курасаны• 02 ноября 2023

Пропонують віддалену роботу з росіянами в колективі.

Вони фізично не знаходяться на території рашкостану. А ті, які втекли закордон.
Я зі своєю позицією визначилась, але цікаво послухати ваші думки.
Я натуралка• 02 ноября 2023
Делайте как вам удобно
Сільський ансамбль• 02 ноября 2023
То суто ваша зона відповідальності
Hallowkitty -54c3• 02 ноября 2023
Моєму чоловікові пропонували проект з росіянами в колективі, не захотів , відмовився від проекту.
Пушка заряджена• 02 ноября 2023
Я дуже давно не можу знайти роботу. Мабуть, пішла б.
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Так если она удаленная, вы ж всеровно не будет с ними контакт иметь воочию. Если работа хорошая и вам по душе, то почему б и нет
Нічний дожор• 02 ноября 2023
Вместо ’здрасти’ спрашивать ’чей Крым?’
Кіма кепка• 02 ноября 2023
Якщо з ними не треба контактувати і засновник не росіянин, то можна йти, я так вважаю
Пушкининиана• 02 ноября 2023
Ви збираєтесь там по узькі спілкуватись?
автор курасаны • 02 ноября 2023
Ответ дляКіма кепка
Контактувати треба щодня. Засновник не росіянин
Кіма кепка• 02 ноября 2023
Ответ длякурасаны
Ой. Нє, я б не змогла
Психологічка• 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну ви ж вчите мову фашистів бо дають бабло
Губка Боб• 02 ноября 2023
Подруга не смогла даже отдохнуть на одной территории с ними( Говорит везде эти быдло рожи не обремененные интеллектом, ведут себя как тагил.. в общем мы таки очень разные
Карамбулкул• 02 ноября 2023
Мене так дратує все що повʼязано з цими вбивцями, не змогла б.
Ненавиджу їх! І залишок свого життя буду нагадувати дітям, в майбутньому внукам що з цими нелюдами не потрібно мати нічого!!!!! спільного
Пушкининиана• 02 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Розчарую вас, але не вчу, бо в Україні, ви бачили хоч одного узького, який розкаявся, вибачився?
Ну ниче се• 02 ноября 2023
Їх всюди дофіга, тепер не працювати і не відпочивати?
З понеділка на дієті• 02 ноября 2023
Я ледь знайшла роботу під час війни. І я працюю на міжн компанію. У компанії 5 тис чоловік… як думаєте є росіяни? Є…
Я навіть спілкуюся з ними…
Щоправда компанія взяла тільки тих , хто виїхав з Росії.
А кожному українському працівникові надала прихисток і різних державах.
Тому я довго не вагалася, навіть чоловік підтримав ( він військовий)
автор курасаны • 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Англійською
genteestupida• 02 ноября 2023
Тоже цікаво чому їдуть у Німеччину ?🤷‍♀️
Ну ниче се• 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Я бачила, і не одного) Все одно вважаю таких людей статистичною похибкою, але вони існують
Кусачая Я• 02 ноября 2023
Вы думаете мало русских в той же Германии и США?
И при поиске работы никто не обращает внимание на национальность сотрудников. Да и сравнивать отдых и беженство/ переезд на пмж это разное.
Вторые на много тише себя ведут. И большинство поддерживает нас.
Бойова• 02 ноября 2023
Многие работают и с теми кто в рашкостане по фрилансу. Извините, но кушать хочется
Carin• 02 ноября 2023
Устраивает работа - работайте. Вы же понимаете, что они потому и уехали, что против ’политики партии’.
Творю чудеса• 02 ноября 2023
Мені лише цікаво, як Ви дізналися, що то росіяни? Вони Вам паспорт показували?

Так що більше схоже на тролінг з метою знову збурити народ.
Киця-бриця• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Не всі, хто виїхав, проти. Є ті, хто просто хоче краще жити, а в срашці так не виходить.
Анютины ласки• 02 ноября 2023
До війни у мене була віддалена робота на американців, але колектив у більшості росіяни. Коли почалася війна, я покинула цю роботу, не змогла. 24 лютого написала у спільний чат, що я чую вибухи за вікном, війна почалася, то жоден не написав хоч якогось слова підтримки. Лише одна дівчинка написала в особисті і вибачилася за все, що відбувається.
Ну ниче се• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Здебільшого щоб під мобілізацію не потрапити)
автор курасаны • 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Смішна ви:) Вони виїхали, бо мали на це фінанси і рятували свої мʼякі місця від мобілізації. 99,9 відсотків росіян імперіалісти.
автор курасаны • 02 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса

Менеджер про це говорить прямо. Щоб людина розуміла, чи готова вона працювати в такому колективі. Бо їм не прикольно витрачати час на пошук, щоб потім людина через власні погляди відмовлялася від роботи.
Майданщица• 02 ноября 2023
Така сама ситуація була у чоловіка на роботі. Підняв велику бучу, що працювати з ними не буде. Вони з московії драпанули до Грузії ті інших країн, щоб роботу не втратити. Ризикував втратити місце, великою ЗП. Зараз якщо хтось звертається локально (він пробиває звідки вони), і з ними може спілкуватись тільки англійською - офіційна мова компанії, оскільки ті англійську не дуже розуміють, то розмова закінчується майже на старті.
Carin• 02 ноября 2023
Ответ длякурасаны
Да там очень мягкий вариант мобилизации, не так, как у нас, когда отлов за загривок и в бус. И никто ж не гарантирует, что каждый иностранец в коллективе - сторонник Украины... Одно гражданство ничего не решает.