Тушьмушьнюшь• 02 ноября 2023

Оплата частинами - здійснюєте так покупки ? Чи це сором ?

Бокс-орун• 02 ноября 2023
Всю побутову техніку в квартиру так купила, в чому сором?
Вишнёвая Леди• 02 ноября 2023
Было такое. Покупала технику и давно дорогую дубленку. Стыда не вижу, не у каждого есть нужная сумма под рукой
Я не Тролль• 02 ноября 2023
Я так не роблю, але який тут може бути сором
Кондуктор трамвая• 02 ноября 2023
В чому сором? В мене 5 кредитів, мені зручно, думка інших мені не цікава взагалі.
Така бойова Я• 02 ноября 2023
а в чем должно быть стыдно? так и мебель и технику брали
Говорю-балакаю• 02 ноября 2023
Якщо є в цьому потреба, то чому соромно, все норм.
Госпожа_тамагочи• 02 ноября 2023
Чому сором? Я так купувала морозильну камеру і ноут, не так відчутно по фінансам)
Сегодня я не я• 02 ноября 2023
Мені зараз Приватбанк кешбек на картку 3% дає, якщо активована оплата частинами. То я на днях збираюся пилосос за нещасні 2-3 тисячі гривень оформити оплатою частинами, хоча могла б зразу купити. Навіть не розумію, яке це має відношення до сорому?
Впораюсь зі всим• 02 ноября 2023
Риторика поменялась или не зашли еще жены айтишников))
Я всегда любила оплату частями, переплат никаких и не нужно сразу крупную сумму выкладывать, даже, если могу себе это позволить.
Латексне альтер ЕГО• 02 ноября 2023
В чому сором, це дуже зручно. Завжди так беру, навіть коли маю кошти одразу оплатити.
Патика-мотика• 02 ноября 2023
Стыдно думать, а шо люди скажут.
Всегда берем в ОЧ. Это удобно
Сегодня я не я• 02 ноября 2023
От якби ще квартири можна було так само легко оформити через оплату частинами, то взагалі супер!
Бокс-орун• 02 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
І не кажіть) без відсотків та інших платежів)
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2023
Обоснуйте, почему это должно быть стыдно?
Самохвалова• 02 ноября 2023
Большинство техники для дома купила в оплату частями или рассрочку без переплаты. Очень удобно. Вот сейчас тоже присматриваю ручной пылесос, планирую оформлять оплату частями. Никакого стыда в этом не вижу.
Меня много• 02 ноября 2023
А сором в чому? Вся Європа живе кредитами. Хоча особисто я їх не люблю
5cmhybyna• 02 ноября 2023
купую лише частинами, шоб не тратити долари
Для драки• 02 ноября 2023
а вы сразу после покупки объявление на лоб вешаете - купила стиралку, в оплату частями!?
Поторописька• 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
вы же багата в 40 м2
5cmhybyna• 02 ноября 2023
Ответ дляПоторописька
вы же багата в 40 м2
саме тому шо багата, купую частинами.
Поторописька• 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
саме тому шо багата, купую частинами.
в 40м2, у вас денег нет на обычные расходники
5cmhybyna• 02 ноября 2023
Ответ дляПоторописька
я надто багата шоб тратити на такі дурниці
ДелайКак_Я• 02 ноября 2023
Користуюся,це дуже зручно. Взяла кавову машину на 10 платежів, була готівкою ця сума, але ми її витратили на подорож
Наизнанку• 02 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
А навчіть як це зробити?
Прийшла в магазин і.. як оформити ту оплату частинами?