся запитать• 02 ноября 2023
Вчера 1600, сегодня 3500
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну, як вистачає, не вистачає. В чоловіка до війни було 22 тисячі , зараз урізали, ледве 16(енергетик на електростанції, керівний черговий персонал), троє дітей, два студенти і дев´ятикласниця. 16 річний студент ще не отримував стипендію, хоч по результатам навчання має, але сказали, затримка, навіть ту тисячу грн крадуть у дітей, казав, допомагатиме. Діти вчаться на бюджеті, стараються, розуміють, що ми оплачувати не можемо. Є ще бабуся і її пенсія 3800, в неї деменція, ліки, памперси, їжу їй готуємо, сама нічого вже чотири роки не може.
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin

Ні, голубці і інше, що Ви написали, не вмію готувати, та й важко мені фізично, навантаження на суглоби. Ті ж смажені пиріжки можу тільки з покупного тіста, тоді втрачається весь смисл.
Carin• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вы написали, что инженер, может, по Вашей непосредственной специализации давать консультации в сети (разместить объявления)?
Carin• 02 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Спросите, может, у них есть пробный на месяц. Пока не начнешь - не поймешь.
ТАЗератти• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Тыс 16
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Знаю що таке деменція, співчуваю дуже, тримайтеся
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую, так, важко. І ще не дуже страшний період в неї, але читала, що далі буде страшно. Їй 85 років, коли повертається в здоровий глузд, каже, Боже, візьми мене до себе, щоб діти не мучилися
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Тыс 16
Ха, 6700, 5394 на руки
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Знаю, важко дуже і морально і фізично(
парИла я парИла• 02 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
Може ви зовсім даром взяли
40$+ 10% посередник + вес
В круговую вышли 1950 грн , размеры 7,8,9
Продала по 3 тыс
Сейчас они по 90 дол
Мая твая не панимать• 02 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Я больше хотела что-то шить и готовое продавать. Был у меня случай еще до войны. Знакомый подошел и говорит, замени замок в осенней куртке. А то я пошел в ателье и там просят 300 грн за работу, я лучше новую куплю за такие деньги. Получается, он хотел чтобы я за шоколадку поработала
ДелиВерка• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
тоді готувати на продаж- то не ваше
парИла я парИла• 02 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
И что Вы ответили ему ?
Христя в тiстi• 02 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
тоді готувати на продаж- то не ваше
В мене й нема місця для цього, маленька квартира з маленькою кухнею. А пиріг робиться швидко, не знаю, як його купувати будуть.
ДелиВерка• 02 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
40$+ 10% посередник + вес
Продала по 3 тыс
Сейчас они по 90 дол
щось у вас доставка дешева. в мене доставка черевиків 8-10 дол виходить. в мене по 2,2 тис жіноча Коламбія стоїть і нікому не треба. вам пощастило. може модель якась суперська.
ДелиВерка• 02 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
ото ж все хотят НА ШАРУ
парИла я парИла• 02 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
Такие брала
Та недешевая доставка , морем , пара чуть больше кг
Carin• 02 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Не продажи, а услуги у меня. Вчера 7000, сегодня 0. Завтра средний минимум запланирован. На прошлой неделе кинули на 3000.
Так и живем.
Как от таких засранцев подстраховаться? Я так понимаю, договор устный.